لیسانس صنایع کشاورزی

عمومی

شرح برنامه

منطق دوره

استرالیا رهبر جهانی در زمینه کشاورزی پایدار و تولید مواد غذایی است. در سطح جهانی، کمبود شدید کارشناسان صنایع کشاورزی وجود دارد. Leaders Institute کارشناسی 'ثانیه کشاورزی است ایده آل قرار داده برای آماده سازی فارغ التحصیلان برای این بازار آماده ملی و بین المللی.

فارغ التحصیلان با دانش، درک و مهارت ها مجهز خواهند شد که آنها را برای کسب و کارهای کوچک و بزرگ در زمینه تولید، مدیریت و امور مالی کشاورزی آماده می سازد. فارغ التحصیلان نیز مجهز خواهند شد تا خود کار کنند و کسب و کار خود را به کار گیرند و دیگران را استخدام کنند.

این دوره همه فارغ التحصیلان را تشویق می کند که از طریق عضویت در انجمن های حرفه ای و سازمان های پیک صنعت، مدافع یادگیری مادام العمر و اخلاق باشند.

ادغام 5 تجربه جداگانه WIL برای دانش آموزان فرصت هایی را برای ادغام و اعمال فراهم می کند - در یک محیط کار معتبر، تئوری با عمل. همچنین شبکه های ارزشمندی را در زمینه فارغ التحصیلان ایجاد می کند.

Pathways شغلی ممکن است شامل موارد زیر باشند:

 • مدیریت مزرعه
 • مدیریت آژانس کشاورزی
 • کشاورزی و منابع اقتصادی
 • توسعه و تحلیل سیاست
 • فروش و بازاریابی
 • بانکداری و امور مالی
 • مشاوره مدیریت

نتایج آموزشی دوره

فارغ التحصیلان لیسانس صنایع کشاورزی قادر خواهند بود:

 • اصول، مفاهیم و پارامترهای مربوط به تولید، مدیریت و مدیریت کشاورزی را در یک محیط زراعی کشاورزی تکمیل و اجرا کنید.
 • تفسیر تاثیر قوانین مربوط به محیط زیست عملیات کشاورزی و مدیریت انطباق؛
 • ایجاد راه حل های نوآورانه برای مسائل مدیریت پیچیده کشاورزی
 • نمایش مهارت های اجتماعی، حرفه ای و اخلاقی در حین کار مستقل یا در تیم؛
 • به طور موثر با دولت، صاحبان کسب و کار و سایر تصمیم گیران ارتباط برقرار کنید تا تاثیرات سیاست های کشاورزی را تحت تاثیر قرار دهید؛
 • تحقیق مناسب برای تجزیه و تحلیل و ارزیابی یک عمل معاصر چند رشته ای برای کاربرد، توسعه و بهبود در کسب و کار کشاورزی؛
 • اصول پایداری و تجزیه و تحلیل چرخه زندگی را به شیوه های فعلی و در حال ظهور در کسب و کار کشاورزی اعمال کنید؛
 • معیار بهترین شیوه برای درک کشاورزی در سطح محلی و جهانی است.

دوره یادگیری و هزینه

مدت زمان 3 سال تمام وقت (6 ترم)

هزینه دانشجویان بین المللی - هزینه های دوره ای کامل: AU $ 52،500 * (8750 دلار AU در هر ترم)

AU $ 395 یک بار ثبت نام هزینه علاوه بر پرداخت می شود.

* موضوع بررسی سالانه

هزینه های دانشجویان داخلی- مجموع هزینه های دوره: AU $ 28،690 * (4650 AU در هر ترم)

AU $ 395 یک بار ثبت نام هزینه علاوه بر پرداخت می شود.

* موضوع بررسی سالانه

بورس تحصیلی:

برای ارتقاء برتری تحصیلی و یادگیری، Leaders Institute رهبری برای دانش آموزان برجسته برای هر دو دوره از سال 2 ارائه کمک هزینه تحصیلی می کند.

ترکیبی از شایستگی ها و بورس تحصیلی مبتنی بر نیاز با استفاده از 25٪ تخفیف برای دانشجویان داخلی و خارجی در دسترس است. برای درخواست این بورس تحصیلی، لطفا با مدیر برنامه یا نماینده آکادمی Leaders Institute بگیرید.

شرایط پذیرش

عمومی

تمام متقاضیان باید حداقل نیازهای زبان انگلیسی را داشته باشند. این در برنامه ریزی های پذیرش در Leaders Institute مشخص شده است.

علاوه بر این، تمام متقاضیان باید از موارد زیر باشند: الزامات استانداردهای حداقل حداقل ورودی که در زیر ذکر شده است یا حداقل استاندارد مورد نیاز استاندارد ورودی مورد نیاز.

متقاضیانی که برای پذیرش در یک دوره بر اساس Pathway تضمین شده تأیید می شوند، در این دوره، مکان ای ارائه می شود که شرایط لازم برای ورود را برآورده سازد.

دانش آموزان داخلی

پذیرش دوره های کارشناسی بر اساس تکمیل موفقیت آمیز یکی از موارد زیر است:

 • گواهی مدرسه عالی ایالت کوئینزلند یا گواهی مدرک فوق لیسانس بین المللی. OP 17 / ATAR 60.
 • تکمیل دیپلم بین المللی مدرک کارشناسی
 • تکمیل یک دوره معتبر در سطح دیپلم یا دیپلم پیشرفته در TAFE یا سازمان آموزش ثبت شده (RTO).
 • داشتن مدارک تحصیلی معادل هر یک از مدارک فوق الذکر.

دانش آموزان بین المللی

دانشجویان بین المللی که دارای مدرک تحصیلی استرالیا نیستند باید دارای مدارک تحصیلی مناسب باشند که معادل مدارک تحصیلی استرالیا تحت دستورالعمل NOOSR (معیارهای پذیرش در برنامه های B و C)

نامزدهای بین المللی نیز می توانند برای پذیرش در نظر گرفته شوند:

 • رضایتبخش بودن مطالعات حرفه ای یا عالی در استرالیا یا خارج از کشور، که تحت چارچوب صلاحیت استرالیا (AQF) معتبر است، یا
 • رضایتبخش انجام مطالعات مشابه در خارج از کشور

دانش آموزانی که از کشورهای غیر انگلیسی زبان ثبت نام می کنند، نیاز به تست زبان انگلیسی دارند و مهارت زبان انگلیسی را با حداقل نمره از:

 • آیلتس: 6.0 (Academic) بدون زیر باند کمتر از 5.5
 • TOEFL (مبتنی بر کاغذ) 550 با نمره 5 یا بهتر در تست از نوشته های انگلیسی

انتظار می رود که دانشجویان بتوانند نشان دهند که آزمون زبان انگلیسی با موفقیت در دو سال از تاریخ درخواست پذیرش کامل شد.

توجه: دانشجویان بین المللی باید یک ویزای معتبر دانشجویی داشته باشند. شرایط متعددی وجود دارد که برای ویزای دانشجویی اعمال می شود. به طور خاص، صاحب یک ویزای دانشجویی ممکن است در طول دو ترم هر هفته دو هفته ای بیش از 40 ساعت کار نکرده، پرداخت و یا پرداخت نشده باشد. جایی که کار یکپارچه سازی یادگیری در یک دوره یکپارچه شده است، به 40 ساعت به حساب نمی آید. اطلاعات موجود در مورد شرایط ویزا دانشجویی در https://homeaffairs.gov.au/Trav/stud/more/Visa-conditions/visaconditions-students

ورودی جایگزین

متقاضیانی که حداقل شرایط لازم برای ورود به دوره تحصیلی را برآورده نمی کنند ممکن است برای ورود به جای دیگری بر اساس تحصیلات عالی تحصیلی معادل حداقل دو واحد تحصیلی در یک موسسه تحصیلی ثبت شده در استرالیا یا یک موسسه آموزشی در خارج از کشور به عنوان معادل توسط LeadersInstitute ارزیابی می شود.

یک فرد همچنین می تواند برای ورود بر اساس شناخت یادگیری قبلی، استخدام قبلی در یک رشته مرتبط یا کسب یک مدرک غیرمجاز در یک رشته مربوطه مورد توجه قرار گیرد.

متقاضیانی که در جستجوی ورود به جای دیگری میباشند نیز باید شرایط ورود به زبان انگلیسی را انجام دهند.

اعتبار و شناخت یادگیری قبلی (RPL)

اعتبار برای یادگیری قبلی ممکن است از طریق فرایندهای تفسیر، انتقال اعتبار و شناخت یادگیری قبلی یا ترکیبی از این فرآیندها به دست آید.

دانش آموزانی که مایل به درخواست RPL می باشند، باید مدارک مربوط به شرایط تحصیلی تکمیل شده همراه با سایر مدارک مربوطه را ارائه دهند.

پشتیبانی یادگیری دانش آموزان

Leaders Institute متعهد به اطمینان دادن به دانش آموزان برای دستیابی به نتایج یادگیری دوره می باشد.

تعدادی از خدمات پشتیبانی رسمی غیر رسمی و رسمی برای دانش آموزانی که با Leaders Institute وارد شده اند در دسترس هستند. همه دانش آموزان از این در جهت و از طریق وب آگاه خواهند شد. آنها شامل کارگاه های آموزشی گروهی و فردی با یک معلم مهارت تحصیلی، کارگاه آموزشی آکادمیک انگلیسی و منابع آنلاین می باشند.

ساختار دوره

واحد: 21 هسته و 3 گزینه

97994_ScreenShot2018-11-25at11.20.47PM.png

آخرین به روز رسانی مارس 2020

درباره این دانشگاه

At Leaders Institute, we are committed to the professional and personal development of our students. We see our graduates as people who will ‘be impactful’ professionally and socially precisely becaus ... اطلاعات بیشتر

At Leaders Institute, we are committed to the professional and personal development of our students. We see our graduates as people who will ‘be impactful’ professionally and socially precisely because they have joined the Leaders community of scholars. اطلاعات محدود