Read the Official Description

در باره

قبل از آغاز عصر مسیحی، مردم سلتیک، منطقه ای را پوشش می دادند که تقریبا تمام اروپا را پوشش می داد، همانطور که امروز آن را می دانیم و فرهنگ های غنی را ایجاد می کنیم. در قرون وسطی، همین افراد در کشورهای و مناطق ساکن شهرت سلتیک زندگی می کردند - ایرلند، اسکاتلند، ولز، کورن وال و بریتانی. فرهنگ آنها هنوز در قرن بیست و یکم مطرح می شود. چگونه ایرلندی قدیمی را تلفظ می کنید؟ آرتور شاه یک شخص واقعی بود؟ کدام آثار سلت در جهان مدرن امروز مشهود است؟ با مطالعه زبان و فرهنگ سلتیک، شما یاد خواهید گرفت که چگونه به پاسخ به تمام این سوالات پاسخ دهید و همچنین بین افسانه ها و واقعیت ها را تشخیص دهید.

ادبیات و فرهنگ

خدایان، قهرمانان و مقدسین؛ آیین های معمولی، افسانه های قدیمی و شاهکارهای ادبی: در این برنامه کارشناسی، شما هر جنبه ای از فرهنگ و ادبیات سلتیک را در عمق مطالعه خواهید کرد. به طور طبیعی، شما نیز این فرصت را دارید که در جامعه سلتیک، از جمله تاریخ سیاسی آن، غرق شوید.

زبان های باستانی

در اینجا در اوترخت، شما دو زبان سلتیک را مطالعه خواهید کرد: ویلز میانی و ایرلندی قدیمی. این به شما این امکان را میدهد که منابع سلتیک را بخوانید، که برای هر کسی که میخواهد درک خوبی از فرهنگ سلتیک داشته باشد حیاتی است. اگر زبان را دوست داشتید و فردی نیست که به راحتی از آن استفاده کند، این برنامه آموزشی مناسب برای شما است، زیرا دستور زبان این زبان ها همیشه مشخص نیست. به عنوان مثال، ایرلندی های قدیمی تا 160 فعل فرم در هر فعل است. برای تلفن های موبایل دشوار است، اما اگر شما زبان را دوست دارم بهشت ​​است!

ارتباط با جهان مدرن امروز

اگرچه در هنگام مطالعه زبانها و فرهنگ سلتیک، اغلب خود را در تاریخ غوطه ور خواهید کرد، اما در آنجا تحصیلات شما پایان نمی یابد. شما همچنین مطالعه یونانی و ایرلندی مدرن را خواهید آموخت و برای مثال این زبان ها را با زبان انگلیسی مقایسه کنید و دقیقا مشخص کنید که چگونه از یکدیگر متفاوتند. شما همچنین می توانید ویژگی های فرهنگ سلتیک را در فیلم های مدرن و سایر رسانه ها ایجاد کنید. به عنوان مثال، زمانی که آنها کلمه Celtic را می شنوند، بسیاری از مردم به طور خودکار به "پروردگار حلقه ها" فکر می کنند، اما واقعا چنین پیوند وجود دارد؟

زبان های باستان - Relevance فعلی

ذخایر طلا از قرن اول قبل از مسیح در نزدیکی ماستریخت و یک اپراتور جرثقیل یافت شد که کتاب قرون وسطی عملا در دست نیست در یک بوته ایرلندی کشف شد - فقط نامه ها برای خواندن کمی سخت تر شده اند. اینها فقط دو نمونه از اکتشافات اخیر در رابطه با زبان و فرهنگ سلتیک است، زمینه تحقیقاتی که بیش از 2500 سال طول می کشد و آشکارا هنوز بسیار جاری است.

علاقه مند؟

شما علاقمند به زبان و فرهنگ سلتیک هستید: دوست دارید در مورد اسطوره های سلتیک و ساگاس ها بخوانید و شما با شرایطی مانند یک درود، جنگجو و باردار آشنا هستید. شما همچنین با ایرلند، ولز، اسکاتلند و بریتانی همدلی دارید: همه مناطقی که تا به امروز احساس سلتیک را احساس می کنند. شما از نقش مهمی که زبان در هر فرهنگ ایفا می کنید آگاه هستم، به همین دلیل شما از یادگیری زبان های خاصی که سلتا صحبت می کنید لذت می برید. در نهایت، شما نمی ترسید که یک برنامه تحصیلی را بر اساس علاقه ی عمیق خود به موضوع مورد نظر انتخاب کنید. شما واقعا این واقعیت را دوست دارید که مطالعه زبان های سلتیک و فرهنگ بیشتر مردم برای شما ترسناك است. این به این دلیل است که علاوه بر مهارت های علمی خوبی که گزینه های مختلفی برای شما فراهم می کند، این برنامه درجه ای به شما یک نمایه فارغ التحصیلی منحصر به فرد می دهد.

Program taught in:
انگلیسی

See 8 more programs offered by Utrecht University »

Last updated December 2, 2018
این دوره Campus based
Start Date
سپتامبر 2019
Duration
تمام وقت
Price
2,083 EUR
مصارف قانونی - 2019-2020: 2083 یورو (NL و اتحادیه اروپا / EEA)؛ هزینه های اساسی - 2018-2019: € ​​8،732 (NL و EU / EEA) و € 10،000 (غیر اتحادیه اروپا / EEA). برای اطلاعات بیشتر به وب سایت موسسه مراجعه کنید.
By locations
By date
Start Date
سپتامبر 2019
Application deadline

سپتامبر 2019