لیسانس مدیریت خرده فروشی و کسب و کار

عمومی

شرح برنامه

چطور است؟

صنایع خرده فروشی سریع گام های بسیاری از زنجیره عرضه به خرید و مدیریت برند، تدارکات به قانون، مدیریت بازاریابی را دارد. با پیشرفت تکنولوژی، محیط خرده فروشی همواره در حال تکامل است و کسب و کار به طور دائمی به دنبال رهبران ماهر می روند که می توانند تقاضای مصرف کننده را تغییر دهند.

در مدرک لیسانس مدیریت خرده فروشی و کسب و کار، مهارت های کسب و کار گسترده ای را با تخصص خاص خرده فروشی یاد خواهید گرفت. این طراحی شده است که شما را برای یک حرفه پر طرفدار در بخش یا مدیریت کسب و کار به طور کلی آماده کنید.

رویکرد بهترین روش

شما روشهای بهترین روش برای خرده فروشی در نیوزیلند و خارج از کشور را در محیط های فیزیکی و مجازی خواهید آموخت.

شما همچنین می توانید دانش رشته های مربوط به خرده فروشی مانند تدارکات و مدیریت زنجیره تامین، طراحی خرده فروشی، همراه با درک تکامل فن آوری، رفتار مصرف کننده و تجارتی بصری در بخش را بدست آورید.

یادگیری دنیای واقعی

بخش خرده فروشی چند میلیارد دلاری، دومین اشتغال برای نیوزیلند است که مسئولیت عرضه محصولات و خدمات را به زودی و بدون وقفه به زلاند نوان ارائه می دهد. این درجه در پاسخ به تقاضای کارفرمایان برای فارغ التحصیلان واجد شرایط با مهارت های مدیریتی صحی و دانش صنعت خرده فروشی ایجاد شد. شما در ابتدا یک طیف وسیعی از دوره های کسب و کار را مطالعه خواهید کرد و درباره اصول خرده فروشی یاد خواهید گرفت. پس از آن شما برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد جزئیات مدیریت خرده فروشی و بازاریابی حرکت خواهید کرد. در سال گذشته شما می توانید انتخاب کنید که در یک جنبه خاص خرده فروشی تخصص داشته باشید. اجزای کارآموزی در هر سطح از برنامه به شما امکان می دهد ارتباطات صنعت قوی ایجاد کنید و شما را به گستره ای از تجارب خرده فروشی در دنیای واقعی برسانید.

درک عمیق خرده فروشی

منحصر به فرد این درجه در دوره های تخصصی خاص خود را دارد. موضوعاتی که می توانید مطالعه کنید عبارتند از: خرید و برنامه ریزی خرده فروشی، بازاریابی، استراتژی و برنامه ریزی کسب و کار و عملیات خرده فروشی، هر دو در یک فروشگاه و زمینه آنلاین.

از کارشناسان نیوزلند یاد بگیرید

این دوره به شما در دسترسی به تخصص گسترده Massey University در این زمینه دسترسی پیدا می کند. معلمان شما شامل محققان مشهور جهان در مسائل خرده فروشی در رفتار مصرف کننده، نام تجاری، طراحی، منابع انسانی، فعالیت های بازاریابی خرده فروشی، اثربخشی تبلیغات و تدارکات و عملیات زنجیره تامین است.

از کارشناسان پیشرو کسب و کار مطلع شوید

مدرسه کسب و کار Massey یکی از بزرگترین و معتبرترین مدارس کسب و کار در کشور است که در بین دو درصد از مدرسه های کسب و کار در سطح جهانی قرار دارد و AACSB معتبر است.

مطالعات کسب و کار Massey University در رتبه 200 قرار دارد (توسط QS (Quacquarelli Symonds) رتبه بندی). ما در رتبه بندی 150 رتبه برتر دانشگاه های سراسر جهان برای برنامه های مدیریت کسب و کار و مالی از رتبه بندی جهانی رتبه های دانشگاهی ShanghaiRanking رتبه بندی شده است.

استادان ما به طور جدی تحقیق می کنند و تحولات مربوط به نظریه و عمل کسب و کار را برای مطالعه شما به ارمغان می آورند.

بورس تحصیلی

چندین بورس تحصیلی برای دانشجویان کارآموزی بازرگانی در ماسسی وجود دارد که شامل برخی از بورس تحصیلی ویژه برای افرادی است که در این رشته تحصیل می کنند: لیسانس رشته های خرده فروشی و مدیریت بازرگانی؛ رئیس صندوق مدیریت خرده فروشی؛ و لیسانس مدرک لیسانس مدرک لیسانس مدیریت خرده فروشی و کسب و کار.

حقایق کلیدی

  • موجود در اوکلند
  • در دسترس از طریق آموزش از راه دور
  • معادل با 3 سال تحصیلی تمام وقت و یا در دسترس بودن توسط مطالعه در نیمه وقت

در دسترس دانشجویان بین المللی که در نیوزیلند و یا از طریق آموزش از راه دور هستند

شغل

رویکرد یکپارچه Massey تضمین می کند که شما با مهارت های عمومی کسب و کار و همچنین تخصص تخصص خرده فروشی فارغ التحصیل شوید. شما می توانید تفکر انتقادی و مهارت حل مسائل را برای طراحی، پیاده سازی و به طور مداوم بهبود راهبردهای برای محیط های خرده فروشی، تکنولوژیکی و اقتصادی به کار گیرید. لیسانس مدیریت خرده فروشی و کسب و کار به طور خاص در کمک به توسعه مدیران آینده و / یا رهبران در خرده فروشی تمرکز دارد. این درجه به طور خاص برای نیازهای بخش خرده فروشی طراحی شده است، بنابراین مهارت هایی که شما یاد خواهید گرفت، آنهایی هستند که بخش خرده فروشی در جستجوی کارمندانشان هستند.

شما آماده هستید که در زمینه مدیریت و رهبری در زمینه هایی نظیر بازاریابی، بازاریابی، لجستیک، منابع انسانی، مدیریت زنجیره تامین یا طراحی و مدیریت برند شرکت کنید.

به طور خلاصه، مدرک لیسانس مدیریت خرده فروشی و کسب و کار یک پلت فرم عالی برای کسانی است که فکر می کنند در مورد راه اندازی کسب و کار خود و یا سرمایه گذاری خود را فراهم می کند.

شرایط ورود

برای ثبت نام در دوره BRBM شما باید ورودی به شرایط تحصیل در دانشگاه، یا از طریق دوره های تحصیلی و بورس تحصیلی، NCEA، دانشگاه ورودی نیوزلند، پذیرش با وضعیت معادل، ورودی اختیاری یا پذیرش ویژه، داشته باشید.

آخرین به روز رسانی مارس 2020

درباره این دانشگاه

For more than 80 years, Massey University has helped shape the lives and communities of people in New Zealand and around the world. Its forward-thinking spirit, research-led teaching, and cutting-edge ... اطلاعات بیشتر

For more than 80 years, Massey University has helped shape the lives and communities of people in New Zealand and around the world. Its forward-thinking spirit, research-led teaching, and cutting-edge discoveries make Massey New Zealand’s defining university. اطلاعات محدود
اوکلند , پالمرستون شمالی , ولینگتون + 2 بیشتر کمتر