لیسانس دیجیتال سازی ، محاسبات و الکترونیک

عمومی

جهت اطلاعات بیشتر درخصوص این برنامه به وب سایت دانشگاه مراجعه کنید

شرح برنامه

برنامه بین المللی درجه در دیجیتال سازی ، محاسبات و الکترونیک (DICE) ، لیسانس علوم و کارشناسی ارشد علوم (فناوری) (3 سال + 2 سال)

به عنوان یک دانش آموز، شما:

 • تسلط بر روش ها و فن آوری های اساسی در علوم کامپیوتر.
 • بیاموزید که راه حل های الکترونیکی و مهندسی ارتباطات را طراحی کنید که زندگی روزمره مردم را در سطح جهانی تحت تأثیر قرار می دهد.
 • اکنون و در آینده مهارت های لازم را برای یک دنیای دیجیتالی دریافت کنید.
 • ببینید دست اول کار در یک صنعت واقعاً بین المللی از طریق کارآموزی چگونه است.

DICE یک برنامه لیسانس سه ساله است که مهارت های خوب و دانش گسترده ای را در زمینه فن آوری های مورد نیاز در دنیای دیجیتالی به دانشجویان ارائه می دهد. این برنامه سه درجه را در زیر یک سقف ترکیب می کند و دانشجو می تواند انتخاب کند که کدام مسیر را طی کند. دانشجو می تواند در پردازش اطلاعات ، علوم کامپیوتر یا الکترونیک تخصص داشته باشد. پردازش اطلاعات شامل دوره های برنامه نویسی ، نرم افزار و سیستم ها است. علوم کامپیوتر شامل مطالعات در زمینه هوش مصنوعی و محاسبات کاربردی و الکترونیک شامل مطالعات در مدارها ، آنالوگ و تکنیک های دیجیتال و ارتباطات است.

"این برنامه طیف گسترده ای از آموزش و تحقیقات مرتبط با ICT را که در اولو موجود است پوشش می دهد."

دوره کارآموزی اجباری به این معنی است که دانشجو فرصتی برای دیدن کار واقعی در صنعت فنلاند را خواهد داشت. انجام دوره کارآموزی در خارج از فنلاند نیز امکان پذیر است. با داشتن چنین برنامه گسترده ای ، دانش آموزان می توانند با فن آوری ها و زمینه های تحقیقاتی مانند:

 • هوش مصنوعی
 • هوش چاپی
 • فن آوری های ارتباطی فعلی و نسل بعدی
 • اینترنت اشیا، ، اینترنت اشیا
 • دید دستگاه
 • امنیت اطلاعات
 • حریم خصوصی

این مطالعات کاملاً بر اساس تحقیقات فعلی در سطح لیسانس است و از همان ابتدا بر یادگیری عملی تأکید شده است. دانشجویان کار پروژه های چند رشته ای را در دانشگاه انجام می دهند و می توانند از فن آوری های پیشرفته موجود در University of Oulu مانند شبکه آزمایش 5G / 6G ، سخت افزار و پلت فرم طراحی محصول FabLab ، SmartCampus ، Printed Intelligence و سایر موارد استفاده کنند. . دانشجویان فعال فرصتی برای دیدن - و مشارکت - در حال توسعه فن آوری های پیشرفته خواهند داشت. این برنامه طیف گسترده ای از آموزش و تحقیقات مرتبط با ICT را که در اولو موجود است پوشش می دهد.

دانشکده تدریس متشکل از متخصصان فنلاندی و بین المللی است که در زمینه های مختلف تحقیقاتی نمایانگر برجستگی هستند. University of Oulu موسسه ای شناخته شده و مورد احترام است که تحقیقات گسترده ای در آن زمینه انجام می شود. به عنوان مثال ، University of Oulu خانه 6G Flagship ، یک پروژه تحقیقاتی چند ساله و جامع در زمینه فناوری های ارتباطات بی سیم در آینده است. این دانشگاه بسیاری از شرکتهای نوپا و تاسیس را تاسیس کرده است که تخصص اصلی خود را بر اساس تحقیقات انجام شده در دانشگاه بنا نهاده اند. بنابراین ، مدرک تحصیلی از University of Oulu بسیار مورد توجه قرار می گیرد ، که با علاقه مستمر و شدید استخدام از صنعت ، به عنوان مثال ، اثبات می شود. شرکت های بزرگ ، شرکت های کوچک و متوسط و شرکت های نوپا. این برنامه همچنین به دانشجویان یک ابزار نظری عالی و یک مهارت عملی ارزشمند برای ادامه تحصیلات بیشتر و امکان ثبت نام در برنامه های کارشناسی ارشد را که در University of Oulu .

آخرین به روز رسانی سپتامبر 2020

بورسیه تحصیلی Keystone

گزینه‌هایی که بورسیه ما می‌تواند به شما ارائه دهد را بشناسید

درباره این دانشگاه

The University of Oulu is an international science university that creates innovation for the future, well-being, and knowledge through multidisciplinary research and education. Future innovation is a ... اطلاعات بیشتر

The University of Oulu is an international science university that creates innovation for the future, well-being, and knowledge through multidisciplinary research and education. Future innovation is about seeking, utilizing and applying new knowledge. The University of Oulu researches people and culture in a changing living environment, as well as opportunities that new technology provides for improving the well-being of people and the environment. The University of Oulu is a multidisciplinary expert in Northernness. اطلاعات محدود
از وب سایت مدرسه دیدن کنید