تحصیلات تکمیلی لیسانس علوم و علوم انسانی تحصیلات دانشگاهی در علوم انسانی متمرکز بر فلسفه، تاریخ، و انسان شناسی فرهنگی و اجتماعی است. ویژگی امضای برنامه یک برنامه مطالعه گسترده است که به دانش آموزان اجازه می دهد تا توانایی های فردی خود را دنبال کنند و منافع خود را توسعه دهند. دانشجوی دوره های اجباری در علوم انسانی و علوم انسانی را می گیرد و امتحانات جامع مربوط به هر حوزه را می گذراند. در حالی که به درستی انتخاب دوره های دیگر در طول مطالعه، دانش آموز می تواند به تدریج متخصص و تمرکز یا بیشتر در مورد (اصلی) مطالعه در هر یک از زمینه های نظری نسبی و یا استفاده عملی از مهارت های به دست آمده است.


شرح معیارهای تأیید و ارزیابی

امتحان پذیرش شامل خلاصه ای از متن علمی انگلیسی می شود که به زبان انگلیسی نوشته شده و به پرسش های پیگیری بر مبنای متن به زبان انگلیسی پاسخ می دهد. ارزیابی بر اساس دقت واقعی خلاصه و تصویر اصلی خط متن انجام می شود. سوالات در نظر گرفته شده است تا اطمینان حاصل کنید که آیا متقاضی به طور کامل محتویات متن را درک کرده است. متقاضی می تواند تا 18 امتیاز برای تست: 9 امتیاز برای خلاصه و 3 امتیاز برای هر یک از سه پاسخ.


مدت امتحان 3 ساعت است.


پیش از آزمون، متقاضیان نامه ای اعلام می کنند که تاریخ و زمان آزمون را اعلام کرده اند. لغت نامه ها، کتاب ها، یادداشت ها، تلفن های همراه یا سایر دستگاه های دیجیتالی مجاز نیستند. متقاضیان در مورد نتایج در روز آزمون یا روز بعد مطلع می شوند.


شرایط پذیرش

پذیرش در تحصیلات لیسانس با تکمیل تحصیلات متوسطه تأیید شده توسط گواهی پایان تحصیلات است.

روش تأیید:


ادبیات توصیه شده، سوالات نمونه

نمونه آزمون پذیرش در اینجا موجود است: https://fhs.cuni.cz/FHSENG-704-version1-exam_sample_shv_aj.pdf


دوره آماده سازی

CŽV 16 - دوره آمادگی https://fhs.cuni.cz/FHSENG-712.html


چشم انداز فرصت های شغلی

فارغ التحصیل هنر و علوم انسانی لیبرال دارای صلاحیت علمی در علوم انسانی، به ویژه در فلسفه، تاریخ و علوم اجتماعی است. او می تواند دانش رشته های مختلف را سنتز کند و رویکردهای مختلف روش شناسی فلسفه، تاریخ و علوم اجتماعی را مقایسه کند. او می تواند یک پروژه تحقیقاتی در علوم اجتماعی را آماده و انتقاد کند و بتواند پدیده های مختلف اجتماعی و فرهنگی را در زمینه های اجتماعی، فرهنگی و توسعه ترسیم و تجزیه و تحلیل کند. با تشکر از شیوه آموزش تعاملی غالب در گروه های کوچک و سمینارها، فارغ التحصیل دارای فرمان عالی انگلیسی است و می تواند به طور موثر در محیط چند فرهنگی و بین المللی همکاری کند.

برنامه آموزش در:
  • انگلیسی
آخرین به روز رسانی ژانویه 3, 2019
این دوره واقع در پردیس
Start Date
اکتبر 2019
Duration
تمام وقت
Price
2,000 EUR
در طول سال تحصیلی هزینه درخواست آنلاین: 640 CZK. هزینه درخواست کاغذ: CZK 690.
Deadline
مارس 31, 2020
بر اساس مکان
بر اساس تاریخ
Start Date
اکتبر 2019
آخرین مهلت تقاضا
مارس 31, 2020

اکتبر 2019

Location
آخرین مهلت تقاضا
مارس 31, 2020
End Date