لیسانس علوم اقتصادی - لیو پست

Long Island University

شرح برنامه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

لیسانس علوم اقتصادی - لیو پست

Long Island University

در باره

در یک دنیای به طور فزاینده ای متصل، که در آن تجارت، اشتغال، بانکداری، سرمایه گذاری، ارز و تجارت بر همه تاثیر می گذارد، آموزش و پرورش در اقتصاد مهم تر از همیشه است. اقتصاددانان با برخی از مهمترین مسائلی که با جامعه مواجه می شوند، از جمله جهانی سازی و استانداردهای زندگی در کشورهای در حال توسعه، تاثیر سیاست های عمومی بر اقتصاد و تعادل بین اهداف زیست محیطی و رشد اقتصادی متلاشی شده است. برنامه 120 درجه اعتباری لیسانس هنر در اقتصاد، یک بررسی جامع از اقتصاد ایالات متحده و جهان است که به وسیله استادان برجسته با زمینه های متنوع در رشته های اقتصادی برگزار می شود.

فارغ التحصیلان دوره کارشناسی ارشد اقتصاد می توانند به عنوان وکلائی متخصص در قوانین و مقررات شرکت ها به دنبال کار باشند. صنعت و تحلیلگران مالی؛ تحلیلگران سیاستی که برای دولت ها و سازمان های غیر دولتی کار می کنند؛ کارگران کمک کننده به کشورهای فقیر کمک می کنند تا اقتصادشان را بهبود ببخشند، و دیپلمات هایی که متخصص در رابطه بین صنعت و دولت هستند، تنها چند نفر هستند.

کلاس های کوچک، اعضای هیات علمی با تخصص در زمینه های مختلف، و بررسی جامع اقتصاد ایالات متحده و جهان، دانش آموزان را با آماده سازی حرفه ای عالی ارائه می دهند.

شرایط پذیرش

  • تازه واردان ورودی باید یک میانگین B جامد داشته باشند (میانگین امتیازات 3.0 یا 82-85) و میانگین نمره SAT 1000 (ترکیب بحرانی خواندن و ریاضی) یا ACT Composite از 20 یا بالاتر.
  • دانشجویان انتقال باید بیش از 24 اعتبار کالج را تکمیل کنند. حداقل GPA کالج 2.0 برای بررسی درخواست مورد نیاز است. اگر شما کمتر از 24 اعتبار را به اتمام رسانده اید، باید ضوابط دبیرستان و نمرات SAT / ACT را نیز ارائه دهید.
این مدرسه این برنامه ها را ارائه می نماید:
  • انگلیسی


آخرین به روز رسانی November 29, 2018
مدت زمان و قیمت
این دوره واقع در پردیس
Start Date
تاریخ شروع
سپتامبر 2019
Locations
آمریکا - Brookville, New York
تاریخ شروع : سپتامبر 2019
آخرین مهلت تقاضا درخواست اطلاعات
تاریخ پایان درخواست اطلاعات
Dates
سپتامبر 2019
آمریکا - Brookville, New York
آخرین مهلت تقاضا درخواست اطلاعات
تاریخ پایان درخواست اطلاعات