لیسانس در مهندسی عمران

عمومی

شرح برنامه

چرا مهندسی عمران در WVU Tech را مطالعه میکنید؟

WVU Tech برای پاسخگویی به نیازهای صنعت، برنامه تمرینی با کلاس های کوچک ارائه می دهد. این برنامه تاکید بر آمادگی دانش آموزان برای اصول امتحان مهندسی (FE Exam) ، گامی ضروری برای ثبت نام حرفه ای است. دانش آموزانی که از ساخت، ساخت و طراحی طراحی لذت می برند و علاقمند به رسیدگی به مسائل زیست محیطی هستند، از این برنامه لذت می برند.

چه فرصت هایی برای فارغ التحصیلان وجود دارد؟

فارغ التحصیلان مهندسی عمران کارهایی را دنبال می کنند که آنها را در برنامه ریزی، طراحی، ساخت و نگهداری پل ها، ساختمان ها، بنیادها، سدها، سیستم های دفع بهداشتی و زباله های جامد، بزرگراه ها، امکانات فرودگاه، سیستم های حمل و نقل، آبراهه ها، تاسیسات آبی، خطوط لوله، و امکانات بارگیری، در میان دیگران. بسیاری از فارغ التحصیلان ما نیز به تحصیل در رشته های تحصیلات تکمیلی ادامه می دهند.

دانش آموزان می گویند که بیشتر از برنامه لذت می برند؟

بسیاری از دانش آموزان ما در WVU Tech Student Division از انجمن مهندسان عمران آمریکا (ASCE) شرکت می کنند که به دانش آموزان اجازه می دهد تا روابط شخصی خود را با دانش آموزان و متخصصانی که فارغ التحصیل می شوند، توسعه دهند. در طول کنفرانس سالانه جوایز ویرجینیا، دوره دانشجویی ASCE با دانشجویان دیگر مدارس مهندسی در چندین فعالیت که شامل مسابقات قایقرانی بتنی، مسابقه ساختمان پل فولادی، مسابقه نظرسنجی، مسابقه حل مسئله، مسابقه طراحی محیط زیست و ارائه هری کراس است، رقابت می کند.

طراحی در سراسر برنامه مهندسی عمران مهندسی WVU Tech گنجانده شده است و تجربه طراحی در ابتدا با برخی از مواجهه با نقشه برداری و مکانیک دوره های مواد اولیه آغاز می شود. قرار گرفتن در معرض طراحی در سال های پایه و پایانی با 11 دوره با اجزای طراحی در مجموع 20 ساعت طراحی ادامه دارد. مولفه طراحی با یک دوره طراحی کوهنوردی تکمیل شده است که در آن تیم دانشجویان مسئول تکمیل یک پروژه جامع مهندسی عمران با ارائه دهی های شفاهی و کتبی این پروژه است.

تجربه طراحی معنی دار نیز در چندین دوره اجرایی مورد نیاز و اجرایی مدرک مهندسی ارائه شده است. دوره های مورد نیاز و دوره های اجباری مورد نیاز شامل محتویات قابل توجه طراحی عبارتند از: مهندسی هیدرولیک، مقدمه ای بر مهندسی محیط زیست، مهندسی حمل و نقل، مصالح ساختمانی، مکانیک مقدماتی، طراحی مورد نیاز طراحی سازه (طراحی سازه های فولادی یا طراحی بتن مسلح) مهندسی بنیاد، آبهای زیرزمینی و آبشاری یا طراحی زمین شناسی)، وسایل مورد نیاز محیط زیست (پیشرفته بهداشتی، پیشرفته هیدرولیک، مهندسی هیدرولوژی یا مدیریت زباله های جامد)، وسایل حمل و نقل مورد نیاز (مهندسی بزرگراه یا مهندسی ترافیک) و طراحی یکپارچه مهندسی عمران. دو گزینه اضافی (یک دوره آموزشی و یکی از دوره های دوره ای فنی) همچنین باید حداقل در مجموع دو ساعت محتوای طراحی داشته باشد.

طراحی یکپارچه مهندسی عمران نیاز به دانش آموزان دارد تا به طور کامل یک پروژه مهندسی عمران را که شامل چندین رشته مهندسی عمران و اصول پروژه و / یا مدیریت ساخت و ساز، تجزیه و تحلیل هزینه، برآورد و برنامه ریزی است، طراحی کند. بحث و در نظر گرفتن محدودیت هایی مانند عوامل اقتصادی، ایمنی، قابلیت اطمینان، زیبایی شناسی، اخلاق و تاثیر اجتماعی، به عنوان بخش عادی بسیاری از دوره های طراحی در نظر گرفته شده است. زیبایی شناسی و تاثیر اجتماعی در مقدمه ای بر دوره مهندسی محیط زیست تأکید شده است. اخلاق، ایمنی، تاثیر اجتماعی و مسائل حرفه ای در دوره سمینار ارشد مهندسی تحت پوشش قرار می گیرد.

pexels-photo

اهداف برنامه

فارغ التحصیلان مهندسی عمران مهندسی WVU Tech:

 • استخدام در زمینه مهندسی عمران و نگه داشتن موقعیت هایی با مسئولیت های حرفه ای قابل توجه است.
 • دریافت ثبت نام حرفه ای
 • از لحاظ تحصیلی آمادگی داشته باشید تا کسانی که در جستجوی پیشرفت تحصیلی هستند موفق شوند.
 • مجهز شدن به یادگیری مهارت های جدید به عنوان آنها در حرفه خود پیشرفت و در نتیجه، خواهد توانایی برای حرکت به موقعیت با داشتن رهبری افزایش، مشاوره و مسئولیت های مدیریت داشته باشد.

نتایج یادگیری دانش آموزان

گروه مهندسی عمران ، دستیابی به اهداف آموزشی برنامه های مهندسی عمران را از طریق مطالعات و پرسشنامه های دانشجویان فارغ التحصیل، کارفرمایان و فارغ التحصیلان انجام می دهد.

فارغ التحصیلان برنامه نشان خواهد داد:

 • توانایی اعمال دانش ریاضیات، علم و مهندسی.
 • توانایی طراحی و انجام آزمایشات، و همچنین تجزیه و تحلیل و تفسیر داده ها.
 • توانایی طراحی پروژه های مهندسی عمران یا اجزای پروژه ها برای برآوردن نیازهای مورد نیاز در حقیقت اقتصادی، محیط زیست، اجتماعی، سیاسی، اخلاقی، بهداشت و ایمنی، قابلیت تولید و محدودیت های پایداری.
 • توانایی کار در تیم های چندرسانهای.
 • توانایی شناسایی، شکل گیری و حل مشکلات مهندسی عمران.
 • درک مسئولیت حرفه ای و اخلاقی.
 • توانایی برقراری ارتباط موثر
 • آموزش گسترده ای لازم برای درک تاثیر راه حل های مهندسی در زمینه های جهانی، اقتصادی، محیط زیست و اجتماعی.
 • توانایی درگیر شدن در یادگیری طول عمر.
 • دانش از مسائل معاصر.
 • توانایی استفاده از تکنیک ها، مهارت ها و ابزار مهندسی مدرن لازم برای عملیات مهندسی.
 • توانایی اعمال روش های ایمن صدا در کار آزمایشگاهی و طراحی.
 • توانایی توسعه و مدیریت بودجه ها و برنامه ها.

این نتایج برنامه ها از طریق پایه جامد در ریاضیات، شیمی و فیزیک همراه با درک قوی از اصول مهندسی اولیه به دست می آید. دانش آموزان همچنین به علوم انسانی و علوم اجتماعی و گسترش گسترده ای از اصول علم مواد، مهندسی زیست محیطی، ژئوتکنیک، مهندسی آب، مهندسی ساخت و ساز و حمل و نقل دسترسی می یابند. تخصص در یک یا چند شعبه مهندسی عمران با انتخاب مهندسین عمران و وسایل فنی در طول سال های مدرن و سالم امکان پذیر است.

آخرین به روز رسانی مارس 2020

درباره این دانشگاه

A campus within the West Virginia University system, WVU Tech offers more than 40 different academic programs and 81 percent of our 1700+ enrolled students receive some form of financial aid.

A campus within the West Virginia University system, WVU Tech offers more than 40 different academic programs and 81 percent of our 1700+ enrolled students receive some form of financial aid. اطلاعات محدود