دوره دو ساله کارشناسی ارشد

این برنامه دانشجویان را قادر می سازد تا با دو دوره کارشناسی از دو دانشگاه دانشگاهی Ritsumeikan University (RU) و دانشگاه ملی استرالیا (ANU) فارغ التحصیل شوند. هر دو دانشگاه بیش از 16 دوره ارائه می دهند که می توانند با همتای دانشگاه شریک شوند و برای اعتبار به سمت درجه شناخته می شوند. لیسانس لیبرال لیبرال هنر درجه از RU و کارشناسی امور آسیا و اقیانوس آرام از ANU اعطا می شود.

مروری بر برنامه


کلمات کلیدی: تغییر اجتماعی با AI، تکامل اقتصاد بازار، طراحی و جامعه، تاریخ جهان مدرن، مطالعات فرهنگی، مطالعات رسانه ای، ژاپن معاصر، کارآموزی،

  • مدرک کارشناسی ارشد: لیسانس لیبرال های جهانی ( Ritsumeikan University )، لیسانس امور آسیا و اقیانوسیه (دانشگاه ملی استرالیا)
  • مدت زمان: 4 سال تمام وقت (3 سال در اوزاکا، ژاپن و 1 سال در کانبرا، استرالیا)
  • زبان انگلیسی
  • مصرف سالانه: 100 دانش آموز
  • ثبت نام: آوریل و سپتامبر
  • محل سکونت: اوزاکا، ژاپن و کانبرا، استرالیا


شرایط ورود

برای شرایط ورود و سایر اطلاعات برنامه، به وب سایت زیر مراجعه کنید:

href = "http://en.ritsumei.ac.jp/e-ug/apply/download/download.html/#gla_dl


ویژگی های کلیدی


آموزش جهانی در سطح جهانی

بخشی از آموزش جهانی و بخشی از بهترین دانشگاهیان در منطقه آسیا و اقیانوس آرام باشید. فارغ التحصیل با دو مدرک لیسانس از دانشگاه های برتر در استرالیا و ژاپن.


- هنرهای جدید لیبرال برای عصر جدید

این برنامه به فراتر از مرزهای تحصیلی هنرهای سنتی لیبرال متمرکز است و تمرین های عملی در طیف وسیعی از رشته ها شامل مطالعات فرهنگی، نظریه های مدیریت، علم و مطالعات تکنولوژیک است.


- 3 سال در RU در ژاپن 1 سال در ANU در استرالیا

زندگی در کالج در هر دو کشور ژاپن، جایی که تکنولوژی پیشرفته با سنت روبرو است، و استرالیا که تعالی در آموزش عالی متقابل چند فرهنگی است.


- واقعا محیط بین المللی

دانشجویان متنوع این برنامه به دانش آموزان اجازه می دهد ارتباطات خود را با همتایان و دانشگاهیان خود در سراسر جهان تقویت کنند. کشف دیدگاه های جدید و ایجاد صلاحیت جهانی.


بورس تحصیلی

دانشجویان بین المللی (کسانی که وضعیت تحصیلی "دانشجو" را در حالی که در Ritsumeikan University می کنند، هزینه کاهش می یابد از طریق برنامه کاهش هزینه تحصیلی RU. دانشجویان بین المللی در دوره های کارآموزی انگلیسی متوسط ​​حداقل به میزان 20٪ تضمین شده اند و 50٪ و 100٪ تخفیف برای اعضای برجسته ارائه شده است.

برای اطلاعات بیشتر در مورد بورس تحصیلی، لطفا اینجا را ببینید.

برنامه آموزش در:
  • انگلیسی

مشاهده 4 برنامه دیگر ارائه شده توسط Ritsumeikan University »

آخرین به روز رسانی مارس 5, 2019
این دوره واقع در پردیس
Duration
تمام وقت
Price
2,323,000 JPY
هزینه سالانه (سال اول): ¥ 2،323،000. هزینه تحصیلی سالانه (سال دوم و فراتر از آن): 2،300،000 ¥. هزینه پذیرش (فقط یک بار): ¥ 300،000
بر اساس مکان
بر اساس تاریخ
End Date
اوت 31, 2022
آخرین مهلت تقاضا
End Date
مارس 31, 2023
آخرین مهلت تقاضا
Location
آخرین مهلت تقاضا
End Date
مارس 31, 2023
آخرین مهلت تقاضا
End Date
اوت 31, 2022