لیسانس علوم در تجارت

عمومی

3 مکان موجود

شرح برنامه

اگر تا به حال رویای مدیریت یک تجارت کوچک یا راه اندازی مشاغل شخصی خود را داشته اید ، در اینجا مدرکی را که منتظر آن بوده اید - لیسانس علوم جدید در تجارت (BSC) ، منحصراً در مکان های منطقه ای میامی در همیلتون ، میدلتاون ارائه می دهد. ، و وست چستر.

اولین گرایش BSC ، مدیریت مشاغل کوچک ، به شما امکان می دهد یک معاینه عمیق از مشاغل کوچک ایجاد شده بر اساس دوره هایی را در زمینه های تجاری سنتی مانند حسابداری ، مدیریت و بازاریابی دنبال کنید.

مدرک لیسانس علوم در تجارت به گونه ای طراحی شده است که دانش آموزان مستقر در دبیرستان ، فراگیران بزرگسال یا انتقال دانش آموزان ، دارندگان مدرک کاردانی در تجارت یا سایر گرایش ها و پیشکسوتان ارتش را در خود جای دهد.

BSC از طریق گروه فناوری تجارت دانشگاه میامی ارائه می شود ، بنیاد مشهور هنرهای لیبرال میامی را پشتیبانی می کند که دارای آموزش کاربردی عملی است. این مدرک هیچ وابستگی به دانشکده بازرگانی فارمر در آکسفورد ندارد. BSC به طور کامل و منحصراً در پردیس های منطقه ای میامی موجود است.

به عنوان یک دانشجوی پردیس منطقه ای ، با راحتی ، آسایش و دسترسی دانشگاه های نزدیک به خانه از کمترین نرخ شهریه منطقه ای در اوهایو بهره مند خواهید شد.

زمانبندی انعطاف پذیر کلاس و پشتیبانی گسترده دانشجویی به شما کمک می کند اعتبار و مزیت رقابتی مورد انتظار با مدرک لیسانس دانشگاه میامی را بدست آورید.

همه دانشجویان مقطع لیسانس در دانشگاه میامی باید برنامه میامی برای آموزش لیبرال (آموزش عمومی) را تکمیل کنند. BS در بازرگانی شامل: 1. برنامه میامی ، 2. مجموعه ای از دوره های مورد نیاز (اصلی و اصلی) و 3. انتخاب آزاد است. دانشجویان برای کسب مدرک باید حداقل 128 ساعت را بگذرانند. علاوه بر الزامات آموزش عمومی (برنامه میامی برای آموزش لیبرال) و موارد انتخابی رایگان ، دانشجویان در رشته مدیریت کسب و کار کوچک 34 ساعت دوره اصلی و 18 ساعت دوره اصلی را می گذرانند. دوره های مورد نیاز برای رسیدن به حداقل 128 ساعت ، موارد انتخابی دانشجو است.

گزینه های دوره آنلاین

آیا برنامه شلوغی دارید؟ بیشتر دوره های ما بصورت آنلاین ارائه می شود. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد شرکت در دوره های CMR بصورت آنلاین با کلی هریس یا مشاور خود تماس بگیرید یا برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد تجربه دوره آنلاین در میامی ، با بخش آموزش الکترونیکی مشورت کنید.

الزامات برنامه اصلی

 • CMR 101 مقدمه ای در حسابداری (3)
 • CMR 105 مقدمه ای در بازاریابی (3)
 • CMR 108 مقدمه ای در قانون تجارت (3)
 • CMR 111 مقدمه ای در مدیریت (3)
 • برنامه ریزی و کنترل مدیریت CMR 207 (3)
 • CMR 211 اقتصاد برای تجارت (3)
 • CMR 244 مقدمه ای در تجارت جهانی (3)
 • CMR 282 تجزیه و تحلیل تجارت مبتنی بر کامپیوتر (3)
 • اطلاعات مالی CMR 302. برای مدیران (3)
 • CMR 495 Capstone در استراتژی سازمانی تجارت (3)
 • آمار STA 261 (4)

گرایش مدیریت کسب و کار کوچک (18 ساعت)

 • CMR 242 مدیریت عملیات مشاغل کوچک (3)
 • فروش و تبلیغات CMR 263 (3)
 • مهارتهای سازمانی شخصی CMR 301 (3)
 • بازاریابی CMR 361 برای تجارت کوچک (3)
 • مهارت های تصمیم گیری رهبری CMR 401 (3)
 • CMR 442 مسائل روز و نوآوری در تجارت کوچک (3)

دانشجویانی که در لیسانس علوم بازرگانی تحصیل می کنند ، تشویق می شوند که در دوره تحصیلات خود برای مدرک بازرگانی ، مدرک کاردانی CMR خود را دریافت کنند. برای اکثر دانشجویان ، این کار را می توان در دوره های انتخابی دوره تجارت انجام داد. برای جزئیات بیشتر با مشاور CMR خود مشورت کنید.

دوره های CMR هیچ یک از شرایط دوره کارشناسی دانشکده بازرگانی کشاورز را برآورده نمی کند و حداکثر 12 ساعت اعتبار CMR ممکن است اعمال شود.

محتوای برنامه و دوره ممکن است تغییر کند. این فهرست در زمان چاپ فعلی بوده و فقط برای اهداف عمومی است. برای نشان دادن نیازهای خاص شما نباید به آن اعتماد کرد. به طور کلی ، شما ملزم به الزامات برنامه ای هستید که در زمان شروع کار خود در دانشگاه میامی وجود داشته است ، مگر اینکه انتخاب کنید که شرایط جدیدتری را برآورده کنید. سیستم گزارش ممیزی درجه (DAR) یک گزارش اختصاصی تولید می کند ، که پیشرفت شما را در تأمین نیازهای برنامه خاص شما نشان می دهد. شما می توانید یک نسخه از آن را از اداره سوابق یا از BannerWeb تهیه کنید.

لطفاً به طور منظم و قبل از شروع برنامه خود حتماً با یک مشاور در وزارت بازرگانی مشورت کنید.

آخرین به روز رسانی نوامبر 2020

درباره این دانشگاه

Miami University Regionals includes Miami Hamilton and Miami Middletown, two community-based campuses of Miami University, a highly-regarded public university with a national reputation. Other regiona ... اطلاعات بیشتر

Miami University Regionals includes Miami Hamilton and Miami Middletown, two community-based campuses of Miami University, a highly-regarded public university with a national reputation. Other regional locations include the Voice of America Learning Center (VOALC) in West Chester. Small class sizes, hands-on learning, and flexible scheduling—there are so many benefits to attending Miami University Regionals. Explore the programs and opportunities available at our conveniently located campuses as well as online. اطلاعات محدود
Hamilton , Middletown , West Chester + 2 بیشتر کمتر