لیسانس مدیریت بازرگانی در تجارت بین الملل

JAMK University of Applied Sciences

شرح برنامه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

EFMD Epas Accredited

لیسانس مدیریت بازرگانی در تجارت بین الملل

JAMK University of Applied Sciences

درباره برنامه

درجه: مدرک کارشناسی مدیریت، BBA
نوع آموزش: مطالعات تمام وقت
طول: 210 ECTS Cr، 3.5 سال
مصرف سالانه: اوت 2018 مصرف 60
دوره های درخواست: 9 ژانویه 2018 - 24 ژانویه 2018

آیا می خواهید آموزش کسب و کار با کیفیت بالا کسب کنید، همکلاسی های خود را از سراسر جهان دریافت کنید و مهارت های انگلیسی خود را توسعه دهید؟ اگر بله، این چیزی است برای شما! کسب و کار بین المللی دانش آموزان را با دانش و مهارت های اصلی مدیریت کسب و کار که نیاز به موفقیت در بازار جهانی فراهم می کند. شما کل مقطع را به زبان انگلیسی خواهید آموخت. هزینه تحصیل و بورس تحصیلی هزینه شهریه رسمی 8000 یورو در سال برای شهروندان غیر اتحادیه اروپا / ETA است. تمام دانشجویان استثنایی برای اولین سال تحصیلی 50٪ دریافت می کنند. عملکرد خوب در مطالعات (55 CR / سال) 50٪ کمک هزینه تحصیلی در طول مطالعات را تضمین می کند. دانش و مهارت های خود را به:

 • مدیریت تیم های متنوع
 • در زمینه های چند فرهنگی ارتباط برقرار کنید
 • سنتز و تجزیه و تحلیل داده های کسب و کار
 • تفکر استراتژیک را اعمال کنید
 • مدیریت تجارت جهانی.

تحصیل و به دست آوردن تجربه کاری شما نه تنها دیپلم درجه BBA را کسب می کنید؛ در طول تحصیلات شما نیز تجربه زیادی از تجربه واقعی کسب می کنید. بسیاری از فارغ التحصیلان ما در طول مطالعات خود شبکه های کسب و کار گسترده ای را ایجاد می کنند. تمرین های عملی (حدود 5 ماه)، پروژه ها و پایان نامه ها همه راه های یادگیری و ارتباط با زندگی کاری و شرکت ها هستند. از سراسر جهان ما دانش آموزان از فرانسه، روسیه، استونی، غنا، نیجریه، بلاروس، بنگلادش، چین، ویتنام، نپال، دانمارک، آمریکا، هند، سریلانکا، پاکستان، مجارستان، هلند، بریتانیا، لتونی، مالاوی، کانادا، مکزیک، برزیل و فنلاند!

اصول کسب و کار در سال اول، شما بر اساس مبانی کسب و کار، مانند مبانی بازاریابی، مدیریت، ارتباطات و تحقیقات تمرکز خواهید کرد. شما پایه های نظری کسب و کار را دریافت خواهید کرد که به شما در درک شرایط کسب و کار در زمینه های جهانی کمک خواهد کرد.

آهنگ های علمی در طول سال دوم، شما دو آهنگ علمی را انتخاب کنید و پایان نامه خود را بنویسید. آهنگ های علمی (7 واحد هر یک) عبارتند از مدیریت بازاریابی، مدیریت فرهنگی متقابل، تجارت فناوری و پیش بینی آینده، مدیریت مالی و شرکت، طراحی و نوآوری کاربر مرکزی، اقتصاد بین المللی سازی و رقابت پذیری.

قرار گرفتن در معرض بین المللی سومین سال تحصیلی به قرار گرفتن در معرض و تخصص بین المللی اختصاص دارد: آموزش عملی و / یا دوره مبادله در خارج از کشور. شما تشویق میشوید که خود را در نهاد شریک زندگی خود انتخاب کنید. دانش آموزان همچنین می توانند تجربیات و مهارت های خود را با پیگیری دو درجه در یکی از دانشگاه های همکار معتبر ما خارج از فنلاند گسترش دهند. در صورت JAMK یک ترم دیگر در JAMK شما همچنین می توانید در مدیریت پیشرفته، بازاریابی ورزشی، مدیریت گردشگری و مدیریت هتلداری یا کارآفرینی متخصص شوید.

نتایج یادگیری هدفمند نتایج یادگیری در نظر گرفته شده عبارتند از آنچه دانش آموز می داند و می تواند در پایان یک برنامه انجام دهد.

 • دانش و درک
 • مهارت های عملی: مهارت های چند فرهنگی
 • مهارت های ذهنی: مدیریت اطلاعات در کسب و کار
 • مهارت های قابل انتقال: ارتباط چند فرهنگی در کسب و کار

فارغ التحصیلان مشاغل با توجه به نظرسنجی فارغ التحصیلان ما فارغ التحصیلان ما در حرفه مانند: مدیر بازاریابی، دبیر کل، دستیار صادرات، مدیر عامل، هماهنگ کننده منابع انسانی، دستیار صادرات، مدیر محصول موبایل، مدیر فروش منطقه، B2B بازاریابی اجرایی، معامله گر، مشاور فروش، کسب و کار مدیر منطقه، مدیر برنامه ریز، مدیر حساب، مدیر بازاریابی خرید، مدیر محصول، مدیر فروشگاه، تحلیلگر، مدیر برند.accreditationlabel102برنامه بین المللی کسب و کار JAMK تنها برنامه کارشناسی لیسانس معتبر JAMK در میان دانشگاه های علوم کاربردی فنلاند است. فارغ التحصیلانی که در یک برنامه معتبر EPAS مطالعه می کنند می توانند اطمینان حاصل کنند که آنها در موسسه ای با استانداردهای بین المللی با کیفیت بالا با تعادل بین کیفیت بالا و ارتباطات حرفه ای شرکت می کنند. علاوه بر این، نیازهای دنیای شرکت ها به خوبی در برنامه ادغام شده است./>

نحوه درخواست

 1. درخواست آنلاین www.studyinfo.fi 9 تا 24 ژانویه 2018 توسط ساعت 3:00 ساعت فنلاند (UTC 2).

اطلاعات بیشتر در مورد نحوه درخواست در www. JAMK .fi

این مدرسه این برنامه ها را ارائه می نماید:
 • انگلیسی


آخرین به روز رسانی January 20, 2018
مدت زمان و قیمت
این دوره واقع در پردیس
Start Date
تاریخ شروع
ژانویه 2019
آگوست 2019
Duration
مدت زمان
42 
تمام وقت
Price
قیمت
8,000 EUR
هزینه تحصیل برای دانشجویان غیر اتحادیه اروپا / ETA است. دانشجویان اتحادیه اروپا هزینه تحصیل نمی کنند
Locations
فنلاند - Jyväskylä
تاریخ شروع : ژانویه 2019
آخرین مهلت تقاضا درخواست اطلاعات
تاریخ پایان درخواست اطلاعات
تاریخ شروع : آگوست 2019
آخرین مهلت تقاضا درخواست اطلاعات
تاریخ پایان درخواست اطلاعات
Dates
ژانویه 2019
فنلاند - Jyväskylä
آخرین مهلت تقاضا درخواست اطلاعات
تاریخ پایان درخواست اطلاعات
آگوست 2019
فنلاند - Jyväskylä
آخرین مهلت تقاضا درخواست اطلاعات
تاریخ پایان درخواست اطلاعات