بررسی اجمالی

در جهان بسیار پیچیده و رقابتی، فارغ التحصیلان باید مهارت های استخدام برای بدست آوردن بهترین شغل است. هر چند فارغ التحصیلی ممکن است در آغاز برنامه به نظر می رسد دور، عاقلانه به برنامه ریزی اولیه است. با در نظر گرفتن، رهبری علمی در SP جین کارشناسی در مقطع کارشناسی خود را از برنامه کسب و کار اداره (BBA) دوباره طراحی شده است به تمرکز بر روی مهارت های مانند تفکر انتقادی و چابکی جهانی، بدون به خطر انداختن بر دانش فنی.

BBA نکات برجسته

 • دوره کارشناسی 4 ساله
 • 3 تخصص برش لبه را انتخاب کنید: بازاریابی، امور مالی و کارآفرینی
 • واجد شرایط شما را به کار در استرالیا، پس از اتمام
 • بهترین شما آماده برای برنامه های MBA نخبگان بین المللی
 • باعث می شود شما بسیار رقابتی در عرصه کسب و کار جهانی
 • گزینه ای را برای تکمیل در سال 1 در بمبئی و سنگاپور
 • گزینه ای را برای انتقال به BEC و یا بی بی سی در سال 2

چه در مورد BBA ما جدید است؟

 • عمده با نام تجاری جدید در کارآفرینی
 • "استخدام و مهارت پزشک سری" برای کمک به شما کلیدی در دنیای واقعی توسعه ویژگی های مانند هوش جهانی و برقراری ارتباط موثر
 • دو موضوع هسته جدید: یادگیری و خواندن سیگنال های و روند خود به کارگردانی
 • پروژه کارآفرینی به عنوان یک جایگزین برای پروژه های یادگیری عملی فعلی
 • در سال اول بعد از BBA انتقال به BEC / بی بی سی.

مدل سه شهر

سال اول در سنگاپور، به دنبال یک سال در دبی و دو سال آخر را در سیدنی - به عنوان یک دانشجوی BBA در SP جین، شما در سه شهرستانها پویا مطالعه است. این مدل چند شهرستان شما ارائه می دهد پس زمینه مناسب برای یادگیری کسب و کار جهانی، درخواست خود را در یادگیری در زمینه بین المللی، ساخت شبکه های مهم جهانی، و توسعه و نشان دادن ویژگی های کلیدی در دنیای واقعی.

Specialisations

شناخت که فارغ التحصیلان کسب و کار باید قادر به دنبال کردن انواع فرصتهای شغلی باشد، BBA جدید شامل سه رشته برش لبه در امور مالی، بازاریابی و کارآفرینی. این رشته شما را در معرض طیف گسترده ای از افراد که سنگ تیز کردن مهارت انتقادی و تحلیلی خود را، و شما آماده برای شروع حرفه خود به عنوان رهبران کسب و کار جهانی است. دانش آموزان برتر مجاز به انجام یک "جزئی" در علاوه بر این به عمده آنها انتخاب شد.

علاوه بر، و منوط به کسب اجازه قبلی از رهبری دانشگاهی، شما ممکن است انتخاب برای تکمیل یک، یا بیشتر، جزئی (بازدید کنندگان) و یا دو بزرگ.

بازار یابی

کارشناسی مدیریت بازرگانی (BBA) عمده در بازاریابی هدف آماده سازی دانشجویان برای مشاغل در بازاریابی، ارائه آنها را با دست در تجربه در استفاده از اصول و شیوه های اخیر در بازاریابی معاصر است. دانش آموزان برای امید بستن به این مهم در مورد موضوعاتی مانند بازاریابی جهانی، تجارت الکترونیک، خدمات بازاریابی، مدیریت نام تجاری و رفتار خریدار، همه برای موثر و کارآمد بازاریابی محصولات و خدمات را یاد بگیرند.

مالی

کارشناسی مدیریت بازرگانی (BBA) عمده ای در تامین مالی طراحی شده است را درک دقیق از مشکلات مالی مقابله با یک مدیر در یک محیط سازمانی، فراهم می کند شما را با مهارت های لازم برای توسعه راه حل های مالی برای دولتها، شرکتها و خالص ارزش افراد بالا . پوشش می دهد عمده بسیار نوآورانه و تا به دقیقه به دقیقه موضوعاتی مانند تجزیه و تحلیل مالی بیانیه، نهادها و بازارهای مالی، امور مالی بین المللی، تجزیه و تحلیل سرمایه گذاری، تجارت و مدیریت نمونه کارها، و مدل سازی مالی و خطر است.

کارآفرینی

کارشناسی مدیریت بازرگانی (BBA) عمده در کارآفرینی هدف خود را ترویج یک ذهنیت قوی و کارآفرین در میان دانش آموزان است. دانش آموزانی که برای این فارغ التحصیل خواهد شد عمده با مهارت ها و دانش مورد نیاز برای ایجاد یک کسب و کار و به نوبه خود ایده خلاقانه خود را به شرکت های جدید را انتخاب کنند. عمده شامل موضوعاتی از قبیل پایه های کارآفرینی، استراتژی تجاری، افزایش بودجه، امور مالی کارآفرینی، ساختار معامله و کارآفرینی اجتماعی.

دوره های آموزشی و اعتبارات

به تحقق الزامات درجه BBA، دانش آموزان باید 30 نفر هسته ای، 2 منطقه طرح های پژوهشی، 6 تخصص و 1 دوره های آموزشی / پروژه کارآفرینی تراز وسط قرار دارد به میدان متخصص انتخاب کامل است.

4 نفر از کسب و کار به طور کلی و 1 لیبرال موضوع هنر - در ترم I تا IV فراگیر، دانش آموز 5 نفر در هر ترم مطالعه است.

قبل از شروع مطالعه در ترم پنجم، هر دانش آموز یکی منطقه کسب و کار تخصصی برای مطالعه فشرده تر را انتخاب کنید.

در ترم V به VII فراگیر، هر دانش آموز می 2 افراد کسب و کار تخصصی و 2 افراد کسب و کار به طور کلی مطالعه است.

در ترم هشتم، هر دانش آموز می 2 افراد کسب و کار تخصصی مطالعه و مورد نیاز خواهد بود به انجام 1 پروژه بزرگ تراز وسط قرار دارد / منطقه خود را انتخاب تخصصی خود را از مطالعه. در ساخت انتخاب خود را از افراد کسب و کار متخصص یک دانش آموز باید حداقل 6 نفر از یک منطقه از تخصص و 2 نفر باقی مانده ممکن است از هر یک از افراد دیگر ذکر شده در زیر حوزه کسب و کار تخصصی مطالعه انتخاب را انتخاب نمایید. در افراد انتخاب شده و توالی آنها هر دانش آموز با مشاور البته خود مشورت کنند.

دانش آموزان و 5 در هر ترم تدریس می شود. آنها حضور در سخنرانی ها و آموزش تمام 5 روز در هفته به مدت 3 ساعت در روز است. بنابراین ساعت تماس در کل در هر موضوع در هر ترم 36 ساعت، و ساعت تماس با مجموع در هر ترم 180 ساعت می باشد.

پذیرش

شایستگی

چه ما به دنبال: دانشجویان باید دبیرستان / مدرسه متوسطه / کالج و یا به نوعی معادل آموزش متوسطه را به اتمام و قرار داده شده در بالای 25٪ از کلاس خود.

دانش آموزان بر اساس سال 10 یا آخرین امتحان خود هیئت مدیره (گرفته شده در 2 سال گذشته) و آزمون SP جین ورودی (SPJET) یا نمره SAT شارت.

SP جین دانش آموزان انتقال به برنامه BBA را می پذیرد. به منظور ارزیابی واجد شرایط بودن خود و برای معیارهای پذیرش برای انتقال به اعتبارات، دانش آموزان ممکن است ارسال به bba@spjain.org~~V.

ملاک شایستگی برای دانش آموزان با منشاء مختلف متفاوت است. جزئیات همان به شرح زیر: متقاضیان هند الزامات قابل قبول برای سال 12: اتمام موفقیت آمیز همه هند مدرسه ارشد گواهینامه (CBSE) یا مدرسه هند گواهی (ISC) سال 12 امتحان یا عالی ثانویه گواهی (HSC) از تخته دولت هند با حداقل 70٪ است.

دیپلم بین المللی (IB): پس از اتمام مدرک لیسانس بینالمللی با کمتر از 32 امتیاز به دست آورد از طریق مطالعه حداقل شش نفر، سه که باید در متقاضیان level.Australian بالاتر مورد نیاز قابل قبول برای سال 12 می باشد: پس از اتمام NSW در Higher School Certificate با رتبه سوم در استرالیا پذیرش (عطار) 85 یا بیشتر یا معادل ایالتی آن است.

پس از اتمام دوره مورد تایید در سطح گواهی IV گرفته شده در ثبت نام ارائه دهنده آموزش فنی و حرفه ای در NSW یا معادل ایالتی آن است.

دیپلم بین المللی (IB): پس از اتمام مدرک لیسانس بینالمللی با کمتر از 32 امتیاز به دست آورد از طریق مطالعه حداقل شش نفر، سه که باید در سطح بالاتر است. مدارک تحصیلی مالکیت توپ تلقی معادل هر کدام از این سه نرم افزار points.International الزامات قابل قبول برای سال 12: دیپلم بین المللی (IB): پس از اتمام مدرک لیسانس بینالمللی با کمتر از 32 امتیاز به دست آورد از طریق مطالعه حداقل شش نفر، سه که باید در سطح بالاتر است.

سطح: حداقل نمرات B، B، B در 3 نفر سطح پیشرفته در همان مورد نیاز sitting.English زبان همه دانش آموزان انتظار می رود نشان دادن مهارت قابل قبول در زبان انگلیسی است. این امر می تواند در طول ارزیابی ارزیابی شده است.

هیچ نمره زبان انگلیسی مورد نیاز برای ورود به SP جین وجود دارد. در هنگام انتقال به سیدنی، دانش آموزان باید یک نمره قابل قبول زبان انگلیسی امن. این برای به دست آوردن ویزای استرالیا اجباری است. جزئیات کامل در مورد نیاز های زبان انگلیسی برای ویزای دانشجویی استرالیا در دسترس هستند.

برنامه آموزش در:
انگلیسی
این دوره واقع در پردیس
Duration
تمام وقت