Read the Official Description

بررسی اجمالی

گروه هنر و علوم انسانی MAHE، دبی ارائه می دهد برنامه BA (علوم انسانی) با دقت سرپرستی است که مهارت های مختلف انتقادی و خلاق را در سه سال (شش ترم) به ارمغان می آورد.

دو سال اول (چهار ترم) این برنامه طیف گسترده ای از دوره های بنیادی را برای زمینه سازی قوی در مفاهیم اساسی ارائه می دهد. دوره های پایه از رشته های زیر ارائه می شود:

  • ادبیات
  • روانشناسی
  • فلسفه
  • جامعه شناسی
  • مطالعات فیلم
  • مطالعات جنسیتی.

انتخابات در سال آخر سال تحصیلی به دانشجویان می دهد که گزینه اصلی در زبان انگلیسی، فلسفه، جامعه شناسی یا تاریخ است. این برنامه با یک پروژه تحقیقاتی و نوشتن یک پایان نامه بر روی موضوع انتخاب شما، با هدایت استادان است.

دانشکده موضوع شامل متخصصان در همه موضوعات مهم انسانی است و دانش آموزان از محیط های متنوعی با سخنرانی های مکرر مهمان - دانشگاهیان، محققان، روزنامه نگاران و نویسندگان - از نقاط مختلف جهان پیوند خواهند یافت.

این درجه یک پایه محکم برای تحصیلات تکمیلی یا کار تحقیقاتی است. فارغ التحصیلان علوم انسانی در عرصه عمومی، سازمان های غیر دولتی، تدریس، روزنامه نگاری، چاپ و نشر و مدیریت مشغول فعالیت هستند.


معیارهای تکمیل دوره:

دانش آموزان باید حداقل 120 واحد برای مدرک لیسانس علوم انسانی کسب کنند. این باید شامل پایان نامه (10 اعتبار) و نمونه کارشناسی ارشد (5 واحد)

دوره های پایه: دانش آموزان باید در چهار دوره (4) دوره پایه در هر ترم (ترم 1، 2، 3 و 4) در دو سال اول تکمیل کنند. انتظار می رود تا پایان سال دوم، دانشجویان در مجموع 16 دوره پایه را تکمیل کنند. (80 اعتبار)

انتخاب کنندگان: در سال سوم (ترم 5 و 6) این برنامه انتخاب می شود. در صورتی که دانش آموز در سالهای آخر تحصیل در 20 رشته از 25 رشته در چهار رشته (روانشناسی، انگلیسی یا جامعه شناسی) بدست آورد، او در رشته فوق العاده اهدا خواهد شد.


شایستگی

پذیرش به این برنامه برای دانش آموزانی که معاینه واجد شرایط 10 2 یا معادل آن را از هیئت مدیره شناخته شده با حداقل 50٪ علامت جمع آوری شده است، باز می شود.

Program taught in:
انگلیسی

See 7 more programs offered by Manipal Academy of Higher Education Dubai »

Last updated August 20, 2018
این دوره Campus based
Start Date
سپتامبر 2019
Duration
تمام وقت
Price
36,000 AED
36،000 AED در سال است. * برنامه جدید شروع به کار ویژه: 30،000. ممکن است هزینه های اضافی اعمال شود
Deadline
درخواست اطلاعات
Last date to apply.
By locations
By date
Start Date
سپتامبر 2019
End Date
آگوست 31, 2021
Application deadline
درخواست اطلاعات
Last date to apply.

سپتامبر 2019

Location
Application deadline
درخواست اطلاعات
Last date to apply.
End Date
آگوست 31, 2021