Read the Official Description

هدف BBA در برنامه مدیریت پایدار ، ارائه یک دانش نظری عمیق در مدیریت کسب و کار است. در پایان برنامه، شما قادر خواهید بود تا چالش هایی را که مدیران در کسب و کار جهانی امروز با آن روبرو هستند را درک کنید.

شما نحوه استراتژیک پیوستن به شیوه های پایدار را در عملیات هر کسب و کار به منظور ارائه لبه های رقابتی اضافی مورد نیاز در محیط کسب و کار پیچیده امروز است. دانش آموزان در معرض اقدامات واقعی کسب و کار از طریق تعامل منظم با جامعه کسب و کار و جهان شرکت های بزرگ است.

شما رهبری و مهارت های بین فرهنگی را توسعه می دهید و در طی اردوهای تجربی، سفرهای زمینی و بازدید از سازمان های بین المللی تحت هدایت دقیق کارشناسان تجربه عملی می کنید.

متد تدریس بر اساس فعالیت های بازی نقش و تعمق در کلاس درس ها و ویدیوها، عمدتا تعاملی است. شما در پروژه های کسب و کار با مدیران ارشد در سازمان ها کار می کنید و به شرکت ها و کنفرانس ها دعوت می شود. منابع آنلاین و سیستم های ارتباطی الکترونیکی برای استفاده از کلاس های بدون کاغذ استفاده می شوند.

سازمان برنامه:

محتوا: 33 ماژول از جمله کمپ های تجربه و شبیه سازی های کسب و کار.

9 ماژول و پروژه های تخصصی با همکاری مدیران.

تجربه برنامه:

به عنوان یک دانشجوی کارشناسی، از طریق تعامل منظم با جامعه کسب و کار و دنیای شرکت ها، به عملیات تجاری واقعی خواهید رسید.

دانش آموزان SUMAS به طور مداوم در پروژه ها با همکاری شرکت هایی مانند Procter مشغول به فعالیت هستند

تاریخ شروع: ژانویه و سپتامبر.

در طول تحصیلات خود، دانش آموزان با کارشناسان حفاظت از طبیعت برای انجام کار تجربی کار می کنند. اردوگاه های تجربه در استراحتگاه های تعطیلات در کوه ها و در ساحل کمک خواهد کرد تا آگاهی از زندگی پایدار و یادگیری راه حل های عملی برای چالش های زیست محیطی مفید باشد.

برای مثال، دانش آموزان می توانند پروژه های عملی در زمینه پایداری و حفاظت در کشورهای زیر بوتان، ایسلند و کاستاریکا را توسعه دهند.

فرصت های شغلی:

این برنامه شما را برای طیف وسیعی از حرفه ها آماده می کند که نیاز به توانایی تجزیه و تحلیل عملیات پیچیده کسب و کار و دستیابی به راه حل های پایدار دارد. فارغ التحصیلان می توانند در شرکت های چند ملیتی، سازمان های بین المللی، شرکت های کوچک و متوسط ​​شرکت کنند. فارغ التحصیلان همچنین ممکن است کارآفرین شوند و مشاغل سبز را درگیر کنند. دانش آموزان SUMAS همچنین ممکن است یادگیری را به کسب و کار خانوادگی خود اعمال کنند.

فارغ التحصیلان فرصت حضور در یک سال تحصیلی چهارم اختیاری برای توسعه حرفه ای و فرصتی برای کارآموزی دارند.

الزامات برنامه کارشناسی:

 • فرم درخواست امضا شده
 • فتوکپی یک پاسپورت معتبر یا شناسه
 • مدارک تحصیلی رسمی و دیپلم دبیرستان با ترجمه گواهی شده اگر در اصل به زبان انگلیسی نیست
 • مجله رسمی تایید شده دانشگاه (در صورت درخواست برای انتقال اعتبار)
 • CV / Resumé نشان می دهد که هر دو آموزش کامل و هر تجربه کاری در جهت معکوس chronological
 • نامه انگیزشی نشان می دهد که چرا دانشجو سوئیس را انتخاب می کند، چرا Sustainability Management School ، آنچه دانش آموز قصد دارد تا مطالعه کند، چه مدت طول خواهد کشید، چه میزان دانش آموز قصد دارد، و برنامه های دانشجویی برای ترک سوئیس پس از اتمام مطالعات (اجباری برای دانش آموزانی که نیاز به ویزا یا مجوز دارند)
 • اگر شما یک زبان مادری انگلیسی نیستید یا اگر 3 سال گذشته در مدرسه انگلیسی تحصیل نکرده باشید: TOEFL (حداقل نمره 550 PBT یا 80 IBT)، یا IELTS (حداقل نمره 6.0) یا دیگر استاندارد امتحانات انگلستان برای ارسال نمره آزمون TOEFL به Sustainability Management School صورت خودکار، لطفا شماره کد موسسه TOEFL SUMAS را وارد کنید - 4629 هنگامی که آزمون را دریافت می کنید
 • هزینه درخواست 200 CHF

هزینه کل

 • سال 1: 33،000 CHF
 • سال 2: 33،000 CHF
 • سال 3: 33،000 CHF

با ورود به مسابقات مختلف خود، فرصتی برای دریافت بورس تحصیلی بگیرید: href = "http://sumas.ch/scholarships/

Program taught in:
انگلیسی
Sustainability Management School

See 1 more programs offered by Sustainability Management School »

Last updated January 15, 2019
این دوره Campus based
Start Date
Contact school
Duration
تمام وقت
Price
117,000 CHF
کل هزینه تحصیل در تمام 3 سال تحصیل.
By locations
By date
Start Date
Contact school
Application deadline
Start Date
Contact school
Application deadline

Contact school

Iceland Experiential Camp 2017

Bhutan Experiential Camp 2016