رویاهای هنری خود را یک واقعیت حرفه ای قرار دهید

ترکیب رنگ ، سایه و بافت برای ایجاد یک آینده روشن با مدرک در هنر استودیویی.

برنامه کارشناسی ارشد را برای دانش عمیق هنرهای زیبا با فرصت برای کشف انواع فرصت های شغلی انتخاب کنید. مدرک BFA را برای مطالعه فشرده هنرهای تجسمی انتخاب کنید که شما را برای حرفه ای به عنوان یک هنرمند حرفه ای آماده می کند. هر دو گزینه مهارت های خلاقیت و تفکر انتقادی را در کنار استودیو و مهارت های فنی ایجاد می کنند.

از غلظت در سرامیک، نقاشی، طراحی گرافیک، نقاشی، عکاسی، چاپ و مجسمه سازی ، و آزمایش خارج از غلظت خود برای کسب دانش گسترده تر از هنر انتخاب کنید.

جوانان در تاریخ هنر، طراحی گرافیک و هنر استودیویی می توانند با هر برنامه مطالعه ترکیب شوند تا یک درک غنی از هنر تاریخی و معاصر را به هر یک از مهمات اضافه کنند. مطالعات خود را با کلاس های رقص، تئاتر و موسیقی تکمیل کنید.

خانه جدید برای هنر

مرکز طراحان هنری با طراحی بزرگ و مدرن خود را متعهد می کند تجارب فرهنگی و هنری دانشجویان، فارغ التحصیلان، استادان، کارکنان و جامعه بزرگتر را غنی سازد. فضای 15000 فوت مربعی در پاییز 2017 افتتاح شد و استودیوها، تئاتر سیاه و سفید، مدرن از بهترین هنرها و گالری هنری زیبا با منظره ای از کوه Kearsarge، دفاتر کارشناسی و مناطق هنری در فضای باز ارائه می دهد.

جایی که استعدادهای درخشان آماده می شوند

مطالعه هنر در Colby-Sawyer یک تجربه چند بعدی است که استعداد خلاق شما را با آمادگی حرفه ای و فرصت های یادگیری همراه با استادان و هنرمندان مهمان ترکیب می کند.

یک کارآموزی که خود انتخاب شده است، شما را با تجربه عملی در دنیای هنر به شما می دهد، در حالی که نمایشگاه های دانشجویی در گالری دانشگاه ما اجازه می دهد که هنر خود را با مردم به اشتراک بگذارید. پروژه Capstone شما، نقطه اوج کار شما در Colby-Sawyer ، هنگامی که شما فارغ التحصیل می شوید، به عنوان نمونه کار حرفه ای شما عمل می کند.

سفر به گالری های بزرگ و موزه ها، و همچنین استودیو های هنری خصوصی و حرفه ای، نزدیک به آثار مهم هنری و فرایند خلاق می باشد. بزرگترین نمایشگاه های هنری در محل دانشگاه و روابط طولانی مدت با کمیسیون فلوبرتی، هنرمندان مشهور، در حال ظهور و پیشرفته، ملی و بین المللی را به سمت در آستان شما می گذارند.

خود را بیرون کلاس درس بیان کنید

پیوستن به یک باشگاه یا سازمان تحت رهبری دانش آموزان متمرکز بر هنرهای تجسمی و هنری برای برقراری ارتباط با دیگر دانش آموزانی که علاقه مند به بیان خلاق هستند. اولین مرحله خود را با بازیکنان Colby-Sawyer ، با Vocally Charged یک گروه Capella و یا با ایده های دیگر بزرگ با هنرمندان دیگر در انجمن صنفی متفکران هنری (GOAT) ملاقات کنید .

برنامه آموزش در:
  • انگلیسی

مشاهده 7 برنامه دیگر ارائه شده توسط Colby-Sawyer College »

این دوره واقع در پردیس
Start Date
سپتامبر 2020
Duration
بر اساس مکان
بر اساس تاریخ
Start Date
سپتامبر 2020
آخرین مهلت تقاضا

سپتامبر 2020