لیسانس مالیات در تجارت بین المللی و تجارت مرزی

عمومی

شرح برنامه

Three businesswomen

کار در زمینه تجارت بین المللی همیشه معتبر و امیدوار کننده بوده است زیرا فرصتی عالی برای سفر به سراسر جهان ، برقراری ارتباط با نمایندگان کشورهای مختلف ، دریافت تجربیات جدید می دهد. این مسیر دائماً در حال پیشرفت است و بنابراین ، متخصصان در زمینه تجارت بین المللی همیشه مورد تقاضا خواهند بود. با این وجود ، چنین حرفه ای نیاز به دانش و مهارت خاصی برای کار در بازارهای مختلف بین المللی ، مذاکره با شرکای خارجی ، انعقاد قراردادهای تجارت خارجی دارد. یک متخصص اقتصادی خارجی باید با یک زبان خارجی روان صحبت کند ، از مهارت های تحلیلی و دیپلماتیک برخوردار باشد ، بتواند با حجم زیادی از اطلاعات کار کند و از منافع شرکت دفاع کند. برنامه ما "مالیات بر تجارت بین المللی و تجارت مرزی" همه چیزهایی را که برای یک کار موفق به عنوان یک اقتصاددان بین المللی نیاز دارید به شما می دهد.

رشته های اصلی

 • قراردادهای تجارت خارجی: عمل پیمانکاری و پیامدهای مالیاتی: دانشجویان روند مذاکره و انعقاد معاملات اقتصادی خارجی ، تنظیم مقررات قانونی و پیامدهای مالیاتی قراردادهای خرید و فروش بین المللی را مطالعه می کنند. آنها در مورد توافق نامه های واسطه ای و خدماتی و قراردادهای حمل و نقل بین المللی اطلاعات بیشتری کسب می کنند.
 • مقررات گمرک تجارت بین الملل: این رشته به مقررات حقوقی بین المللی در مورد کارها و رویه های گمرکی ، قوانین تعیین مبدا کالا و همچنین تعرفه های ترجیحی و تنظیم غیر تعرفه ای فعالیت های تجارت خارجی اختصاص دارد.
 • حسابداری و استانداردهای گزارشگری مالی بین المللی: دانشجویان انواع مختلف صورت های مالی و نحوه تهیه آنها ، دارایی های ملموس و نامشهود ، کاهش ارزش دارایی ها ، تولید درآمد ، هزینه ها و نتایج مالی را مطالعه می کنند.
 • اصول اساسی مالیات مشاغل و مالیات بین المللی: دانشجویان محاسبه و پرداخت مالیات توسط شرکت ها و کارآفرینان فردی را در داخل کشور و خارج از کشور (مالیات بر ارزش افزوده ، مالیات غیر مستقیم ، مالیات بر درآمد و املاک ، حق بیمه) بررسی می کنند.
 • مدیریت لجستیک و زنجیره تأمین: دانش آموزان ترتیب ساماندهی سیستم های لجستیکی ، نوع شناسی زنجیره های تأمین ، بهینه سازی لجستیک ، ویژگی های حمل و نقل بین المللی کالا با وسایل حمل و نقل مختلف را مطالعه می کنند.
 • بازاریابی بین المللی و مهندسی تجارت: این رشته به چارچوب قانونی برای تنظیم فناوریهای مهندسی تجارت و مهندسی تجارت بین المللی ، ابزار و فناوریهای جدید (نوآوری ، جمع آوری سرمایه ، Cryptocur ارز ، بلاکچین ، فناوری مالی) و مکانیزم های تبلیغی اختصاص یافته است.

تحصیل خارج از کشور

دانشگاه گرنوبل آلپ پس از پیوستن به 3 دانشگاه ، که مناطق مختلفی از تمرکز تحصیل در گرنوبل فرانسه را ارائه می دهند ، پدید آمد. دانشجویان فارغ التحصیل این موسسه آموزش و پرورش تحصیلات عالی را کسب می کنند و در بازار کار تقاضای زیادی دارند. بنابراین ، این دانشگاه در رتبه بندی های دانشگاه جهانی QS در رتبه 236 قرار گرفت.

شغل و آینده

این برنامه برای کسانی طراحی شده است که قصد دارند شغل خود را در شرکتهایی که در فعالیت های اقتصادی خارجی فعالیت می کنند ، شرکت های بزرگ بین المللی ، زیرمجموعه های مالیاتی و گمرکی ، که فعالیت این شرکت ها را نظارت می کند ، بسازند.

امتحان ورودی

 • ریاضی
 • روسی
 • زبان خارجی (انگلیسی ، چینی ، آلمانی ، فرانسوی ، اسپانیایی)

پذیرش

این لیستی از اسنادی است که شما برای ارسال باید ارائه دهید:

 • در فرم درخواست (در ppf) پر شده و دارای یک عکس رنگی (اندازه: 3 4 4 سانتی متر) است.
 • کپی گواهینامه های آموزش و پرورش همراه با رونوشت آکادمیک با لیستی از دوره های گرفته شده و نمرات (امتیاز) بدست آمده. اگر اتباع خارجی که متقاضی ثبت نام در برنامه هایی است که توسط مؤسسات آموزش عالی ارائه می شود ، گواهی تحصیلی اثبات واقعیت تحصیل و / یا آموزش به دلیل مشخصات طراحی فرایند تدریس نداشته باشد ، اتباع خارجی باید سندی را حاوی اطلاعات مربوط به نتایج ارائه دهد. آخرین آزمایشاتی که توسط یک مرکز آموزشی صادر شده است و در آنجا فرد در قلمرو کشور مبدا آموزش دیده است.
 • نسخه ای از گواهی پزشکی (فرم 086u) صادر شده توسط یک مقام که در کشور مبدا فعالیت می کند و ثابت می کند که هیچگونه نشانه ای از آموزش در قلمرو فدراسیون روسیه وجود ندارد.
 • نسخه ای از گواهی اچ آی وی / ایدز توسط یک مقام که در کشور مبدا فعالیت می کند صادر شده است.
 • کپی از صفحات گذرنامه که هنگام ورود به قلمرو فدراسیون روسیه به مقامات مرزی نشان داده می شود. تاریخ انقضاء گذرنامه نباید حداکثر 18 ماه از تاریخ صدور ویزای دانشجویی باشد. اطلاعات لازم برای صدور دعوت نامه باید به راحتی قابل خواندن باشد.
آخرین به روز رسانی مارس 2020

درباره این دانشگاه

The Federal State-Funded Educational Institution of Higher Education "Financial University under the Government of the Russian Federation" is one of the oldest Russian higher education institutions wh ... اطلاعات بیشتر

The Federal State-Funded Educational Institution of Higher Education "Financial University under the Government of the Russian Federation" is one of the oldest Russian higher education institutions where financial experts, financial law experts, economists, IT experts, mathematicians, sociologists, and political scientists are trained. اطلاعات محدود