Read the Official Description

مطالعه روانشناسی در Universidad Europea در مادرید به معنی یادگیری حرفه شما در یک روش منحصر به فرد، بین رشته ای و کاملا فردی است. از آنجا که شما دانش فنی و دانش فنی عملی را ترکیب می کنید و با صلاحیت های حرفه ای آن را دور بریزید، آماده خواهید بود که به یک حرفه ای روانشناس تبدیل شوید که می تواند به مردم کمک کند.

 • در مدرک لیسانس روانشناسی * از Universidad Europea ، شما یک آموزش بسیار کاربردی بر اساس مطالعات موردی و تمرین شبیه سازی شده با بازیگران دریافت می کنید. این جلسات تمرینی در اتاق های شبیه سازی شده مجهز به تکنولوژی پیشرفته است.
 • با تشکر از روش پیشگام ما، شما فعالیت های خود را با دانش آموزان از دیگر رشته های بهداشت و درمان، به عنوان یادگیری نحوه کار در تیم های چند رشته ای، همانطور که شما در جهان حرفه ای خواهد شد. شما همچنین توانایی های خود را با بیش از 600 ساعت کار بالینی با بیماران در موسسات خارجی توسعه می دهید.
 • در سال سوم شما کارآموزی های بالینی را در مراکز خارجی انجام خواهید داد که در اسپانیایی انجام می شود. قبل از اینکه بتوانید در این کارآموزی ثبت نام کنید، دانش آموزان باید مدارک و مهارت های سطح B2 را در اختیار شما قرار دهند.
 • با کمک یک دانشکده روانشناسان مشهور، شما به پتانسیل کامل خود دست خواهید یافت و در زمینه روانشناسی کاربردی که بیشترین جذابیت را برای شما دارد ، تخصص دارد: روانشناسی بهداشت، یا روانشناسی قانونی و قانونی .
 • برای تخصص در روانشناسی بهداشتی شما همچنین باید مدرک کارشناسی ارشد روانشناسی عمومی را که یک مدرک کارشناسی ارشد است و به شما به عنوان یک روانشناس بهداشت در اروپا عمل می کند را کامل کنید. اگر دوست دارید، می توانید این مدرک کارشناسی ارشد را در اسپانیایی در Universidad Europea در مادرید دریافت کنید.

* برنامه نظری 100٪ انگلیسی. حداقل سطح مهارت انگلیسی برای پذیرش در برنامه تحصیلی: B2.

حداقل سطح اجباری مهارت اسپانیایی برای کارآموزی بالینی (از 3 سالگی شروع شده): B2.

چرا روانشناسی در EUM؟

 • از آنجا که شما یک مدرک لیسانس رسمی را مطابق با منطقه آموزش عالی اروپا دریافت خواهید کرد
 • با توجه به آموزش عملی، شما با استفاده از شبیه سازی های واقعی، دریافت خواهید کرد.
 • به دلیل متدولوژی مبتنی بر کارهای بین رشته ای، اولین نوع آن در اسپانیا است.
 • با توجه به کیفیت دانشکده خود، بسیاری از آنها روانشناس مشهور فعال هستند.
 • از آنجا که شما بیش از 600 ساعت از عمل بالینی در موسسات خارجی داشته باشید

کیفیت تحصیلی

PIONEERING، به طور کامل نوآورانه روش کار مبتنی بر
شما بخشی از آموزش و پرورش خود را در گروه های بین رشته ای تکمیل خواهید کرد، فعالیت های خود را با دانش آموزان دیگر بخش های علوم بهداشتی به اشتراک می گذارید. این یک روش کار است که اولین بار در نوع خود در اسپانیا است، به شما این امکان را می دهد که با دیگر متخصصان ارتباط برقرار کنید، درست همانطور که در دنیای حرفه ای انجام می دهید.

آموزش مبتنی بر رویکرد متداول است
از سال دوم، جلسات تمرینی شبیه سازی شده با بازیگران، شما را قادر می سازد تا همه چیزهایی که در کلاس درس یاد می گیرید تمرین کنید. این روش کار ما را از دیگر دانشگاه ها جدا می کند و به شما اجازه می دهد با محیط حرفه ای آشنا شوید. شبیه سازی نیز به عنوان یک ابزار ارزیابی موفقیت آمیز استفاده می شود. با تشکر از معاینه بالینی سازمان یافته (OSCE)، سناریوهای موردی بالینی شبیه سازی شده، استاد را قادر به ارزیابی مهارت های خود در موقعیت های مختلف بالینی می کند.

یک بسیار حرفه ای دانشکده حرفه ای
اکثر اساتید خود را با فعالیت حرفه ای خود در زمینه های مختلف روانشناسی ترکیب می کنند. تجربه آنها را قادر می سازد تا آنها را از روز اول به واقعیت حرفه ای برسانند، مهارت ها و توانایی های خود را توسعه داده و تجربه زندگی واقعی را فراهم آورید.

آموزش بین المللی برای ادامه دادن به شما
زندگی در دانشگاه با دانشجویان کشورهای دیگر اجازه می دهد تا شما را در مورد فرهنگ خود و رویکرد خود به روانشناسی یاد بگیرند. و با کمک Erasmus، Garcilaso و قراردادهای شبکه برندگان جایزه، شما می توانید بخشی از تحصیلات خود را در دانشگاه های مشهور در بیش از 80 کشور، تکمیل کنید.

توافقات با مراکز و موسسات پیشگام
با شروع قرارداد همکاری با مراکز و مؤسسات روانشناسی پیشرو در سال سوم، بیش از 600 ساعت تمرین بالینی در سایت های خارجی انجام می شود، شما می توانید به کارآموزی در سازمان هایی مانند گروه 5، روانشناسان بدون مرز، حرفه ای انجمن روانکاوی مادرید، مرکز روانشناسی برندهان راسل، CINTECO، مرکز تحقیقات و درمان رفتار، انجمن روانپزشکی مادرید، گروه AMMA، گروه لوریا، موسسه روانشناسی کاربردی، روانشناسی کاربردی نکسو، Princesa 81 روانشناسان، توسعه بالینی PSIZ خدمات روانشناسی و موسسه درمان چند زبانه SINEW، و غیره.

شغل

شما می توانید زمینه ای از روانشناسی را که بیشترین علاقه شما را می گیرد انتخاب کنید و از آن در دوران تحصیل در مقطع کارشناسی خود متخصص شوید. شما متخصص روانشناسی بهداشت و یا روانشناسی قانونی و قانونی خواهید شد.

برای تخصص در روانشناسی بهداشتی شما همچنین باید مدرک کارشناسی ارشد روانشناسی عمومی را که یک مدرک کارشناسی ارشد است و به شما به عنوان یک روانشناس بهداشت در اروپا عمل می کند را کامل کنید. اگر دوست دارید، می توانید این مدرک کارشناسی ارشد را در اسپانیایی در Universidad Europea در مادرید دریافت کنید.

پذیرش

فرآیند پذیرش برای تحصیل در رشته کارشناسی در Universidad Europea ، از طریق چند مرحله ساده انجام می شود که اساسا شامل ارسال مستندات خاص، گرفتن امتحان ورود و پایان دادن به رسمی شدن ثبت نام می باشد.

کمک مالی

در Universidad Europea de Madrid ما یک سیستم کامل از کمک مالی برای شما برای کمک به پرداخت هزینه تحصیل شما داریم. برخی از نمونه ها عبارتند از:

 • انعطاف پذیری در پرداخت
 • اقساط ماهانه
 • راهنما برای پرداخت سریع
 • کمک برای ادامه تحصیل
 • کمک به مطالعات همزمان
 • کمک برای داشتن یک عضو خانواده در Universidad Europea

منابع مالی

Universidad Europea امضا چندین موافقتنامه با بانک ها برای کمک به شما برای پرداخت مطالبات خود را.

کمک های مالی و بورس تحصیلی

 • کمک های مالی و بورس تحصیلی از کالج حرفه ای اروپا در مادرید
 • کمک های رسمی و بورس تحصیلی از وزارت آموزش و پرورش برنامه با استعداد، برنامه برجسته مردم (برنامه TOP)،
Program taught in:
انگلیسی

See 6 more programs offered by Universidad Europea »

Last updated July 12, 2018
این دوره Campus based
Start Date
سپتامبر 2019
Duration
تمام وقت
By locations
By date