لیسانس علوم زیست محیطی - علوم طبیعی

عمومی

جهت اطلاعات بیشتر درخصوص این برنامه به وب سایت دانشگاه مراجعه کنید

شرح برنامه

علوم محیطی - علوم طبیعی

علم زیست محیطی UMW - علم طبیعی علم روابط بین زیست شناسی، شیمی، فیزیک، زمین شناسی، و علوم زمین را بررسی می کند. برنامه بین رشته ای ما تحقیقات دانشجویان را تشویق می کند و تفکر تحلیلی، انتقادی و مهارت های ارتباطی شما را به عنوان یک دانشمند یا دانشمند کارشناسی ارایه می دهد.

محدوده مطالعات

علوم زیست شناسی و علوم طبیعی به شما زمینه ای جامع در اصول بیولوژیکی، زیست محیطی، شیمیایی و زمین شناسی می دهد. با این پایه و با هدایت مشاوران اساتید، شما یک دوره تحصیلی را که با منافع و اهداف شغلی شما منطبق است، طراحی می کنید.

کارآموزی

در سال های اخیر، رشته های علوم زیست محیطی UMW با کارآموزی شهر فردریککسبورگ، مهندسین ارتش، ادارۀ بازی و ماهیگیری داخلی، دوستان رپا هانوک، مارستل روز LLC، شبکۀ عملیات آب و هوایی چزاپیک، Greenpeace، آژانس حفاظت از محیط زیست ایالات متحده و وزارت کشاورزی ایالات متحده.

برنامه علمی محیط زیست

درجه علوم زیست محیطی و زمین شناسی (لیسانس علوم) ، مطالعه محیط زیست و تأثیر فعالیت های انسانی را بر سیستم های طبیعی ترویج می دهد. رشته های علوم زیست محیطی با توجه به منافع خود، یا علوم طبیعی یا علم علوم اجتماعی را انتخاب می کنند. هر دو آهنگ زمینه ای قوی برای مطالعات پیشرفته فراهم می کنند و یا اجازه می دهند به طور مستقیم در مناطق مختلف حرفه ای قرار بگیرند.

رشته علوم طبیعی زمینه ای در زیست شناسی، شیمی و زمین شناسی فراهم می کند. مهارت های تحلیلی به دست آمده در این برنامه همراه با ارزیابی ملاحظات اجتماعی و اقتصادی، دانش آموز را برای ارزیابی مسائل زیست محیطی و کار با راه حل ها با محدودیت منابع اجتماعی در ذهن آماده می کند.

مسیر اجتماعی علوم بر تاثیر اقتصادی، سیاسی و جامعه شناختی انسان در محیط زیست تمرکز دارد. این برنامه، همراه با قدردانی از پارامترهای زیستی و فیزیکی محیط، دانشجویان را برای ارزیابی موقعیت های دولت، صنعت و محیط زیست در زمینه مسائل زیست محیطی آماده می کند.

ماهیت بین رشته ای برنامه علوم محیطی، دانشجویان را قادر می سازد تا کلاس های مختلفی را از طیف گسترده ای از دوره های ارائه شده در بخش های مختلف انتخاب کنند تا بتوانند بهتر برای اهداف شغلی شخصی آماده شوند.

این گروه آزمایشگاه های مدرن را در مرکز علمی Jepson مجهز به ابزارهای تحلیلی پیشرفته برای پشتیبانی از آموزش در کلاس و ارائه فرصت های تحقیقاتی می کند. تجهیزات مطالعات زیست محیطی در محیط های زمینی، آب شیرین و دریایی شامل تله های حیوانی زنده، پلانکتون و شبکه های حشرات، چشمه ها، اکسیژن محلول، هدایت و pH، و آکواریوم تازه و آب شور. تجهیزات آزمایشگاهی عمده شامل میکروسکوپهای پتروگرافیک، پراش اشعه ایکس، یک دستگاه حساسیت مغناطیسی و امکانات آزمایشگاهی اختصاصی برای دیرینه شناسی، رسوب شناسی و ژئوشیمی است. مرکز علمی جسن دارای میکروسکوپ الکترونی اسکن فشار متغیر با قابلیت های شیمیایی است که توسط رشته های علمی مشترک است. برای کارهای زیست محیطی و زمین شناسی، این اداره دارای تجهیزات جیپیاس، ناوگان کوچکی از قایقهای تحقیقاتی (از جمله یک مجهز برای تله، زنجیر و حفاری)، تجهیزات سنگ زنی و سنگ زنی، و همچنین برای مطالعه در کلاس، مجموعه وسیعی از سنگ ها، مواد معدنی و فسیل ها این گروه همچنین دارای یک آزمایشگاه / کلاس درس کامپیوتری مجهز به نرم افزارهای اطلاعات جغرافیایی (GIS) می باشد.

Majors در تمام برنامه های ما تشویق به انجام مطالعه مستقل و / یا تحقیق در طول سال های سال خود را. پشتیبانی مالی برای تحقیق دانشجویی در دسترس است دانش آموزان واجد شرایط می توانند در طول سال تحصیلی یا سال تحصیلی خود یک کارآموزی را با یک سازمان حرفه ای انجام دهند. دانش آموزان با 3.00 درجه کلی نمره متوسط ​​و 3.25 نمره متوسط ​​متوسط ​​در مقدماتی ممکن است با افتخار در علوم زیست محیطی، زمین شناسی و یا زمین شناسی محیط زیست با تکمیل یک پروژه تحقیق مستقل و نوشتن و دفاع از پایان نامه.

تمام رشته های ما تشویق شده است که با تکمیل مطالعات کارشناسی (URES) 197، علوم زمین و محیط زیست (EQS) 481، 491، 493، یا 499، نیازهای یادگیری تجربی مورد نیاز را برآورده کنند. همچنین متقاضیان می توانند این الزام را با شرکت در یک تجارب تابستانی نظارت شده در محوطه دانشگاه و یا خارج از محوطه دانشگاهی که در مشورت با بخش توسعه یافته (مانند برنامه تحقیقات علمی تابستان UMW یا برنامه مشابه در کالج یا دانشگاه دیگر) توسعه یافته است. برای تکمیل الزامات یادگیری تجربی از طریق یک تجربه تحقیق تابستانی، برای جزئیات بیشتر، با بخش اداری تماس بگیرید.

ثبات زیست محیطی کوچک

پایداری معمولا به عنوان توانایی پاسخگویی به نیازهای منابع نسل فعلی بدون ایجاد اختلال در توانایی نسل های آینده برای رفع نیازهای خود تعریف می شود. در UMW، ما چهار جنبه پایدار را در نظر می گیریم: پایداری زیست محیطی، اجتماعی، اقتصادی و فرهنگی. اهداف توسعه پایدار محیط زیست، تشویق دانش آموزان به تجزیه و تحلیل دنیای طبیعی و اجتماعی ما و بررسی رویکردهای برای حل مسائل مهم بحران درازمدت است. کلاس های اصلی ارائه مقدماتی مشترک به مطالعه علمی محیط زیست و مسائل مربوط به پایداری است. سپس دانش آموزان سه کلاس انتخابی اضافی را اضافه می کنند که به منافع خاص و برنامه های مربوط به مفاهیم پايداری مربوط می شوند. تکمیل این جزئی، دانش آموزان را بهتر خواهد ساخت تا چالش های پیچیده و بین رشته ای که جامعه ما با آن روبرو است.

آخرین به روز رسانی مارس 2020

بورسیه تحصیلی Keystone

گزینه‌هایی که بورسیه ما می‌تواند به شما ارائه دهد را بشناسید

درباره این دانشگاه

The University of Mary Washington is one of Virginia’s outstanding public liberal arts universities, providing a superior education that inspires and enables our students to make positive changes in t ... اطلاعات بیشتر

The University of Mary Washington is one of Virginia’s outstanding public liberal arts universities, providing a superior education that inspires and enables our students to make positive changes in the world. اطلاعات محدود