توضیحات رسمی را مطالعه کنید

در باره

لیسانس فوق لیسانس هنرهای روانشناسی 120 ساله یک مدرک کارشناسی ارشد و همه جانبه است. این را می توان تقریبا در هر منطقه از کار، از جمله خدمات اجتماعی، قانون، منابع انسانی، کسب و کار و دولت اعمال کرد. دوره های این برنامه چگونگی یادگیری مردم، چگونگی رفتار مردم، نحوه تاثیر مغز بر رفتار، چگونگی تاثیرگذاری جنسیت بر روی رشد و شیوه های مختلف ارتباط افراد را بررسی می کند. دوره های انتخابی شما را به موضوعات جالب و مرتبط از جمله روانشناسی قانونی، روانشناسی و روانشناسی صنعتی و سازمانی معرفی می کند.

بسیاری از دانشجویان روانشناسی، روانشناسان یا حرفه های مربوطه وارد می شوند، اما بسیاری دیگر در زمینه های غیر مرتبط کار می کنند. دانش خود را از رفتار و توسعه انسانی که به عنوان بخشی از آموزش گسترده ای از هنرهای لیبرال آموخته می شود، آنها را به عنوان حرفه ای حرفه ای در عرصه های گسترده ای از جمله کسب و کار، آموزش و پرورش و دولت، نامزد می کند. فارغ التحصیلان اخیر فارغ التحصیل مدرسه در زمینه هایی مانند مشاوره بهداشت روان، روانشناسی بالینی، تجزیه و تحلیل رفتار و فیزیوتراپی ادامه داده اند. مشاغل فارغ التحصیلان اخیر شامل کار در بیمه، کار در زمینه تجزیه و تحلیل رفتار و کار برای کمک به آماده سازی دیگران برای آموزش عالی است.

شرایط پذیرش

  • تازه واردان ورودی باید یک میانگین B جامد داشته باشند (میانگین امتیازات 3.0 یا 82-85) و میانگین نمره SAT 1000 (ترکیب بحرانی خواندن و ریاضی) یا ACT Composite از 20 یا بالاتر.
  • دانشجویان انتقال باید بیش از 24 اعتبار کالج را تکمیل کنند. حداقل GPA کالج 2.0 برای بررسی درخواست مورد نیاز است. اگر شما کمتر از 24 اعتبار را به اتمام رسانده اید، باید ضوابط دبیرستان و نمرات SAT / ACT را نیز ارائه دهید.
برنامه آموزش در:
انگلیسی

مشاهده 28 برنامه دیگر ارائه شده توسط Long Island University »

آخرین به روز رسانی November 29, 2018
این دوره واقع در پردیس
Start Date
سپتامبر 2019
بر اساس مکان
بر اساس تاریخ
Start Date
سپتامبر 2019
آخرین مهلت تقاضا

سپتامبر 2019