EFMD Epas Accredited

درباره برنامه

درجه: مدرک کارشناسی مدیریت، BBA
نوع آموزش: مطالعات تمام وقت
طول: 210 ECTS Cr، 3.5 سال
مصرف سالانه: اوت 2019 مصرف 50
دوره های درخواست: 9-23 ژانویه 2019

آیا می خواهید تحصیلات کسب و کار با کیفیت بالا کسب کنید، همکلاسی های خود را از سراسر جهان دریافت کنید و مهارت های انگلیسی خود را ارتقا دهید؟ اگر بله، این چیزی است برای شما! کسب و کار بین المللی دانش آموزان را با دانش و مهارت های اصلی مدیریت کسب و کار که نیاز به موفقیت در بازار جهانی فراهم می کند. شما کل مقطع را به زبان انگلیسی خواهید آموخت. هزینه تحصیل و بورس تحصیلی هزینه تحصیل رسمی 8000 یورو در سال برای شهروندان غیر اتحادیه اروپا / ETA است. تمام دانشجویان استثنایی برای اولین سال تحصیلی 50٪ دریافت می کنند. عملکرد خوب در مطالعات (55 CR / سال) 50٪ کمک هزینه تحصیلی در طول مطالعات را تضمین می کند. دانش و مهارت های خود را به:

 • مدیریت تیم های متنوع
 • در زمینه های چند فرهنگی ارتباط برقرار کنید
 • سنتز و تجزیه و تحلیل داده های کسب و کار
 • تفکر استراتژیک را اعمال کنید
 • مدیریت تجارت جهانی.

تحصیل و به دست آوردن تجربه کاری شما نه تنها دیپلم درجه BBA را کسب می کنید؛ در طول تحصیلاتتان، شما همچنین تجربه زیادی از تجربه واقعی کسب می کنید. بسیاری از فارغ التحصیلان ما در طول مطالعات خود شبکه های تجاری گسترده ای را ایجاد می کنند. تمرین های عملی (حدود 5 ماه)، پروژه ها و پایان نامه ها همه ی روش های یادگیری و تعامل با زندگی کاری و شرکت ها هستند. از سراسر جهان ما دانش آموزان از فرانسه، روسیه، استونی، غنا، نیجریه، بلاروس، بنگلادش، چین، ویتنام، نپال، دانمارک، آمریکا، هند، سریلانکا، پاکستان، مجارستان، هلند، بریتانیا، لتونی، مالاوی، کانادا، مکزیک، برزیل و فنلاند!

اصول کسب و کار در سال اول، شما بر اساس مبانی کسب و کار، مانند مبانی بازاریابی، مدیریت، ارتباطات و تحقیقات تمرکز خواهید کرد. شما پایه های نظری کسب و کار را دریافت خواهید کرد که به شما در درک شرایط کسب و کار در زمینه های جهانی کمک خواهد کرد.

آهنگ های علمی در طول سال دوم، شما دو آهنگ علمی را انتخاب می کنید و پایان نامه خود را بنویسید. آهنگ های علمی (7 واحد هر یک) مدیریت بازاریابی، مدیریت بین فرهنگی، کسب و کار فناوری و پیش بینی آینده، امور مالی و مدیریت شرکت، طراحی و نوآوری کاربر مرکزی، اقتصاد بین المللی سازی و رقابت پذیری است.

قرار گرفتن در معرض بین المللی سومین سال تحصیلی به قرار گرفتن در معرض و تخصص بین المللی اختصاص دارد: آموزش عملی و / یا دوره مبادله در خارج از کشور. شما تشویق می شوید تخصص خود را در موسسات شریک زندگی خود انتخاب کنید. دانش آموزان همچنین می توانند تجربیات و مهارت های خود را با پیگیری دو درجه در یکی از دانشگاه های همکار معتبر ما خارج از فنلاند گسترش دهند. در صورتی که ترم شما در JAMK باقی بماند، ممکن است در مدیریت فناوری پیشرفته، بازاریابی ورزشی، مدیریت گردشگری و مدیریت هتلداری یا کارآفرینی نیز تخصص داشته باشید.

نتایج یادگیری هدفمند نتایج یادگیری در نظر گرفته شده عبارتند از آنچه دانش آموز می داند و می تواند در پایان یک برنامه انجام دهد.

 • دانش و درک
 • مهارت های عملی: مهارت های چند فرهنگی
 • مهارت های ذهنی: مدیریت اطلاعات در کسب و کار
 • مهارت های قابل انتقال: ارتباط چند فرهنگی در کسب و کار

فارغ التحصیلان مشاغل با توجه به بررسی فارغ التحصیلان ما فارغ التحصیلان ما در حرفه ای از قبیل: مدیر بازاریابی، دبیر کل، دستیار صادرات، مدیر عامل، هماهنگ کننده منابع انسانی، دستیار صادرات، مدیر محصول موبایل، مدیر فروش منطقه، بازاریابی B2B بازرگانی، معامله گر، مشاور فروش، مدیر عامل، مدیر برنامه ریزی، مدیر حساب، مدیر بازاریابی خرید، مدیر محصول، مدیر فروشگاه، تحلیلگر، مدیر برند.accreditationlabel102برنامه بین المللی کسب و کار JAMK تنها برنامه کارشناسی لیسانس معتبر JAMK در میان دانشگاه های علوم کاربردی فنلاند است. فارغ التحصیلانی که در یک برنامه معتبر EPAS مطالعه می کنند می توانند اطمینان حاصل کنند که آنها در موسسه ای با استانداردهای بین المللی با کیفیت بالا با تعادل بین کیفیت بالا و ارتباطات حرفه ای شرکت می کنند. علاوه بر این، نیازهای دنیای شرکت ها به خوبی در برنامه ادغام شده است.

نحوه درخواست

1. درخواست آنلاین

2. متقاضیانی که با شرایط غیرفعالیت پذیرفته میشوند باید تا تاریخ 30 ژانویه 2019 تا ساعت 3 بعدازظهر به وقت فنلاند (UTC 2) مدارک مورد نیاز را به خدمات پذیرش اولویت اولا UAS ارسال کنند.

محفظه های مورد نیاز:

 • نسخه های گواهی درجه اصلی (دبیرستان / دبیرستان)
 • مجاز ترجمه گواهی در صورت نیاز (به زبان انگلیسی، فنلاندی یا سوئدی، ترجمه باید امضای مترجم و تمبر)

3. همه متقاضیان واجد شرایط برای امتحان ورودی دعوت شده اند. دعوت نامه برای امتحان ورودی یا تصمیم گیری درمورد واجد شرایط بودن در ابتدای ماه مارس توسط ایمیل ارسال می شود.

4. امتحانات ورودی در پایان مارس / آغاز ماه آوریل تنظیم می شود. نامه دعوت (ایمیل) شامل تمام جزئیات مربوط به زمان، مکان، و ترتیبات خاص است.

5. نتایج در تاریخ 28 ژوئن 2019 اعلام می شود.

6. در صورت پذیرش، در آغاز ماه ژوئن بلافاصله در صورت درخواست، درخواست روادید / اقامت را شروع کنید.

7. اگر پذیرفته شوید، باید محل تحصیل خود را تا تاریخ 8 ژوئیه 2019 تا 3:00 ساعت فنلاند (UTC 2) تایید کنید. اگر فرم را به موقع نپردازید، محل تحصیل را از دست خواهید داد.

8. اگر شما با تحصیلات تکمیلی در فنلاند تکمیل شده (suomalainen ylioppilastutkinto tai ammatillinen tutkinto)، لطفا یک نسخه از گواهی نامه های آموزشی خود را به ما ارسال کنید تا به تاریخ 8 جولای 2019 در 3:00 بعد از ظهر.

9. لطفا به یاد داشته باشید که پذیرش شما مشروط است تا گواهینامه اصلی مربوطه مورد بررسی قرار گیرد. پلی تکنیک / UAS ممکن است پذیرش را لغو کند، اگر یک متقاضی اطلاعات غلطی داده یا مدارک جعلی داشته باشد.

10. مطالعات در اواسط آگوست 2019 آغاز خواهد شد. لطفا تا آن زمان به Jyväskylä وارد شوید!

11. در مورد برنامه تحصیلی در پرستاری JAMK ممکن است نیاز به یک سابقه کیفری از دانش آموزان داشته باشد که آموزش عملی شامل کار با افراد زیر 18 ساله می باشد. علاوه بر این، لطفا شرایط بهداشتی در DP در پرستاری را بررسی کنید.

12. ما از طریق ایمیل ارتباط برقرار می کنیم، بنابراین لطفا به یاد داشته باشید آدرس ایمیل خود را به درستی در برنامه خود تایپ کنید! ایمیل خود را به طور مرتب بررسی کنید، از جمله پوشه های هرزنامه و هرزنامه.

13. توجه داشته باشید که هزینه تحصیل برای شهروندان غیر اتحادیه اروپا / EEA وجود دارد.
Lukuvuosimaksuja ei ole suomalaisille seda kaide EU-maiden kansalaisille!

اطلاعات بیشتر را بخوانید!

برنامه آموزش در:
انگلیسی

مشاهده 1 برنامه دیگر ارائه شده توسط JAMK University of Applied Sciences »

آخرین به روز رسانی December 23, 2018
این دوره واقع در پردیس
Duration
42 
تمام وقت
Price
8,000 EUR
هزینه تحصیل برای دانشجویان غیر اتحادیه اروپا / ETA است. دانشجویان اتحادیه اروپا هزینه تحصیل نمی کنند
بر اساس مکان
بر اساس تاریخ

International Business