لیسانس مدیریت بازرگانی

The American Business School of Paris

شرح برنامه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

لیسانس مدیریت بازرگانی

The American Business School of Paris

The American Business School of Paris در سال 1985 در فرانسه، بخشی از گروه IGS تاسیس شد. این مدرسه برنامه های کارشناسی و فارغ التحصیلی را ارائه می دهد که همه به زبان انگلیسی تحت آموزش سیستم های آموزشی آمریکایی قرار می گیرند (برنامه ریزی انعطاف پذیر برای فعالیت های برنامه درسی اضافی و تجربه کار نیمه وقت). ABSParis دانشجویان را از 80 کشور ABSParis است و دارای بیش از 95 مشارکت با دانشگاه های سراسر جهان است. این مجله "L'Etudiant" به عنوان اولین مدرسه بین فرهنگی در فرانسه با توجه به محیط یادگیری چند فرهنگی منحصر به فرد و متنوع، رتبه بندی شده است.

آمریکایی BBA

از سال 2004، The American Business School of Paris BBA توسط مجمع بین المللی آموزش عالی کالج در ایالات متحده تأیید شده است.

دیپلم فرانسه

The American Business School of Paris BBA diplomais توسط RNCP (دایرکتوری ملی فرانسه از صدور گواهینامه حرفه ای) به عنوان "مدیر بین المللی"، niveau من، arrêté du 8 déc به رسمیت شناخته شده است. 2017، JO 21 dec. 2017، کد NSF 310 312 313 - معادل مدرک کارشناسی ارشد فرانسه است.

پذیرش

The American Business School of Paris BBA فارغ التحصیلان دبیرستان را می پذیرد و دانشجویان (از دانشگاه های خواهر یا دیگران) را به سال های 2، 3 و 4 ساله BBA از سراسر جهان انتقال می دهد.

این مدرسه این برنامه ها را ارائه می نماید:
  • انگلیسی


آخرین به روز رسانی September 25, 2018
مدت زمان و قیمت
این دوره واقع در پردیس
Start Date
تاریخ شروع
سپتامبر 2019
Duration
مدت زمان
3 - 4 
تمام وقت
Locations
فرانسه - Paris, Île-de-France
تاریخ شروع : سپتامبر 2019
آخرین مهلت تقاضا درخواست اطلاعات
تاریخ پایان درخواست اطلاعات
Dates
سپتامبر 2019
فرانسه - Paris, Île-de-France
آخرین مهلت تقاضا درخواست اطلاعات
تاریخ پایان درخواست اطلاعات