توضیحات رسمی را مطالعه کنید

بیوشیمی در کالج مسیحا

مدرک بیوشیمی از کالج مسیحا شما را برای انواع حرفه ای هیجان انگیز مانند دارو، داروخانه ها، زمینه های سلامت متحدان، علوم قانونی، کار آزمایشگاهی، تحقیق و ... آماده می کند. اگر علاقه مند به حرفه ای در یکی از این زمینه هستید، مهمترین رشته بیوشیمی کالج مسیحا مناسب است برای تجربه ی کالج.

به عنوان یک برنامه تایید شده توسط انجمن شیمی آمریکایی، این واحد آموزش عالی را در تمام رشته های شیمی و شیمی درمانی ارائه می دهد و مهارت های فکری، تجربی و ارتباطی لازم را برای آماده سازی به عنوان یک حرفه علمی فراهم می کند.

عناصر اصلی بیوشیمی

به عنوان یک بیوشیمی بزرگ در کالج مسیحا، شما قادر خواهید بود:

 • شیمی درمانی سبز، طراحی پروتئین، شیمی محصولات طبیعی، شیمی کریستال مایع، سنتز مواد و فیتوترانیسم.
 • پیوستن به انجمن آگاهی رسانی پزشکی (باشگاه پیش از پزشکی)، سیگما زتا (انجمن افتخارات علم و ریاضیات ملی) یا گروه وابسته به گروه کالج مسیحیه انجمن شیمی آمریکا.
 • با اعضای هیئت علمی برجسته مسیحی، که نه تنها از لحاظ تحصیلی واجد شرایط هستند، بلکه با تجربه گسترده ای در زمینه های خود، مطالعه می کنند.
 • دوره هایی را که به طور موفقیت آمیز برای رفتن به مدرسه پزشکی آماده می شوند
 • کار به عنوان یک دستیار آزمایشگاه، معلم یا رهبر مکمل در بخش.
 • شرکت در نشست علمی دانشکده علوم، مهندسی و سلامت بهار.
 • برنامه پیشگیری از سلامتی کامل برای برنامه های پزشکی، دندانپزشکی، داروخانه و داروهای دامپزشکی.

گزینه های حرفه ای برای رشته های بیوشیمی

به عنوان یک فارغ التحصیل از برنامه بیوشیمی، دانش آموزان مجهز به ادامه تحصیل به عنوان یک:

 • پزشک
 • تحلیلگر شیمی
 • متخصص بهداشت متخصص
 • دانشمند محقق
 • کارشناس آزمایشگاه
 • داروساز
 • دانشمند پزشکی قانونی
 • استاد

فرصت های شغلی و فرصت های تحقیق برای رشته های بیوشیمی

رشته های بیوشیمی و شیمی به خوبی برای برنامه های تحقیقاتی تابستانی هم در محوطه دانشگاه و هم در محوطه دانشگاه قرار دارند. چند مورد از اینها عبارتند از:

 • برنامه پژوهشی تابستانی Steinbrecher مسیحا
 • برنامه های مرکز پزشکی هرشیله ایالت پنسیلوانیا
 • تابستان REU (تجربه تحقیق برای کارشناسی) برنامه. دانش آموزان اخیر به برنامه های در کلینیک کلیولند، دانشگاه گرجستان، دانشگاه شمال تگزاس، MIT، جان هاپکینز و دانشگاه Strausburg در فرانسه پذیرفته شده اند.
 • بسیاری از رشته های شیمی و شیمی در کالج مسیحیه در شرکت Chemical Solutions، Ltd. در Harrisburg PA شرکت کرده اند.

گزینه های درجه به عنوان یک بیوشیمی عمده

به عنوان یک دانشجوی در حال انجام بیوشیمی، شما می توانید از سه گزینه درجه بیوشیمی انتخاب کنید. مدرک لیسانس علوم با ACS Certification دقیق تر است. این شامل دوره های مقدماتی در تمام زمینه های شیمی است و تحقیقات کارشناسی را به عنوان بخشی از بخش های مورد نیاز از دوره های خود را شامل می شود. این بهترین انتخاب برای شماست اگر می خواهید حرفه ای را در آزمایشگاه یا تحقیق دنبال کنید. اگر میخواهید حرفه ای را در آزمایشگاه یا حوزه سلامت دنبال کنید، درجه لیسانس علوم انتخاب خوبی است. این شامل یک مولفه تحقیق مورد نیاز نیست. مدرک لیسانس هنر در رشته بیوشیمی نیاز به کمترین اعتبارات عمده و شامل گزینه های انتخابی بیشتر نسبت به هر یک از درجه BS است. رشته ریاضی انتخاب خوبی است اگر شما علاقه مند به حرفه ای در حرفه های بهداشتی هستید، زیرا زمان بیشتری را برای پیگیری جزئی، فعالیت های دیگر یا فعالیت های داوطلبانه خارج از محوطه دانشگاه می گذارید که هر یک از آنها برای مدرسه پزشکی و یا سلامت دیگری افزایش می یابد برنامه حرفه ای

بیوشیمی همچنین انتخاب خوبی است اگر شما علاقه مند به دنبال کار در علوم قانونی هستید. علم پزشکی قانونی نیاز به کار آزمایشگاهی دقیق در هر دو شیمی و ژنتیک دارد. اضافه کردن یک عدالت جنایی جنایی، در حالی که در اینجا در کالج مسیحا، آمادگی بسیار خوبی برای تحصیلات تکمیلی در زمینه علوم قانونی است.

فرصت های تحقیق و دست یابی به یادگیری

در حال مطالعه بیوشیمی در کالج مسیا، تقریبا تمام رشته های بیوشیمی در تحقیقات کارشناسی شرکت می کنند. شما می توانید پروژه ها را از طریق تمام بخش های علمی، با همکاری یک عضو هیات علمی، انتخاب کنید و حتی می توانید برخی از این پروژه ها را نیز به عنوان اولین سال خود آغاز کنید. شما همچنین با کمک نامه ای قوی از دانشکده کالج مسیحا، فرصت تحقیق در زمینه تحقیقات تابستانی را در دانشگاه های بزرگ تحقیقاتی دنبال می کنید.

فرصت هایی برای دانش آموزان بیوشیمی وجود دارد که به عنوان دستیار آزمایشگاه، معلم یا به عنوان مدیر اجرایی مکاتب در بخش کار کنند.

تاکید قوی ما بر توسعه مهارت های آزمایشگاهی و استفاده از ابزارهای تحلیلی در طول برنامه، شما را به ویژه برای کارفرمایان صنعتی جذاب می کند. بسیاری از موقعیت ها برای متخصصین شیمی و بیوشیمی وجود دارد.

بورس تحصیلی

کالج مسیحا چندین بورس تحصیلی از جمله مدارک تحصیلی Provost و College Honors ارائه می دهد که هر کدام با الزامات و ضوابط تحصیلی مختلف مورد نیاز است. ما باید تمام مواد درخواست را تا 15 ژانویه برای دریافت بیشترین کمک هزینه تحصیلی دریافت کنیم.

شهروندان بین المللی می توانند کمک های اضافی مالی را بر اساس یک مورد براساس اطلاعات ارائه شده در برنامه درخواست دانشجویان بین المللی (ISSA) اعطا کنند. پیوند به فرم ISSA به دانشجویان همراه با نامه تصویب پذیری خود ارسال می شود. این بدان معنی است که زودتر پروسه پذیرش تکمیل می شود، دانش آموزان دیرتر می توانند برای کمک مالی درخواست دریافت و دریافت بسته.

دانشجویان بین المللی پس از تقلیل کمک هزینه تحصیلی دانشگاهی و کمک های مالی به مبلغ بین 20،000 تا 30،000 دلار در هر سال برای چهار سال پرداخت می کنند. سفارت ایالات متحده درخواست دانشجویان دانشجویی را رد می کند در صورتی که دانش آموز نمیتواند اسناد مالی را برای پرداخت این مبلغ برای هزینه کالج نشان دهد. این یک حکومت دولتی است، نه حکومت کالج.

ما می توانیم درخواست شما، رونوشت رسمی و نمره آزمون را در هر زمان در طول سال پذیرش کنیم. شما باید انتخاب کنید که چه مدت می خواهید وارد شوید دو دوره مصرف در هر سال تحصیلی - در اواخر ماه اوت برای دوره پاییز ما و اواخر ماه ژانویه برای دوره بهار ما وجود دارد.

پس از فارغ التحصیلی

هنگامی که فارغ التحصیل شدید، به خوبی آماده خواهید شد تا تحصیلات خود را در مدرسه فارغ التحصیل، دانشکده پزشکی یا یکی دیگر از بخش های مرتبط با سلامت ادامه دهید یا بلافاصله در یک آزمایشگاه وارد حرفه شوید.

برنامه آموزش در:
انگلیسی

مشاهده 17 برنامه دیگر ارائه شده توسط Messiah College »

این دوره واقع در پردیس
Start Date
سپتامبر 2019
Duration
تمام وقت
Price
30,000 USD
بر اساس مکان
بر اساس تاریخ
Start Date
سپتامبر 2019
آخرین مهلت تقاضا

سپتامبر 2019