لیسانس مدیریت بازرگانی

Chartall Business College

شرح برنامه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

لیسانس مدیریت بازرگانی

Chartall Business College

Chartall Business College

مدرک کارشناسی مدیریت Chartall Business College (BBA) بر مدیریت و مدیریت افراد، فرآیندها، شیوه ها و سیستم ها (MAPPPS) تمرکز دارد. این موضوع طلایی است که ما از طریق تمام موضوعات ما برای رسیدن به یکپارچگی و قابلیت کاربرد در محل کار می کنیم.

این به طور گسترده ای با BBA های مشابه در سایر کشورها ارائه شده است.

BBA چگونه ارائه می شود؟

Chartall Business College BBA دارای 8 سال اول و 8 سال تحصیلی است. سال سوم شامل یک پروژه تحقیقاتی و چهار یا پنج نفر بسته به تخصص شما (خدمات مالی، سلامت کارکنان، کار املاک یا مدیریت کسب و کار کوچک / عمومی).

دانش آموزان تمام وقت معمولا در هر ترم چهار سوال را در اختیار دانشجویان قرار می دهند، در حالی که دانش آموزانی که به طور معمول کار می کنند، در هر ترم سه حرفی می گیرند.

هر سوژه توسط یک استاد الکترونیکی با تجربه کار در محیط کار تدریس می شود. آنها با استفاده از مطالعات موردی برای نشان دادن کاربرد این نظریه، ارائه می دهند. هر موضوع به 18 هفته احتیاج دارد، با هر هفته نامه های الکترونیکی در هر هفته و هر هفته آموزش الکترونیکی پنج مورد باید به صورت زنده حضور داشته باشند، بقیه را می توان در هر زمان مشاهده کرد). تمام مواد آموزشی هر هفته برای سهولت مرجع سرپرستی می شوند و کتاب های الکترونیکی در هزینه های گنجانده شده اند (کتاب های درسی سخت افزاری فوق العاده هستند، اگر کتاب الکترونیکی نیست در دسترس است.) پشتیبانی از دانش آموزان در حال حاضر و آموزش معلمان در مورد تقاضا، دانش آموزان را برای پشتیبانی و هدایت لازم برای تکمیل تحصیل فراهم می کند.

درجه تحصیلی چیست؟

هر موضوع توسط متون آنلاین، یک محل کار (کاربرد عملی) و یک امتحان ارزیابی می شود. امتحان معمولا کتاب باز و "خانه" است (چند استثناء کتاب بسته شده وجود دارد). جلسات آماده سازی اکسام و جلسات پشتیبانی حصول اطمینان از اینکه تمام دانش آموزان آماده ارزیابی نهایی است

برای BBA چه کسی است؟

طراحی Chartall Business College BBA تمرکز بسیار خوبی در محل کار دارد و کارفرمایان و دانشجویان تاثیر این را به عنوان پیشرفت تحصیلی دانش آموزان از طریق تخصص می بینند. پروژه تحقیقاتی اجباری در سال گذشته باید یک چالش قابل توجه در محل کار را در بر بگیرد و این امر برای کارفرمایان و دانشجویان بسیار ارزشمند است زیرا عملی و معنی دار است. دانش آموز مورد نیاز خواهد بود که یک تحقیق دقیق در مورد این چالش انجام دهد و راه حلی ارائه دهد که می تواند به بهبود واقعی کسب و کار واقعی کمک کند.

ملزومات ورود چیست؟

دسترسی به مدرک BBA به متقاضیانی خواهد بود که گواهینامه معتبر مدرک تحصیلی دارند که دارای 60٪ گواهینامه انگلیسی است. مدارک غیرقانونی آفریقای جنوبی که گواهینامه ها را ترک می کنند، برای معادل بودن ارز مورد سنجش قرار می گیرند (همانطور که توسط مقام صلاحیت آفریقای جنوبی تایید شده است). برنامه های کاربردی استثنایی از دانش آموزانی که نیازمندی های فوق را برآورده نمی کنند، از طریق شناخت یادگیری قبلی (RPL برای دسترسی) در اختیار شورای علمی پذیرفته می شوند.

متقاضیان نیاز به استخدام دارند یا مدارک لازم را در اختیار شما قرار می دهند تا بتوانند بر مبنای یادگیری در محل کار، ارزیابی های مبتنی بر محل کار و پروژه تحقیقاتی مبتنی بر محل کار را تکمیل کنند. (دانش آموزانی که در خارج از کشور کار نمی کنند، اشتغال در آفریقای جنوبی.)

موضوع ها چیست؟

مدرک کارشناسی مدیریت شامل 44 نفر (21 مورد اجباری است، بقیه انتخابی) در سطوح NQF زیر است:

NQF سطح 5 (سال 1) - 8 مورد اجباری، هر کدام به ارزش 12 اعتبار، مجموع 96 اعتبار:

· ارتباط برای کسب و کار

· اصول و روش های مدیریت منابع انسانی

·حسابداری مالی

·اصول بازاریابی

·اصول مدیریت

·هوش هیجانی

· مدیریت فرایند کسب و کار 1

·مدیریت پروژه

NQF سطح 6 (سال 2) - 12 مورد اجباری، هر کدام به ارزش 12 اعتبار، مجموع 144 اعتبار، یعنی:

· اصول و روش های نوآوری

· مدیریت و مدیریت سیستم های فناوری اطلاعات

· اخلاق

· کسب و کار الکترونیکی

·مدیریت

· روانشناسی سازمانی

· مدیریت فرایند کسب و کار 2 (یا اقتصاد اگر شما دنبال منابع مالی یا املاک اجباری)

· برنامه ریزی منابع سازمانی

· مدیریت ریسک عملیاتی

· قانون تجاری

· مدیریت و مدیریت شبکه های اجتماعی

· روش تحقیق و آمار

NQF سطح 7 (سال 3) - 24 نفر، یکی از آنها اجباری است (48 واحد)، سه مورد اجباری است اگر جریان انتخابی خاص انتخاب شود (دانش آموزان باید حداقل 120 اعتبار برای این سال انتخاب کنند، جایی که 60 نفر اجباری هستند و 60 اختیاری).

این مدرسه این برنامه ها را ارائه می نماید:
  • انگلیسی


آخرین به روز رسانی August 14, 2018
مدت زمان و قیمت
این دوره واقع در پردیس
Start Date
تاریخ شروع
فوریه 2019
Duration
مدت زمان
3 - 5 
تمام وقت
Price
قیمت
5,000 SAR
در هر موضوع، سال 1 و سال 2. R11 500 در هر موضوع، سال نهایی / سال.
Locations
آفریقای جنوبی - Johannesburg, Gauteng
تاریخ شروع : فوریه 2019
آخرین مهلت تقاضا درخواست اطلاعات
تاریخ پایان درخواست اطلاعات
Dates
فوریه 2019
آفریقای جنوبی - Johannesburg, Gauteng
آخرین مهلت تقاضا درخواست اطلاعات
تاریخ پایان درخواست اطلاعات
ویدئو ها

Bachelor of Business Administration

Dr Karen Deller Talks About Online Learning

Alethea Botes Student Testimonial 1 #MyLearningMyFun