لیسانس علوم در معماری

عمومی

برای خواندن اطلاعات بیشتر درخصوص این برنامه به وب‌سایت مؤسسه مراجعه کنید

شرح برنامه

  • دانشکده معماری
  • مدرک تحصیلی: لیسانس علوم ، مهندس ، معمار
  • مدت زمان: 4 سال (8 ترم ، شامل یک ماه کارآموزی در ترم 7)
  • زبان انگلیسی
  • امتیازهای ECTS: 240

architecture, gang, modern

این برنامه درسی برای افرادی که مایل به تحصیل در رشته معماری هستند ، طراحی شده است. برای آموزش معماران آینده هم در دانش فنی و هم برای توسعه آگاهی آنها در ارزشهای زیبایی شناختی و انسان محور توسعه یافته است. این به دانشجویان اجازه می دهد تا مهارت های مربوط به شکل دادن به مناطق شهری را از نظر عناصر کمی از معماری ، امکانات عمومی و پروژه های شهری چند فضایی توسعه دهند.

دوره های درسی برنامه درسی مبتنی بر دانش در رشته هایی است که از علوم فنی نشات می گیرند: معماری ، شهرسازی ، ساخت و ساز و هنر یا تاریخ هنر.

هدف اصلی این دوره آماده سازی فارغ التحصیلان - مهندسین معمار - برای مشاغل حرفه ای آنها و مشارکت عمدی و صالح در شکل گیری مناطقی است که فضای زندگی افراد و گروه ها را تشکیل می دهد.

شرایط ورود

گواهی ترک مدرسه ، فرمان بسیار خوب به زبان انگلیسی ، نامه جلدی و نمونه کارها.

نمونه کارها باید شامل 5-10 کار باشد که شخصاً در هر تکنیک ، با فرمت A3 انجام شده است ، از جمله حداقل: 2 نقاشی سیاه و سفید از شکل های انسانی ، 1 نقاشی از یک ترکیب متشکل از جامدات هندسی ، 1 نقاشی معماری ، سایر آثار در هر موضوع همچنین نسخه های اصلی ، عکس ها یا اسکن ها باید در نسخه دیجیتال ارسال شوند.

فرصت های شغلی

فارغ التحصیلان دوره های دوره سیکل اول واجد شرایط هستند که حرفه حرفه ای خود را به عنوان کمکی و نظارت بر اجرا و ساخت و ساز در زمینه طراحی شهری و طراحی اشیا architect معماری همراه با محیط اطراف خود شروع می کنند. اتمام تحصیلات دوره اول به فارغ التحصیلان امکان ادامه تحصیلات دوره دوم را می دهد.

آخرین به روز رسانی نوامبر 2020

درباره این دانشگاه

Gdańsk University of Technology (Polish name: Politechnika Gdańska) is one of the oldest universities in Poland and the largest technical university in Northern Poland. It was established in 1904 and ... اطلاعات بیشتر

Gdańsk University of Technology (Polish name: Politechnika Gdańska) is one of the oldest universities in Poland and the largest technical university in Northern Poland. It was established in 1904 and since then has been educating world-class engineers in various areas of science and technology. Located in Gdańsk – a city with a thousand-year tradition and the gate to the Polish coastal line – it is the perfect place to study and enjoy student life. اطلاعات محدود