Read the Official Description

بررسی اجمالی برنامه

لیسانس مدیریت مدرک لیسانس BSL نه تنها در مورد یادگیری بهترین شیوه ها و مهارت های قابل انتقال در کسب و کار است. این در مورد سفر شما به تحول شخصی و رشد به عنوان یک رهبر است.

 • شما نگرش ها، حساسیت ها و ارزش هایی را ایجاد خواهید کرد که توانایی خود را برای رهبری خودسوزی و مسئولیت پذیری خود، و مسئولیت پذیر دیگران تقویت خواهد کرد.
 • شما تشویق خواهید شد که مسیر خود را در کسب و کار بوجود آورید با توسعه کارآفرین درون خود از طریق فعالیت های کلاس که نیاز به تفکر مستقل، ابتکار عمل و خود سازماندهی، و همچنین از طریق برنامه مربیگری کارآفرینی در دسترس همه دانش آموزان است.
 • شما به یک دیدگاه پایداری در کسب و کار در همه زمینه های موضوعی در معرض دید قرار خواهید گرفت و روش هایی را برای متعادل کردن تاثیر اقتصادی، محیط زیست و اجتماعی کسب و کار خواهید آموخت.

ویژگی های امضای BSL

 • کلاس های کوچک با توجه و حمایت شخصی از استادان
 • استادانی که تمرینکنندگان و کارشناسان حرفه ای در زمینه خود دارند و در حال حاضر فعال هستند
 • محیط بین المللی و متنوع با دانش آموزان 60 ملیت

گزینه های برنامه

گزینه 1: BBA Accelerated

 • مدرک کارشناسی خود را در عرض 2 سال دریافت کنید
 • برنامه درسی چارچوب با یک رویکرد پویا نسبت به یادگیری
 • شروع به راه اندازی مسیر حرفه ای خود و یا ادامه تحصیلات تکمیلی در سطح کارشناسی ارشد

گزینه 2: BBA کلاسیک

 • مدرک لیسانس خود را در ظرف 3 سال دریافت کنید
 • به طور مساوی برنامه آموزشی را به شما اجازه می دهد زمان بیشتری را برای فعالیت های فوق العاده ای فراهم آورید
 • امکان تکمیل مطالعات خود را با تجربه عملی مانند کارآموزی یا داوطلب شدن در دوره نهایی (10 هفته)، اگر شما واجد شرایط برای اشتغال در سوئیس هستید

گزینه 3: دوبرابر BBA

 • مدرک لیسانس خود را در عرض 3-5-3 سال دریافت کنید (بسته به تاریخ شروع)
 • نهایی، سال سوم در دوبلین یا پاریس، اجازه دادن به دو مدرک لیسانس از BSL و مدرسه کسب و کار دوبلین (DBS)، یا BSL و Université Paris-Est Créteil (UPEC، پاریس)
 • محیط زیست بین المللی، چند منظوره و متنوع

گزینه 4: BBA هزاره

 • دریافت مدرک لیسانس خود را در مدت 3 سال با یادگیری از طریق روش نوآورانه آماده سازی-اعمال-تقویت یادگیری:
بلوک 1: آماده سازی - شما در تجربه های یادگیری معتبر که شما را تشویق می کند تا دیدگاه خود را در کلاس مطرح کنید، موارد مربوط به کسب و کار واقعی را بیاموزید و از آزمایش و خطا یاد بگیرید. شما دوره های پایه ای را پوشش خواهید داد که دانش و مهارت های انتقادی را در همه زمینه های کسب و کار و مدیریت به شما آموزش می دهد
یادگیری تجربی 1: درخواست - شما دو جمله را برای اعمال آنچه که آموخته اید با اشتیاق، کنجکاوی و مهارت های خود اختصاص داده اید. بله، این یک اشتباه نیست - دومین سال برنامه شما با انجام و یادگیری از طریق تجربه شروع می شود. شما تجربه خود را در اختیار خواهید داشت و مهارت و تسلط در منطقه ای را که برای شما مهم است، به دست خواهید آورد. شما ترکیبی از اجزای مجموعه را انتخاب می کنید
بلوک 2: تثبیت - شما با یادگیری آنچه که به نقاط قوت، استعدادها و منافع منحصر به فرد شما متصل است، تجربه یادگیری خود را تقویت خواهید کرد. اکثریت دوره های بلوک 2 انتخابی هستند که شما را قادر می سازد سفر یادگیری خود را سفارشی کنید تا به بهترین وجه متناسب با اهداف شخصی و آرمان های حرفه ای شما باشد
Learning Experiential 2: Innovate - از همان اجزای در دسترس شما در Learning Experiential 1، شما قادر خواهید بود به نوآوری های کسب و کار با الهام از تحصیلات خود و تاج و تدریس برنامه لیسانس خود را

سوالات متداول

آیا می توانم اعتبارات را به برنامه های BSL انتقال دهم؟

برای برنامه های BBA ما ممکن است تا 100 اعتبار ECTS یا 60 اعتبارات ایالات متحده (از موسسات شناخته شده تحصیلات تکمیلی) منتقل شود. اعتبارات قابل انتقال به هیچ برنامه دیگری نیست.

چگونه می توان یک BBA را در دو سال در BSL تکمیل کرد؟

BSL BBA برنامه 2 ساله معادل سه سال کارشناسی 200 ECTS است که توسط ACBSP تایید شده است. در اروپا، برنامه های دانشگاه ها از لحاظ ساعت کار، که ترکیبی از ساعت های کلاس و ساعت مطالعه است، اندازه گیری می شود. برنامه BSL یک برنامه سه ساله کارشناسی معمولی را به یک برنامه دو ساله قوی افزایش می دهد که با افزایش تعداد کلاس های ارائه شده در طی دوره دو ساله و اضافه کردن دو دوره تابستانی 10 هفته ای است.

ساعتهای اعتباری که توسط BSL ارائه می شوند، به سیستم های سنتی ایالات متحده از دوره ترم و ساعت های سه ماهه تقلیل یافته اند. در طول یک سال تقویم، BSL به مدت چهار دوره 10 هفته ای اجازه می دهد تا دانش آموزان به مدت 15 ساعت اعتبار در هر دوره کسب کنند. دانش آموز با بار کامل پنج دوره آموزشی سه ساعته را با چهار ساعت تماس در هفته در هر دوره می گذراند و در مجموع 20 ساعت در هفته در کلاس درس صرف می کند. با حفظ این برنامه دقیق، دانش آموزان می توانند 120 اعتبار ایالات متحده مورد نیاز برای BBA را حداقل هشت مدت یا دو سال تقویت کنند.

آیا تخصص در برنامه BBA وجود دارد؟

برنامه BBA ما امکان تکمیل دوره سوم و نهایی خود را در دانشکدۀ کسب و کار دوبلین فراهم می کند که می توانید مطالعات خود را به موضوعات مورد علاقه بر اساس انتخاب از جریان مدیریت، مدیریت منابع انسانی، حقوق، روانشناسی یا مدیریت پروژه هدایت کنید.

زبان آموزش در BSL چیست؟

تمام دوره های BSL به زبان انگلیسی ارائه می شود.

چقدر سخت است که در BSL تحصیل کنم؟

برای مطالعه به سمت هر درجه در BSL آسان نیست، اما یک تجربه ارزشمند است که تجربیات یادگیری غنی سازی را ارائه می دهد. چنین تجربیاتی تنها زمانی وجود دارد که هر دانش آموز بهترین تلاش خود را انجام دهد و مایل است که برای رسیدن به نتایج خوب تلاش کند.

الزامات مورد نیاز در BSL پذیرفته می شود؟

لطفا ضوابط پذیرش برای برنامه BBA را بررسی کنید.

علاوه بر مقالات و نامه های اداری، شما باید نشان دهید که نه تنها علاقه مند به مدیریت و صنعت هستید، بلکه علاقه مند به توسعه و پایداری درازمدت کسب و کار یا سازمان هایی هستید که امیدوار هستید در روز برای کار در آن شرکت کنید شما باید حداقل دو مورد را انجام دهید تا نشان دهید که این منافع را داشته باشید: یک نامه انگیزشی بنویسید و در مصاحبه (توسط اسکایپ یا به صورت شخصی) شرکت کنید.

ابتدا باید در نامه انگیزه خود توضیح دهید که چه نوع صنعت یا حرفه ای که علاقه مند هستید و چرا (هر چیزی که می خواهید، مانند کسب و کار، هنرهای زیبا، موسسات خیریه، دولت، طبیعت، ورزش و ...) می تواند باشد. همچنین در نامه انگیزه، شما باید آنچه را که فکر می کنید مهارت ها را که می خواهید برای یادگیری به کار ببرید و برای صنعت مورد علاقه تان، توضیح دهید.

دوم، در مصاحبه، از شما خواسته خواهد شد تا میزان مورد نظر شما در BSL را درک کنید. این ممکن است شما را متعجب کند! این تنها مدرسه ای نیست که تصمیم می گیرد که آیا شما را قبول کند، بلکه باید تصمیم بگیرید که آیا مدرسه را قبول می کنید. این به این معنی است که ابتدا باید BSL را بررسی کنید. BSL فقط یک مدرسه برای دریافت مدرک نیست BSL جایی است که شما می توانید تجربه یادگیری خود را غنی کنید. بنابراین، برای مصاحبه آماده شوید با بررسی آنلاین در مورد همه چیزهایی که می توانید در مورد مدرسه پیدا کنید. به منظور مطالعه در BSL، انتظار می رود که تعهد خود را به کار سخت و تحصیل و رفتار حرفه ای انجام دهید.

چگونه می توانم تعداد امتیازات IB را برای برنامه BBA پذیرفته ام؟

حداقل نمره IB برابر 32 است. اگر متقاضی به حداقل نیاز نرسیده باشد، اما می تواند نشان دهد که دارای ویژگی های دیگر مانند کار سخت، منافع قوی در کسب و کار پایدار و مدیریت است، پس از آن ممکن است شرایط پذیرش با شرایط عملکرد فراهم شود. این بدان معناست که کاندید باید در اولین مقررات مدرسه در BSL تلاشهای اضافی را انجام دهد تا نشان دهد که شما جدی در مورد سختی کار هستید.

آیا یک دانش آموز سوئیس بدون "Maturité" / "Maturitätszeugnis" می تواند برای BBA درخواست کند؟

بله، دانش آموزانی که دیپلم دوره بلوغ سوئیس را تکمیل نکرده اند، اما کسانی که دوره کارآموزی خود را شروع کرده اند یا تکمیل کرده اند (بلوغ حرفه ای سوئیس در تجارت نیز "Berufsmatura" یا "Maturité professionnelle" نامیده می شود) می توانند برای کارشناسی در BSL درخواست دهند. حداقل سه سال تجربه کاری، عدم وجود یک دیپلم رسمی را جبران می کند، اما سال های بیشتری از تجربه کاری شما، شرایط عملکرد برای مطالعات شما در BSL پایین تر خواهد بود.

چه نمره TOEFL باید در BSL درخواست کنم؟

به عنوان بخشی از فرایند انتخاب، متقاضیان موفق به منظور ارزیابی سطح زبان انگلیسی و شانس موفقیت در برنامه خاص مصاحبه می شوند. به عنوان یک راهنمای، شما نیاز به سطح انگلیسی به شرح زیر است:
آیلتس 6؛ تافل 80؛ TOEIC 750 (یک آزمون فقط مورد نیاز است)

کد تافل BSL 0018 است.

آیا BSL بورس تحصیلی ارائه می دهد؟

BSL بورس تحصیلی جزئی را تا 50٪ تخفیف از هزینه تحصیل برای نامزدهای ارزشمند بر اساس نیاز و پایه شایستگی ارائه می دهد. متقاضیان به صورت فردی بررسی می شوند و با توجه به پیشرفت های تحصیلی، انگیزه شخصی و مثبت بودن عمومی که می توانند به مدرسه اضافه کنند، قضاوت می شود. سپس بورس تحصیلی مبتنی بر شایستگی برای دانش آموزان با عملکرد بالا برای بخش دوم برنامه در دسترس است.

Program taught in:
انگلیسی
Business School Lausanne
Last updated October 17, 2018
این دوره Campus based
Start Date
فوریه 2019
سپتامبر 2019
Duration
2 - 3 
Price
87,000 CHF
By locations
By date
Start Date
فوریه 2019
Application deadline
Start Date
سپتامبر 2019
Application deadline

فوریه 2019

سپتامبر 2019

BSL Bachelor of Business Administration (BBA)