بررسی و اهداف برنامه

این برنامه کارشناسی کارشناسی ارشد برای آموزش متخصصان عمومی برای حل مشکلات زیست محیطی، مدیریت طبیعت پایدار و انرژی خالص است. برنامه جهانی، دانش تئوری اساسی را با مهارت های آزمایشگاهی و تجربی، مهندسی و فنی، روش شناختی و تکنولوژیکی ادغام می کند. این برنامه با هدف آموزش عجیب و غریب هر دو تکنسین قادر به استفاده از فن آوری های زیست محیطی و قدرت و تجهیزات و مهندسان است که می تواند یک محصول جدید را توسعه و پیاده سازی آن در کسب و کار. مهارت های اضافی در اقتصاد مدیریت طبیعت، توسعه محصول جدید و همچنین ارائه و بازاریابی درست آن را تسهیل می کند.

ما متخصصان مجهز به مهارت ها را در تفکر سیستمی سیستم، قادر به درک و حل وظیفه استراتژیک استراتژیک و کاربردی است. دانش بنیادی فیزیک، ریاضیات، شیمی، زیست شناسی و مدلسازی رایانه؛ مهارت های عملی در فعالیت های فناوری - روش ها، تحقیق، پردازش، تجزیه و تحلیل؛ مهارت های مهندسی عمیق در اختراع، طراحی، نمونه سازی؛ مهارت های تجاری و حمایت قانونی.

این برنامه برای یادگیری روش های فیزیکی و فناوری اطلاعات در زمینه های تحقیق خالص انرژی و محیط زیست ارائه می دهد؛ جغرافیایی و سیستم های اطلاعاتی؛ نظارت جغرافیایی؛ بوم شناسی اجتماعی، بوم شناسی؛ مدل سازی کامپیوتر از فرایندها و کار با داده های بزرگ؛ تجزیه و تحلیل ریسک در مدیریت زیست محیطی؛ ارزیابی خرابی زیست محیطی؛ حسابرسی محیط زیست؛ اقتصاد مدیریت طبیعت.

گزینه های شغلی

فارغ التحصیلان ما تخصص لازم برای توسعه و پیاده سازی راه حل های جدید روش شناختی و فنی برای مشکلات موجود و احتمالی زیست محیطی و همچنین اجرای فن آوری های کارآمد انرژی است. آنها قادر خواهند بود نوآوری های نوآورانه خودشان را راه اندازی کنند و ایده ها و فن آوری های خود را در بخش واقعی راه اندازی کنند و همچنین برای شرکت های بزرگ کار کنند، تجزیه و تحلیل، انتخاب و استفاده از فناوری ها و دستگاه ها در زمینه انرژی خالص، بازیافت زباله، تصفیه آب و هوا نظارت بر آب و هوا و غیره

تحصیل خارج از کشور

تمام دانش آموزان ما، مطابق میلشان، در یک ترم یا یک سال تحصیلی فرصت تحصیل در دانشگاه های چین یا هند را دارند. هزینه اضافی برای آموزش در خارج از کشور متهم نیست دانش آموزان تمام هزینه های خود را برای سفر، اقامت، غذا و همچنین برای ویزای دانشجویی پوشش می دهد.

علاوه بر این، این برنامه فرصتی برای یادگیری یک زبان خارجی دیگر را فراهم می کند.

برنامه آموزش در:
انگلیسی

مشاهده 2 برنامه دیگر ارائه شده توسط Irkutsk National Research Technical University »

این دوره واقع در پردیس
Start Date
سپتامبر 2019
Duration
تمام وقت
Price
150,000 RUB
بر اساس مکان
بر اساس تاریخ
Start Date
سپتامبر 2019
آخرین مهلت تقاضا

سپتامبر 2019