لیسانس علوم در علوم زمین

عمومی

شرح برنامه

گروه علوم زمین در Mansfield University یک برنامه پویا و رو به رشد است که میزبان حدود 175 دانشجوی کارشناسی در هشت رشته تحصیلی مختلف است.

BS ما در علوم زمین فارغ التحصیلان آموزش گسترده در موضوعات زمین شناسی را فراهم می کند، به علاوه دانش آموزان فرصت را برای انتخاب یک مورد از پنج تمرکز در یک زمینه خاص مورد علاقه قرار می دهند:

علم محیط زیست

غلظت علوم زیست محیطی یک برنامه آموزشی مبتنی بر گسترده است که برای آماده سازی دانش آموزان برای موقعیت های ابتدایی در انواع حرفه ای فنی حرفه ای طراحی شده است. این مدرک دانش آموزان را با آموزش دقیق در علوم بنیادی محیط زیست و استفاده از اصول علمی به تجزیه و تحلیل مشکلات محیطی ارائه می دهد. تاکید ویژه بر کسب مهارت های عملی و مبتنی بر زمینه ای است که دانشجویان را در بازار کار آماده می کند.

فارغ التحصیلان معمولا به عنوان دانشمند در زمینه ارزیابی، حفاظت، نظارت و اجرای قوانین کار می کنند و مشاغل را در تمامی جنبه های بخش عمومی، خصوصی و دولتی پیدا می کنند. آنها به نام های پارک، شرکت های مشاوره ای، خاک، آب و دفاتر کشاورزی، شرکت های دفع مواد جامد و خطرناک، سازمان های برنامه ریزی و شرکت های مرتبط با صنایع گاز طبیعی کار می کنند. این برنامه همچنین توصیه می کند که کارآموزی، که دانشجویان را برای ورود به نیروی کار آماده می کند یا در رشته های پیشرفته تحصیل می کند.

زمين شناسي

BS در علوم زمین با غلظت در زمین شناسی آماده دانشجویان برای انواع مسیرهای حرفه ای و پس از فارغ التحصیلی در علوم زمین شناسی و علوم زیست محیطی، کسب و کار و آموزش و پرورش، و همچنین دولت و خدمات عمومی است. دانش آموزانی که با این درجه فارغ التحصیل می شوند، می توانند در زمینه های مشاوره زیست محیطی، مهندسی زمین شناسی، کسب و کار، منابع معدنی و صنعت نفت فعالیت کنند. موفقیت در این موقعیت ها مستلزم تجربه جمع آوری و ارزیابی داده ها در مکان های در فضای باز است، توانایی برقراری ارتباط فنی با همکاران در هر دو صورت دهی و کتبی و توانایی ارائه و تفسیر داده های زمین شناختی در نقشه ها، نمودار ها و سایر فرمت های گرافیکی .

این برنامه برای ارائه دانش آموزان به دانش پایه ای از اصول جغرافیایی فعلی، روش های جمع آوری داده های زمین شناسی و جغرافیایی، ارزیابی اساسی داده ها و مهارت های آماده سازی گزارش و تجربه عملی در تحقیقات زمین شناسی و شیوه های حرفه ای است.

علوم اطلاعات جغرافیایی

آیا نقشه را دوست دارید؟ آیا شما از طراحی گرافیک لذت می برید اما واقعا علاقه ای به تبلیغات ندارید؟ آیا دوست دارید که با کامپیوتر کار کنید، اما نمی خواهم در علوم کامپیوتر بزرگ باشد؟ آیا متوجه شدید که می توانید این منافع را در یک کار حرفه ای در نقشه سازی اعمال کنید، که به طور رسمی به عنوان "کارتوگرافی" شناخته می شود؟ BS علوم زمینی (تاکید بر اطلاعات جغرافیایی و تکنولوژی) می تواند شما را برای حرفه ای در این زمینه آماده کند.

نقشه برداری فناوری ترکیبی از زمینه های نقشه برداری و سیستم های اطلاعات جغرافیایی است. این برنامه در منسفیلد زمینه ای قوی در طراحی و جمع آوری نقشه ها دارد و همچنین درک خوبی از مدیریت داده ها و مقدمه ای بر برنامه نویسی دارد. برنامه درسی نیاز به دوره های خواندن و تفسیر عکس هوایی، سنجش از دور، GIS و نقشه برداری دارد. فارغ التحصیلان این برنامه برای شرکت های مهندسی، شرکت های نقشه برداری و ادارات دولتی محلی و منطقه ای کار می کنند.

دانش آموزان GIST در یک آزمایشگاه کامپیوتری مدرن، متقابل پلت فرم برای استفاده از دانش آموزان علوم زمین کار می کنند. در 24 ساعت شبانه روز به 7/7 رشته ما دسترسی دارد، 26 ایستگاه کاری ویندوز 7 را اجرا می کنند، دارای مجوز کامل برای نرم افزار ESRI ArcGIS 10.3 هستند و به یک سرور فایل اختصاصی مرتبط هستند. آزمایشگاه نیز با اسکنر، چاپگر و یک چاپگر سه بعدی مجهز شده است. دانش آموزان همچنین به سایر تجهیزات نقشه برداری میدان، از جمله وسایل نقلیه بدون سرنشین، واحدهای GPS، ایستگاه کل Trimble و غیره دسترسی دارند. آموزش با استفاده از این تجهیزات دانشجویان را با تجربه گسترده ای در جمع آوری و تولید نقشه ها فراهم می کند. دانش آموزانی که برنامه GIST را تکمیل می کنند، ساعت های زیادی از تجربه رایانه ای را در یک آزمایشگاه طراحی شده برای تقلید یک محیط نقشه برداری حرفه ای دارند.

مدیریت آبخیزداری

مشکلات مرتبط با آلودگی آب - از جمله رواناب کشاورزی، زهکشی اسید معدن، تخلیه صنعتی، سیلاب و کمبود آب، احیاء جریان و درمان فاضلاب ناکافی - به عنوان اهمیت فزاینده ای برای اهمیت فزاینده ای به شمار می روند چرا که حوزه های آبریز در معرض خطر رو به رشد هستند.

آیا شما در مورد این مسائل نگران هستید؟ آیا می خواهید تغییری در نحوه حل آنها داشته باشید؟ آیا شما به دنبال یک حرفه ای با یک مولفه در فضای باز قوی هستید؟ اگر چنین است، مدیریت آبخیزداری ممکن است مسیر شغلی را که می خواهید دنبال کنید. به عنوان سازمان های دولتی و سازمان های خصوصی برای حل این مسائل، یکی از چیزهایی که آنها نیاز دارند، کارکنان به درستی آموزش دیده است که در مورد حوزه های آبریز و نحوه مدیریت آنها اهمیت دارد.

برنامه ما در مدیریت آبخیزه طراحی شده است تا شما را برای موقعیت های ابتدایی و یا برای مدرسه فارغ التحصیل آماده کنید. جالب است، بین رشته ای و چالش برانگیز است. شما دوره های زیست شناسی، شیمی، زمین شناسی، جغرافیا و برنامه ریزی منطقه ای، و همچنین کلاس های هسته ای در مدیریت آبخیزداری (مانند ترمیم آبخیز، تالاب، اخلاق و قانون آبخیزداری و سیاست مدیریت آبخیزداری) را خواهید گرفت. علاوه بر این، ما به شدت توصیه می کنیم که یک کارآموزی را با یک سازمان دولتی یا سازمان خصوصی انجام دهید.

Mansfield University یک مکان مناسب برای این برنامه است. چرا؟ تمام موارد زیر در داخل شهرستان ما واقع شده است: شیمی مختلف آب؛ زهکشی اسید معده موجب بروز جریانات و طرح های تظاهرات شده است تا اثر آنها را کاهش دهد. استفاده از زمین های متنوع، ساختار زمین و زمین؛ پروژه های متعدد کنترل سیل / مدیریت آب؛ مرز بین مناظر باقیمانده و غیر تابشی؛ نیروی دریایی ارتش، سازمان زمین شناسی ایالات متحده، وزارت حفاظت از محیط زیست پنسیلوانیا و گروه های حوزه آبریز محلی همگی فعال هستند. بخشی از حوزه آبخیز خلیج چساپیک، تمرکز تحقیق و تحقیق و تحقیق در زمینه بهبودی؛ و بارگذاری مواد مغذی برخی از جریان های کشاورزی شدید. به طور خلاصه، شهرستان ما یک آزمایشگاه فضای ایده آل برای مطالعه مدیریت آبخیزه است و دانشکده در بخش ما به شما آن را معرفی می کند.

تفریح ​​و رهبری در فضای باز

در محوطه روستایی Mansfield University واقع در شمال مرکزی پنسیلوانیا در Tioga County، مزایای زیادی برای دانشجویانی که علاقمند به رهبری تفریحی در فضای باز هستند، ارائه می دهد. این منطقه شامل فرصت های تفریحی متنوع و همه جانبه است. ارائه دهندگان تفریحی موجود؛ پارک های دولتی در نزدیکی، جنگل های دولتی و زمین های بازی های دولتی؛ و شهرت به عنوان یک جای تعطیلات در فضای باز در کلاس اول، تمام ویژگی هایی که منابع مهمی را فراهم می کنند و اجازه می دهد آموزش های مادی در محل انجام شود. توجه داشته باشید که Pine Creek Gorge، Grand Canyon پنسیلوانیا حدود 20 مایل از محوطه دانشگاه است و محل خوبی برای قایقرانی، قایقرانی، قایقرانی سفری، پیاده روی، دوچرخه سواری، و اسکی روی زمین است.

برنامه در رهبری تفریحی در فضای باز طراحی شده است تا به شما یک ترکیب از کلاس درس و یادگیری تجربی ارائه دهد. علاوه بر کلاسهای اصلی تفریحی، آموزش رهبری و مهارت های جغرافیایی عملی مانند GIS نیز مورد تأکید قرار گرفته است. این برنامه همچنین شامل پشتیبانی از دوره های کارشناسی در کسب و کار، زمین شناسی، مدیریت آبخیزداری، کمک های اولیای بیابان، سفر و گردشگری و مطالعات رهبری است. یک کارآموزی / کارآموزی یا تجربه کاری مشابه نیز به شدت توصیه می شود. آیا این برنامه شامل آموزش فراوانی است؟ بله آیا برنامه از تو انتظار زیادی دارد؟ بله اما ما فکر نمی کنیم شما آن را به هیچ وجه می خواهید!

مسیرهای شغلی احتمالی شامل راهنمای ماجراجویی در فضای باز، پارک رنجرز، مترجم محیط زیست، مدیر اردوگاه های جوان، اکوتوریسم، کار با جوانان خطرناک، استراحتگاه های فضای باز، دفاتر تفریحی شهری و باز کردن کسب و کار تفریحی خود است.


اگر چه برخی از برنامه های Mansfield University برای آماده سازی دانش آموزان برای دیدار با مجوز / گواهینامه پنسیلوانیا طراحی شده اند، اما این سازگاری با نیازهای خارج از کشور را تضمین نمی کند. متقاضیانی که درخواست برنامه های منسفیلد را دارند و قصد دارند تا مجوز یا صدور گواهینامه در ایالت های غیر از پنسیلوانیا را دنبال کنند باید از شرایط مورد نیاز مجوز حرفه ای در این ایالت مطلع باشند. دانشجویان فعلی که در حال برنامه ریزی برای تجربیات خارج از پنسیلوانیا هستند، باید از الزامات سایر کشورها نیز آگاه باشند. لطفا شرایط مجوز را توسط اشغال و دولت بررسی کنید

آخرین به روز رسانی مارس 2020

بورسیه تحصیلی Keystone

گزینه‌هایی که بورسیه ما می‌تواند به شما ارائه دهد را بشناسید

درباره این دانشگاه

Mansfield University of Pennsylvania Welcomes You! Founded in 1857, Mansfield University combines the best qualities of a small liberal arts college with the resources of a comprehensive public univer ... اطلاعات بیشتر

Mansfield University of Pennsylvania Welcomes You! Founded in 1857, Mansfield University combines the best qualities of a small liberal arts college with the resources of a comprehensive public university. We currently enroll about 2000 students who can choose from 40 degree programs and 47 minor programs. اطلاعات محدود