لیسانس در پل و مهندسی بزرگراه

عمومی

جهت اطلاعات بیشتر درخصوص این برنامه به وب سایت دانشگاه مراجعه کنید

شرح برنامه

پل و مهندس راه آهن

پل و بزرگراه مهندسی استفاده از اصول فن آوری و علمی به برنامه ریزی، طراحی عملکردی، بهره برداری و مدیریت امکانات برای ارائه حرکت های امن، کارآمد و سازگار با محیط زیست از مردم و کالاها است.

Ky-sy-Xay-dung_DHBK-08.jpg

مهندسی پل و بزرگراه به عنوان مهندس ساخت و ساز، برنامه ریز حمل و نقل، طراح حمل و نقل و غیره ارائه می دهد.

دانش آموزان تحصیل در پلد و مهندسی بزرگراه، دانش و مهارت را در برنامه ریزی، طراحی، ساخت و اجرای ساختمان ها و امکانات زیربنایی تخصصی در جاده ها و پل ها توسعه خواهند داد.

فرصت شغلی

انتظار می رود فرصت ها برای دانش آموزانی که با درجه پیشرفت تحصیلی پل و بزرگراه فارغ التحصیل می شوند، در دهه های آینده افزایش یابد.

این کار بسته به ماهیت سیستم حمل و نقل و اندازه و نوع کارفرمایان متفاوت است. فارغ التحصیلان ممکن است به طور کلی در تجزیه و تحلیل داده ها، شناسایی مشکلات و حل آنها با راه حل های نوآورانه دخیل باشند. آنها همچنین ممکن است راه های جدید و طراحی الگوهای ترافیکی را توسعه دهند. علاوه بر این، نظارت بر ساخت و ساز حمل و نقل معمولا در وظایف مهندسین حمل و نقل قرار دارد.

برخی از مشاغل محبوب در پل و مهندس بزرگراه ذکر شده است، اما به عنوان محدود نمی شود، به شرح زیر است:

  • مهندس ساخت و ساز: کار در محل برای مدیریت ساخت و ساز و اطمینان از اینکه یک پروژه خاص در برنامه است، با توجه به طراحی ساخته شده است و برای کارگران در معرض خطر است.
  • برنامه ریز حمل و نقل: برنامه ریزی برای ساخت جاده ها و تسهیلات حمل و نقل با هماهنگ کردن نیازها و نگرانی های عمومی با مطالبات پروژه.
  • طراح حمل و نقل: طراحی پروژه های حمل و نقل با توجه به هزینه و تاثیر آن بر محیط اطراف.
  • فارغ التحصیلان می توانند مشاوران برای ساخت و سازهای حمل و نقل و یا سخنرانان در کالج ها و دانشگاه ها نیز باشند.

فرصت برای انتقال به دانشگاه های همکار ما

دانش آموزان دارای 2 گزینه هستند:

انتخاب 1:

دانش آموزان در 4 سال تحصیل در Bach Khoa University HCMUT- Bach Khoa University و دریافت مدرک لیسانس پل و مهندسی بزرگراه توسط HCMUT- Bach Khoa University

گزینه 2:

پس از اتمام دوره های تحصیلات تکمیلی در Bach Khoa University HCMUT- Bach Khoa University ، دانش آموزانی که دارای تحصیلات تکمیلی مالی و تحصیلی هستند ممکن است پس از گذراندن دوازده سال به تحصیل در رشته کارشناسی به دانشگاه های همکار ما انتقال دهند. مدرک کارشناسی رسمی توسط دانشگاه های شریک اعطا می شود.

HCMUT- Bach Khoa University در حال حاضر در تلاش است تا برنامه را با دانشگاه های همکار ما در ایالات متحده آمریکا و استرالیا مرتبط کند. اطلاعات به زودی در اینجا به روز می شود.

STRUCTURE CURRICULUM

  • زبان مطالعه: انگلیسی
  • درجه: لیسانس پل و مهندسی بزرگراه توسط Bach Khoa University HCMUT- Bach Khoa University
  • دوره آموزشی: 04 ساله در Bach Khoa University HCMUT- Bach Khoa University
  • پردیس: HCMUT- Bach Khoa University (برای اطلاعات بیشتر در مورد HCMUT- Bach Khoa University ، لطفا از دانشگاه ما)

فهرست دوره ها

مهندسی بنیاد

لطفا برای اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید یا از HCMUT- وب سایت Bach Khoa University Khachat Khacha بازدید کنید.

آخرین به روز رسانی مارس 2020

درباره این دانشگاه

Ho Chi Minh City University of Technology (HCMUT Bach Khoa), which is among the top 150 University in Asia by QS Ranking, provides bachelor's degree programs in engineering & business, and a maste ... اطلاعات بیشتر

Ho Chi Minh City University of Technology (HCMUT Bach Khoa), which is among the top 150 University in Asia by QS Ranking, provides bachelor's degree programs in engineering & business, and a master's degree program in business administration. اطلاعات محدود