لیسانس علوم (مهندسی برق)

عمومی

شرح برنامه

Engineering Institute Of Technology با خوشحالی می پذیرد که شما برنامه لیسانس علوم (برق) را در استرالیا به طور کامل و آنلاین در دسترس قرار دهید. برای اطلاعات بیشتر در مورد گزینه های تحویل، لطفا در زیر بخوانید.

در این برنامه معتبر و معتبر شما می توانید:

 • مهارت ها و دانش فنی در آخرین و توسعه فن آوری در مهندسی برق
 • راهنمایی عملی و بازخورد از کارشناسان برق از سراسر جهان
 • دانش از تجربه گسترده سخنرانان متخصص، نه از اطلاعات فقط نظری
 • مخاطبین شبکه جهانی در صنعت
 • یک مدرک کارشناسی ارشد برق (برق) ** ارزشمند و معتبر

زمینه مهندسی مربوط به مطالعه و کاربرد برق و الکترومغناطیس، مهندسی برق است. مهندسان برق مهارت های خود را در تعداد زیادی از تخصص ها شامل طراحی لوازم خانگی، روشنایی، سیم کشی ساختمان ها، سیستم های مخابراتی، تولید برق، انتقال، توزیع و بهره برداری، ضروری به زیرساخت های مدرن و راحتی ما هستند. مهندسین برق می توانند در طراحی سیستم های جدید، حل مشکلات، تست تجهیزات و کار بر روی طیف وسیعی از اجزای و سیستم ها از کوچکترین میکروچیپ ها به ژنراتور های نیروگاه های بزرگ مشارکت داشته باشند.

با این شرایط، شما دانش ضروری را دریافت خواهید کرد که پایه و اساس این و دیگر زمینه های مهندسی است. مهمتر از همه، شما تبدیل به تکنسین مهندسی برق می شوید.

شرایط ورود

 1. یک سال 12 گواهینامه ارشد آموزش استرالیا ( یا معادل آن برای دانشجویان بین المللی ) ، که طی 2 سال گذشته با موفقیت کافی در ریاضیات تکمیل شده است (برای اطلاعات بیشتر با EIT تماس بگیرید). متقاضیانی که بیش از 2 سال قبل 12 سال ( یا معادل آن را برای دانشجویان بین المللی ) به اتمام رسانده اند ، نیز باید تجربه کاری مرتبط را در زمینه تحصیلی که برای آنها درخواست شده نشان دهند. یا
 2. یک دیپلم مهندسی AQF مربوط به رشته (زیر رشته) ، دیپلم پیشرفته ، مدرک کاردانی (یا بالاتر) با تکمیل موفقیت آمیز کلیه واحدهای / واحدهای ریاضی. یا
 3. صلاحیت خارج از کشور معادل امتیاز 2 در بالا از یک برنامه آموزشی یادگیری که منجر به دستیابی کامل یا جزئی از یک مدرک رسمی معتبر انجام شده در یک موسسه عالی مانند دانشگاه ، کالج فنی دولت یا کالج خصوصی شناخته شده دولتی می شود (EIT ارزیابی در خارج از کشور مدارک تحصیلی با استفاده از دستورالعمل های دولت استرالیا برای تعیین مقایسه آنها با مدارک تحصیلی). یا
 4. تکمیل دوره بین المللی کارشناسی (IB) با حداقل نمره 24 از جمله انگلیسی و ریاضی دوره؛ یا
 5. مطالعات پایه یا تکمیل دوره پل در یک رشته مربوطه با اتمام ریاضیات و انگلیسی. به عنوان مثال دوره فعال مهندسی؛ و
 6. تسلط مناسب به زبان انگلیسی در سطح قبولی انگلیسی در گواهینامه ارشد آموزش استرالیا ( یا معادل آن برای دانشجویان بین المللی ). یا
 7. سطح مشخصی از موفقیت در آزمون زبان انگلیسی شناخته شده مانند: IELTS با نمره حداقل 6.0 (بدون نمره باند انفرادی کمتر از 5.5) یا معادل آن همانطور که در سیاست پذیرش EIT مشخص شده است.

یک تست / امتحان پل زدن ریاضی (غیر تبلیغی / نامعلوم) توسط دانش آموزان آموزش عالی باید طی هفته گرایش انجام شود.

همه دانش آموزان آموزش عالی که در پردیس دانشگاه تحصیل می کنند ، باید یک مهارت تسلط به زبان انگلیسی تکمیل کنند. این کار طی هفته گرایش انجام خواهد شد.

دانشجویان بین المللی که مایل به تحصیل در دانشگاه در استرالیا هستند باید یک ویزای معتبر بین المللی دانشجویی داشته باشند. برای اطلاعات بیشتر لطفا فرم تماس موجود در این صفحه را تکمیل کنید.

تمام متقاضیان CRICOS به عنوان یک شرط نامه نامه خود برای مصاحبه تلفنی مشغول به کار هستند (این علاوه بر الزامات مهارت زبان انگلیسی در بالا ذکر شده است).

لطفا توجه داشته باشید: ملاقات با معیارهای پذیرش حداقل ورود به برنامه های ما را تضمین نمی کند. برنامه ها بر اساس یک مورد مورد بررسی قرار می گیرند.

شناخت قبلی و تمدید

EIT می تواند اعتبار شما را برای واحد هایی که شما بتوانید تجربه قبلی یا پیشینه آموزشی برجسته ای را نشان دهید، اعتبار دهیم. هزینه ارزیابی ممکن است اعمال شود اگر می خواهید اطلاعات بیشتری کسب کنید، لطفا از کپی خود از این سیاست برای شناخت یادگیری قبلی بخواهید.

** یادداشت در مورد به رسمیت شناختن این برنامه در سیستم آموزشی استرالیا: EIT مالک این برنامه است. این گواهینامه به طور رسمی توسط آژانس کیفیت و استاندارد های تربیتی (TEQSA) تأیید شده است. EIT این برنامه را به دانشجویان سراسر جهان ارائه می دهد.

On-Campus - لیسانس علوم (مهندسی برق)

دوره ای در یک نگاه

 • تاریخ شروع برنامه: 03 فوریه 2020 (در محوطه دانشگاه)
 • کد: BEEOC
 • طول دوره: 3 سال (تمام وقت)
 • دوره به زبان انگلیسی تدریس شد

کد ارائه دهنده CRICOS: 03567C | کد درس CRICOS: 095813K

فرمت ارائه ارائه در پردیس

برنامه های EIT در محوطه دانشگاه شامل جلسات آموزشی و سخنرانی، تمرینات آزمایشگاهی عملی، بحث گروهی / گروهی و زمان مطالعه شخصی است. EIT از یک مدل ترکیبی از یادگیری با استفاده از متخصصان و دانشگاهیان محلی به طور محلی و از سراسر جهان استفاده می کند.

دانش آموزان ما دسترسی به یک پورتال دانشجویی شخصی که در آن همه مواد آموزشی در دسترس هستند 24/7.

هر واحد شامل 10 ساعت مطالعه در هفته است. دانشآموزان تمام وقت دانشآموزان 4 تا 4.5 واحد در هر ترم تحصیلی خواهند داشت و برای آموزش، سخنرانی، آزمایشگاه / کارگاه و جلسات خودآموزی مجبورند حداقل 20 ساعت در هفته در محوطه دانشگاه باشند.

آنلاین - لیسانس علوم (مهندسی برق)

دوره ای در یک نگاه

 • تاریخ شروع برنامه: 20 ژانویه 2020 (آنلاین)
 • کد: BEE
 • طول درس: تا 6 سال (پاره وقت)
 • دوره به زبان انگلیسی تدریس شد

نسل جدید آموزش مهندسی

چه چیزی باعث می شود این برنامه آنلاین زنده واقعا ابتکاری:

 • این مدرک مهندسی با تأکید آن بر واحدهای تکنولوژیکی مفید و کاربردی در صنعت همراه با پایه های علمی قوی که با بازار کار مرتبط است، متمایز است. این یک برنامه آنلاین واقعا تعاملی است که بر روی ویژگی هایی مانند آموزش های زنده تعاملی و آزمایشگاه های مبتنی بر ابر (مبتنی بر ابر) طراحی شده است.
 • برنامه های مربوط به صنعت مبتنی بر EIT اطمینان حاصل می کنند که شما یک Pathway پیوسته (با امتیازات خروجی و یا استراحت) را به یک سطح مهندسی حرفه ای با شروع مطالعات دیپلم پیشرفته، از طریق لیسانس علوم، به درجه کارشناسی ارشد. شما قادر به خروج از Pathway با صلاحیت هستید.
 • انعطاف پذیری بار و مدت مطالعه در قوانین برنامه. اگر می خواهید بار تحصیل را کاهش دهید، ممکن است مدت زمان آن حداکثر 6 سال طول بکشد، مگر اینکه شرایط سختگیرانه (بیماری، مسئولیت فرزندپروری یا مشابه آن) اعمال شود.
 • این جهانی در دسترس است. دانش آموزان فعلی EIT از بیش از 100 کشور عضو می شوند.
 • دانش آموزان علاوه بر سخنرانان، توسط یک متخصص پشتیبانی آموزش یادگیری پشتیبانی می شوند. این فراهم می کند یک نقطه، مرجع سازگار برای دانش آموزان و حمایت شدید برای بهبود روند یادگیری است. مربی پشتیبانی آموزشی به عنوان مربی عمل می کند که به شما کمک می کند تا بالقوه خود را در طول برنامه افزایش دهید و به عنوان یک کانال برای برقراری ارتباط مستقیم با استادان عمل کند.
 • مدرسان به طور عمده از صنعت استخراج شده اند و مهندسین بسیار با تجربه و همچنین مدرسان حرفه ای هستند.
 • EIT در طول سالها فعالیت در بخش حرفه ای با صنعت ارتباط قوی برقرار کرده است. توسعه انعطاف پذیر و پویا به این معنی است که واحدهای ارز با تغییر فن آوری حفظ خواهند کرد.

برنامه های کاربردی نزدیک مه 27، 2019.

پذیرش حرفه ای

این مدرک لیسانس برنامه تحصیلی معتبر توسط آژانس ارزیابی کیفیت و استانداردهای تربیانی استرالیا (TEQSA) است و به طور موقت توسط مهندسان استرالیا تحت توافقات سیدنی و واشنگتن تایید شده است. این مدرک EIT بین المللی تحت موافقت نامه های بین المللی اتحادیه مهندسی (IEA) و امضا کنندگان مختلف ( href = "http://www.ieagreements.org/accords/washington/signatories/" ) شناخته شده است.

مزایای آموزش آنلاین آنلاین به دانش آموزان

 • مقرون به صرفه: هیچ سفر یا محل اقامت لازم نیست
 • تعاملی: زندگی می کنند، جلسات تعاملی به شما اجازه می دهد با مربی و دانش آموزان خود ارتباط برقرار کنید
 • انعطاف پذیر: جلسات تعاملی کوتاه بر روی اینترنت که می توانید در خانه یا دفتر خود شرکت کنید. یاد بگیرید در حالی که شما کسب درآمد!
 • عملی: انجام تمرینات از راه دور به آزمایشگاه های ما و نرم افزار شبیه سازی
 • مدرسان کارشناس: مدرسان تجربه صنعت گسترده ای دارند؛ آنها فقط "دانشگاهیان" نیستند
 • هیچ محدوده جغرافیایی: از هر مکانی یاد بگیرند، همه ی نیازهای شما اتصال اینترنتی است
 • پشتیبانی دائمی: از مربی (های) شما و یک متخصص آموزش پشتیبانی آموزشی برای دوره کامل دوره
 • بینش بین المللی: ارتباط برقرار کردن و شبکه با شرکت کنندگان از سراسر جهان و به دست آوردن بینش ارزشمند در عمل بین المللی است

مزایای آموزش Live Online به کارفرمایان

 • هزینه های آموزش پایین: هیچ سفر یا محل اقامت لازم نیست
 • خرابی کمتر: وبینارهای کوتاه (60-90 دقیقه) و روشهای آموزشی انعطاف پذیر به معنای زمان کمتری از کار است
 • کارمندان را حفظ کنید: کارکنانی را که ممکن است به عنوان یک دوره تحصیلی در نظر بگیرند، نگهداری کنید
 • افزایش کارایی: مهارت ها و دانش کارکنان مهندسی یا کارکنان فنی خود را ارتقا دهید
 • بینش بین المللی: دانش آموزان به معلمان و دانش آموزان حرفه ای در سطح بین المللی دسترسی خواهند داشت

چگونه کار می کند؟

برنامه های EIT شامل ترکیبی از جلسات زنده و تعاملی در اینترنت با یک مربی حرفه ای، مجموعه ای از خواندن و تکالیف است. این دوره ها شامل نرم افزار شبیه سازی و برنامه های کاربردی آزمایشگاهی از راه دور می باشد تا شما بتوانید این نظریه را تمرین کنید و به طور مداوم از یک متخصص پشتیبانی آموزشی یاد بگیرید.

تمرین های عملی و آزمایشگاه های راه دور

به عنوان بخشی از روش جدید آموزش جدید، دوره های مهندسی آنلاین EIT از یک سری آزمایشگاه های آزمایشگاهی (آزمایشگاهی) و نرم افزار شبیه سازی استفاده می کند تا تسهیل یادگیری و تست دانش هایی را که در طول برنامه شما کسب می کنید، تست کنید. این شامل آزمایشگاه های کار کامل در نقاط مختلف جهان است که شما می توانید از طریق جلسات عملی مختلف وارد شوید و وارد شوید.

تمرینات با نرم افزار شبیه سازی، با استفاده از راه دور و یا بر روی کامپیوتر خود، تکمیل می شود تا اطمینان حاصل شود که تجربه لازم برای دست یابی به آن لازم است. هیچکس نمیتواند تنها از سخنرانیها یاد بگیرد؛ آزمایشگاه ها و نرم افزار شبیه سازی طراحی شده اند تا جذب مواد را افزایش دهند و جهت تمرین عملی یادگیری را به شما هدیه دهند. همه اینها به شما یک معضل جامع و عملی را در مورد اصول کلیدی پوشش داده می شود و اطمینان حاصل خواهد کرد که شما از حداکثر سود خود بهره مند خواهید شد.

آخرین به روز رسانی سپتامبر 2019

درباره این دانشگاه

The key objective of the Engineering Institute of Technology (EIT) is to provide an outstanding practical engineering and technology education; from Diplomas through to Masters Degrees. The finest eng ... اطلاعات بیشتر

The key objective of the Engineering Institute of Technology (EIT) is to provide an outstanding practical engineering and technology education; from Diplomas through to Masters Degrees. The finest engineering lecturers and instructors, with extensive real engineering experience in the industry, are drawn from around the world. The learning is gained through face-to-face classes as well as synchronous, online (eLearning) technologies. اطلاعات محدود
پرت , ملبورن , بنتلی + 2 بیشتر کمتر