لیسانس در مهاجرت بین المللی و روابط قومی

Malmö University

شرح برنامه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

لیسانس در مهاجرت بین المللی و روابط قومی

Malmö University

مهاجرت و اثرات آن در یک سطح جهانی به یکی از بنیادی ترین مسائل مربوط به جوامع جهان تبدیل شده است. دولت ها، شرکت ها، سیاستمداران و افراد در سراسر جهان تلاش می کنند تا امکانات و نگرانی های افزایش تحرک در مقیاس جهانی را درک کنند. مهاجرت بین المللی و روابط قومی در دانشگاه مالمو این مسائل را مورد توجه قرار می دهد.

پناهندگان از مناطق جنگ زده جهان، افرادی که به دنبال یافتن شغل و زندگی مناسب و معقول دور از کشورشان هستند، مدیران شرکت های چند ملیتی؛ آنها همه بخشی از جنبش های مهاجرتی هستند. این برنامه تاثیر مهاجرت در سطح جهانی و ملی، شکل گیری جوامع قومی، گروه های مذهبی، خانواده ها، افراد را بررسی می کند تا ببینند چگونه سیاست ها می توانند ادغام را تسهیل کنند و مانع جدایی و نژادپرستی در جوامع در سراسر جهان شوند. همچنین در مورد مسائل اساسی مربوط به مفاهیم مانند فرهنگ و قومیت صحبت می کند.

چه چیزی مهاجرت بین المللی و روابط قومی را منحصر به فرد می کند؟

در دهه های گذشته، مالمو تغییرات چشمگیری داشته است. اخیرا یک شهر صنعتی صنعتی طبقه کارگر در حال حاضر یک شهر پر رونق است که بر تولید خدمات و دانش متمرکز است تا کالاهای صنعتی. مالمو همچنین یکی از شهرهای شمال اروپا است که بزرگترین نسبت مهاجران تازه وارد است. بنابراین، یک مکان هیجان انگیز برای مطالعه اثرات مهاجرت بین المللی و روابط قومی است و ما با جامعه اطراف در ارتباط با این مسائل همکاری می کنیم. عنصر قوی بین المللی در این برنامه با تاکید بر امکان دانش آموزان برای گرفتن یک ترم تحصیلی در خارج از کشور با یکی از دانشگاه های همکار ما در سراسر جهان است.

برای چه آماده شوم؟

فارغ التحصیلان به طور معمول مشاغل را در طیف گسترده ای از زمینه ها مانند دولت و سازمان های غیر دولتی مرتبط با مسائل جهانی شدن، مهاجرت، پناهندگان، ادغام و جدایی می کنند. فارغ التحصیلان همچنین می توانند مشاغل مرتبط با کارهای اجتماعی، روزنامه نگاری و کسب و کارهای مختلف مربوط به مسائل جهانی را پیدا کنند. شما همچنین می توانید به تحصیل در دوره های پیشرفته / کارشناسی ارشد و در نهایت تحقیق در سطح دکترا انجام دهید.

شرایط ورود

شرایط ورود عمومی + انگلیسی B.

سازمان

دوره 1 شامل یک دوره مقدماتی در IMER (مهاجرت بین المللی و روابط قومی I) با ماژول هایی است که بر دو موضوع اصلی در این زمینه تمرکز دارد: مهاجرت بین المللی و روابط قومی.

دوره 2 حاوی یک دوره است که با هدف تقویت مهارت انگلیسی زبان انگلیسی به دانشجویان و به دنبال آن دوره ای است که هدف آن ایجاد مبنایی برای انتخاب آگاهانه و منعطف دانشجویان از طراحی تحقیق و روش تحقیق در زمینه IMER است.

دوره 3 شامل دو درس است که با هدف درک عمیق تر از نقش مهاجرت بین المللی و داخلی در ساخت جوامع معاصر و نحوه برخورد جوامع با نتیجه چنین جنبش هایی، به ویژه مسائل تنوع قومی و ادغام: IMER II: Challenges of تنوع قومی و IMER II: اروپا و مهاجرت بین المللی.

شرایط 4 شامل دوره پناهندگان و قانون پناهندگی و پس از آن دوره مدیریت پروژه: برنامه ریزی، اجرا و ارزیابی.

دوره 5 شامل دوره های انتخابی است، به دانش آموزان فرصتی می دهد تا منافع و دانش خود را در زمینه های مربوط به کار یا تحصیلات آینده توسعه دهند. مطالعات در طول دوره 5 ممکن است شامل مطالعات میدانی، کارآموزی یا مطالعات بین المللی مبادله شود.

دوره 6 شامل دوره های IMER III: نظریه تحقیق و روش شناسی و IMER III: پروژه کار.

دوره های آموزشی

  • مهاجرت بین المللی و روابط قومی I، 1-30 اعتبار (IM104L)
  • روش های تحقیق پایه، 15 واحد (IM140L)
  • IMER II: چالش های تنوع قومی، 15 اعتبار (IM237L)
  • IMER II: اروپا و مهاجرت بین المللی، 15 اعتبار (IM258L)
  • پناهندگان و قانون پناهندگی، 15 واحد (IM142L)
  • مدیریت پروژه: برنامه ریزی، اجرا و ارزیابی، 15 اعتبار (IM143L)
  • IMER III: روش تحقیق، 15 واحد (IM240L)
  • مهاجرت بین المللی و روابط قومی: پایان نامه کارشناسی، 15 واحد (IM245L)
این مدرسه این برنامه ها را ارائه می نماید:
  • انگلیسی
Malmö University
مدت زمان و قیمت
این دوره واقع در پردیس
Start Date
تاریخ شروع
آگوست 2019
Duration
مدت زمان
تمام وقت
Price
قیمت
70,000 SEK
Information
Deadline
ژانویه 15, 2019
first admission round. April 15 deadline for second admission round.
Locations
سوئد - Malmö, Skåne County
تاریخ شروع : آگوست 2019
آخرین مهلت تقاضا ژانویه 15, 2019
first admission round. April 15 deadline for second admission round.
تاریخ پایان درخواست اطلاعات
Dates
آگوست 2019
سوئد - Malmö, Skåne County
آخرین مهلت تقاضا ژانویه 15, 2019
first admission round. April 15 deadline for second admission round.
تاریخ پایان درخواست اطلاعات