Read the Official Description

در باره

در یک دنیای به طور فزاینده ای متصل، که در آن تجارت، اشتغال، بانکداری، سرمایه گذاری، ارز و تجارت بر همه تاثیر می گذارد، آموزش و پرورش در اقتصاد مهم تر از همیشه است. اقتصاددانان با برخی از مهمترین مسائلی که با جامعه مواجه می شوند، از جمله جهانی سازی و استانداردهای زندگی در کشورهای در حال توسعه، تاثیر سیاست های عمومی بر اقتصاد و تعادل بین اهداف زیست محیطی و رشد اقتصادی متلاشی شده است. برنامه 120 درجه اعتباری لیسانس هنر در اقتصاد، یک بررسی جامع از اقتصاد ایالات متحده و جهان است که به وسیله استادان برجسته با زمینه های متنوع در رشته های اقتصادی برگزار می شود.

فارغ التحصیلان دوره کارشناسی ارشد اقتصاد می توانند به عنوان وکلائی متخصص در قوانین و مقررات شرکت ها به دنبال کار باشند. صنعت و تحلیلگران مالی؛ تحلیلگران سیاستی که برای دولت ها و سازمان های غیر دولتی کار می کنند؛ کارگران کمک کننده به کشورهای فقیر کمک می کنند تا اقتصادشان را بهبود ببخشند، و دیپلمات هایی که متخصص در رابطه بین صنعت و دولت هستند، تنها چند نفر هستند.

کلاس های کوچک، اعضای هیات علمی با تخصص در زمینه های مختلف، و بررسی جامع اقتصاد ایالات متحده و جهان، دانش آموزان را با آماده سازی حرفه ای عالی ارائه می دهند.

شرایط پذیرش

  • تازه واردان ورودی باید یک میانگین B جامد داشته باشند (میانگین امتیازات 3.0 یا 82-85) و میانگین نمره SAT 1000 (ترکیب بحرانی خواندن و ریاضی) یا ACT Composite از 20 یا بالاتر.
  • دانشجویان انتقال باید بیش از 24 اعتبار کالج را تکمیل کنند. حداقل GPA کالج 2.0 برای بررسی درخواست مورد نیاز است. اگر شما کمتر از 24 اعتبار را به اتمام رسانده اید، باید ضوابط دبیرستان و نمرات SAT / ACT را نیز ارائه دهید.
Program taught in:
انگلیسی

See 28 more programs offered by Long Island University »

Last updated November 29, 2018
این دوره Campus based
Start Date
سپتامبر 2019
By locations
By date
Start Date
سپتامبر 2019
Application deadline

سپتامبر 2019