لیسانس زبان و ادبیات انگلیسی

Yasar University

شرح برنامه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

لیسانس زبان و ادبیات انگلیسی

Yasar University

به عنوان دانشگاه Yaşar زبان و ادبیات انگلیسی، ما مفتخریم که نقش مهمی در آموزش و پرورش و توسعه نسل جدیدی از متفکران جوان حیاتی ایفا می کنند.

هدف ما به تجهیز دانش آموزان ما با مهارت های تحلیلی و زبانی است که نه تنها باز کردن طیف گسترده ای از فرصت های شغلی برای فارغ التحصیلان ما بلکه آنها را قادر به نقش فعال و مهم در جامعه داشته باشد.

دانش آموزان ما آموزش گسترده در دستور زبان انگلیسی، مهارت های صحبت کردن و نگارش دانشگاهی دریافت خواهید کرد. علاوه بر این، از آنجایی که آنها صرف چهار سال غوطه ور در بحث شفاهی و کتبی و بحث به زبان انگلیسی، آنها به دست آوردن مهارت های پیشرفته در استفاده از زبان در محیطی کاربردی. طبیعت به طور فزاینده جهانی جامعه مدرن خواستار کارشناسان که تنها در زبان های دیگر صالح بلکه در فرهنگ های دیگر با سواد نیست. در کنار ادبیات جزایر بریتانیا، دانش آموزان در بخش فرصت برای تحصیل سایر فرهنگ Anglophone و به تفکر انتقادی در مورد سوالات سلطه فرهنگی و استقلال در چارچوب تاریخ امپراتوری و استعمار زدایی داشته باشد. فرهنگ و ادبیات ایالات متحده، این سوال را از زن و مرد و ادبیات و ارتباط بین فرهنگ ادبی و تصویری از جمله زمینه های است که دانش آموزان ما یک فرصت برای کشف داشته باشند.

با هیئت علمی بین المللی متنوع ما، دانش آموزان معرفی ما به طیف وسیعی از روش های ممکن به مطالعه ادبیات، اما در هسته اصلی استراتژی آموزشی ما کشت مهارت خواندن نزدیک است. در دو سال اول برنامه درسی ما، دانش آموزان به تعدادی از دوره ای که در تحلیل متنی تمرکز (در داستان، شعر و درام)، پایه و اساس ارائه که در آن دوره پس از آن، با دامنه تاریخی جامع خود، خواهد ساخت. تاکید بر توسعه مهارت های اساسی تفسیر ادبی بیش از حفظ دانش واقعی، ما از اولین لحظه ای که دانش آموزان در کلاس درس در دانشگاه Yaşar را به پایمال کردن ارزش اندیشه مستقل را امتحان کنید. این گزینه از مطالعه نظم و انضباط دیگری به عنوان یک عمده دوم یا صغیر و همچنین امکان شرکت در مبادلات بین المللی از طریق برنامه اراسموس و مطالعه طیف گسترده ای از زبان های دیگر نشان دهنده فرصت های بیشتر برای دانش آموزان به طور مستقل برای شکل دادن به رشد فکری خود را در حالی که در گروه ثبت نام .

با بحرانی، تحلیلی و مهارت های زبانی کشت توسط مطالعات خود را، فارغ التحصیلان از گروه ما یک طیف گسترده ای از گزینه های اشتغال به آنها باز است. بسیاری از آنها به نوبه خود تبدیل مربیان. دیگران به مهارت های فرهنگی خود را در چاپ و نشر، روزنامه نگاری و رسانه ها استفاده کنید. گردشگری، روابط عمومی، کسب و کار بین المللی و ارتباطات تنها تعداد کمی از زمینه های دیگر به کسانی که از شکل گیری فرهنگی و فکری جامع ارائه شده توسط برنامه درسی به خوبی گرد ما بهره مند باز است.

شرایط ورود دانشجویان بین المللی

  • نرم افزار تکمیل فرم - دیپلم دبیرستان، مدرسه را ترک گواهی، متن و نامه مرجع برای متقاضیان مقطع کارشناسی - دانشگاه درجه، متن و نامه مرجع دانشگاهی برای متقاضیان مقطع تحصیلات تکمیلی - اثبات تسلط به زبان انگلیسی - کپی پاسپورت - عکس گذرنامه
این مدرسه این برنامه ها را ارائه می نماید:
  • انگلیسی
Yasar University
مدت زمان و قیمت
این دوره واقع در پردیس
Start Date
تاریخ شروع
سپتامبر 2019
Duration
مدت زمان
تمام وقت
Price
قیمت
10,500 USD
در سال
Locations
بوقلمون - Izmir, İzmir
تاریخ شروع : سپتامبر 2019
آخرین مهلت تقاضا درخواست اطلاعات
تاریخ پایان درخواست اطلاعات
Dates
سپتامبر 2019
بوقلمون - Izmir, İzmir
آخرین مهلت تقاضا درخواست اطلاعات
تاریخ پایان درخواست اطلاعات