لیسانس مدیریت بازرگانی در کسب و کار الکترونیکی

Canadian University Dubai

شرح برنامه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

لیسانس مدیریت بازرگانی در کسب و کار الکترونیکی

Canadian University Dubai

کسب و کار الکترونیک (کسب و کار الکترونیکی) بهینه سازی ظهور فناوری اطلاعات و ارتباطات به عنوان یک ابزار برای افزایش رقابت کسب و کار. مشتریان امروز و کارکنان قدرت به رانندگی کسب و کار فراتر از وب سایت های استاتیک. پشتیبانی شده توسط فن آوری تلفن همراه هوشمند، نیاز به اهرم در سیستم های اطلاعات سازمانی گسترده هوشمند آنلاین برای استخراج ارزش کسب و کار و به دست آوردن مزیت رقابتی وجود دارد. چنین فن آوری ها بهره وری عملیاتی را در تمامی زمینه های کاربردی داخلی (بازاریابی و فروش، تولید، لجستیک، خرید، و حسابداری) از جمله نهادهای خارجی تأکید می کند تا مشتریان پویا و نیازهای فروشنده را آزاد کند. دانش آموزان در برنامه تجارت الکترونیک خواهد آموخت که چگونه این فن آوری ها برای رسیدگی به مفاهیم کسب و کار استفاده می شود. در ادامه، در یک آزمایشگاه شبیه سازی شده، دانش آموزان چنین مفاهیمی را که از طریق استفاده از یک سیستم برنامه ریزی منابع سازمانی (ERP) مانند SAP

مزایای

تجارت الکترونیک ترکیبی از مناطق مجزا در کسب و کار فناوری اطلاعات. دانش آموختگان با درجه تجارت الکترونیک دانش و مهارت های دارای به طور قابل توجهی بهینه سازی ظهور الکترونیکی فن آوری در برنامه ریزی و اجرای راه حل های سازمانی گسترده ای مورد نیاز در اهداف کسب و کار سازمان است. ترکیبی از نظریه های مرتبط با فناوری و دانش عملی عملی دانش فراهم می کند یک محیط یادگیری همکاری فعال برای دانش آموزان برای درک مفاهیم و استفاده از آنها با استفاده از تکنولوژی بهترین عمل صنعت؛ این فرصت های شغلی را برای دانش آموزان فراهم می کند تا پس از فارغ التحصیلی از این برنامه. این فن آوری ها برای بازسازی پروسه های تجاری و عملیات در مناطق برنامه های رسانه های اجتماعی، تجزیه و تحلیل کسب و کار، eMarketing، eProcurement، مدیریت ارتباط با مشتری (CRM)، مدیریت زنجیره تامین (SCM) و پردازش تراکنش های سنتی استفاده می شود.

فرصت های شغلی

فرصت های شغلی در شرکت های جهانی، سازمان های دولتی و بین المللی، تجارت بین المللی، و نهادهای عمومی بین المللی وجود داشته باشد. BBA در برنامه تجارت الکترونیک دانشجویان برای مشاغل منجر به مدیریت مانند آماده:

  • تحلیلگر رسانه های اجتماعی
  • پژوهشگر بازار آنلاین
  • تحلیلگر داده های کسب و کار
  • مهندس فرآیند کسب و کار
  • متخصصان ERP / CRM و SCM افسران
  • مشاور تجارت الکترونیک
  • مدیریت پروژه
  • کارآفرین کسب و کار الکترونیک
این مدرسه این برنامه ها را ارائه می نماید:
  • انگلیسی
مدت زمان و قیمت
این دوره واقع در پردیس
Start Date
تاریخ شروع
سپتامبر 2019
Duration
مدت زمان
تمام وقت
Price
قیمت
64,865 AED
AED 64،865.00 در سال
Locations
امارات متحده عربی - Dubai, Dubai
تاریخ شروع : سپتامبر 2019
آخرین مهلت تقاضا درخواست اطلاعات
تاریخ پایان درخواست اطلاعات
Dates
سپتامبر 2019
امارات متحده عربی - Dubai, Dubai
آخرین مهلت تقاضا درخواست اطلاعات
تاریخ پایان درخواست اطلاعات