Read the Official Description

برنامه تحصیل در رشته کارشناسی مطالعات زبان انگلیسی برنامه درسی بین رشته ای است که فارغ التحصیلان آن را متخصص در زمینه مطالعات خود خواهند شد. فارغ التحصیلان این برنامه تحصیلی بر اساس دانش خود در زمینه تاریخی، سیاسی، اجتماعی، اقتصادی و فرهنگی این کشورها قادر به تحلیل پدیده های مربوط به منطقه تخصصی خود، نتیجه گیری، تشخیص مشکلات و یافتن راه حل ها می باشند. زبان آموزش انگلیسی است.

فارغ التحصیلان تحصیل در انگلستان برای کار در اداره دولتی واجد شرایط هستند؛ یعنی وزارتخانه های فرهنگ و امور خارجه و همچنین موسسات اتحادیه اروپا. زمینه کسب تخصص، فارغ التحصیلان را قادر می سازد تا برای رسانه ها، موسسات دولتی، شرکت های خصوصی و ماموریت های دیپلماتیک در جمهوری چک و خارج از کشور کار کنند. آنها همچنین می توانند حرفه حرفه ای خود را در سازمان های غیر انتفاعی و سازمان های خیریه دنبال کنند.

در جریان مطالعات خود، دانش آموزان در مورد زمینه های گسترده تر فرهنگی تاریخ و توسعه کشورهای فردی انگلیسی صحبت خواهند کرد. اولویت اصلی دانش برتر انگلیسی است، همراه با شناخت تاریخ سیاسی، فرهنگی و اقتصادی کشورهای انگلیسی زبان.

برنامه درسی اصلی دانشجویان را آماده می کند تا با تقاضای روزافزون تحرک بین المللی و همکاری نزدیک تر در زمینه آموزش، تحقیقات و فرهنگ مواجه شوند. nglophone مطالعات فارغ التحصیلان قادر به کمک به توسعه درک متقابل، احترام و تحمل اقوام مختلف و تنوع فرهنگی خواهد بود. دانش آموزان دانش خود را از تاریخ، هنرهای زیبا، موسیقی، فیلم و تئاتر، و همچنین ادبیات کشورهای انگلیسی زبان تقویت خواهند کرد.

فارغ التحصیلان مهارت های تخصصی در زمینه زبان شناسی، زبان شناسی اجتماعی، پراگماتیک، بین فرهنگی، و سیستم انگلیسی زبان را به دست خواهند آورد. آنها قادر به برقراری روابط با زبان انگلیسی خواهند بود و دانش پایه ای از واقعیت فرهنگی، تاریخ و فرهنگ کشورهای انگلیسی زبان را بدست خواهند آورد.

شرایط پذیرش


الزامات پذیرش برای برنامه تحصیلی لیسانس، موفقیت آمیز بودن دوره تحصیلات متوسطه، شامل معاینه تحصیلی مناسب ("maturitní zkouška"، GCSE یا معادل آن) و آزمون پذیرش در زبان انگلیسی است. سطح ابتدایی کافی انگلیسی باید حداقل به aB2 تسلط بر مهارت های پذیرش و aB1 تسلط بر مهارت های تولیدی، دستور زبان و واژگان (با توجه به چارچوب مشترک اروپا برای مرجع زبان ها) مطابقت داشته باشد.

  • آزمون زبان، مهارتهای زبان متقاضی، محدوده واژگان و دقت گرامری را بررسی می کند. مجوز از آزمون زبان زبان ممکن است توسط رؤسای دانشگاه اعطا شود، در صورتی که متقاضی به درخواست فرم یک کپی گواهی گواهی گواهینامه گواهینامه موفقیت آمیز آزمون سراسری دولتی یا دیگر آزمون های بین المللی را در زبان انگلیسی (TOEFL، TOEIC، Cambridge گواهی - FCE، CAE، CPE).
  • آزمون کتبی دانش حقایق اساسی در کشورهای انگلیسی زبان را بررسی می کند.
  • مصاحبه شفاهی توانایی متقاضی برای استفاده از زبان انگلیسی را برای رسیدن به ارتباط معنی دار با تمرکز ویژه بر مهارت های تلفظ و گفتار تست می کند.

تکمیل مطالعه

معاینه دولتی نهایی شامل بخش های زیر می شود:

  • تاریخ و فرهنگ کشورهای انگلیسی زبان
  • آثار ادبی انگلیسی (ادبیات نوشته شده در زبان انگلیسی)
  • معاینه در زبان انگلیسی
  • مجله لیسانس


مطالعات نیمه وقت

شکل پاره وقت مطالعه در MUP با استفاده از جلسات فشرده گروه اجرا می شود، معمولا چهار تا پنج بار در هر ترم صرفا در روزهای جمعه و شنبه ها انجام می شود. علاوه بر این، دانش آموزان فرصت دارند که در ساعات اداری خود با مشاوران فردی برنامه ریزی کنند. سیستم های الکترونیکی MUP مواد مطالعه، یعنی مواد آموزشی اصلی و اطلاعات بیشتری لازم برای خودآموزی را منتشر می کنند. MUP از پیشرفته ترین روش های یادگیری، از جمله آموزش الکترونیکی استفاده می کند، و به دانش آموزان امکان دسترسی به پایگاه های مختلف الکترونیکی (مانند JSTOR، EBSCO) را بدون هیچ هزینه اضافی می دهد.

Program taught in:
انگلیسی

See 2 more programs offered by Metropolitan University Prague »

Last updated May 8, 2018
این دوره Campus based
Start Date
اکتبر 2019
Duration
پاره وقت
تمام وقت
Price
2,213 EUR
در طول سال تحصیلی به صورت تمام وقت
By locations
By date
Start Date
اکتبر 2019
Application deadline

اکتبر 2019