اهداف برنامه مدیریت کارشناسی:

این دوره 3 ساله به عنوان یک برنامه مشترک بین مدرسه کسب و کار آیپاگ و مدرسه کسب و کار ناتینگهام و یا دانشگاه جنوب ولز برگزار می شود و هدف آن توسعه دانش و مهارت دانش آموز در زمینه کسب و کار و مدیریت بین المللی است. شرکت ها در حال ایجاد یک حضور جهانی در محیط زیست وابستگی متقابل اقتصادی بین ملت ها هستند، که تقاضا برای دانش فنی مدیریت بین المللی و فارغ التحصیلان با مهارت های کسب و کار بین المللی را افزایش می دهد که قادر به کار مؤثر در مرزها هستند.

66246_728x290.gif

روش های تدریس

دوره ها از طریق ترکیبی از سخنرانی ها و گروه های آموزشی کوچک که تعامل دانش آموز و معلم تشویق می شود، تحویل داده می شود. اکثر ماژول ها شامل پروژه های گروهی می شوند که دانش آموزان می توانند تجربه دست اول از کار در یک تیم چند فرهنگی را بدست آورند. ارائه ها و گزارش ها بخشی از فرآیند ارزیابی مستمر ارزیابی است و یک آزمون نهایی در هر مدلی در انتهای ترم قرار دارد. دانش آموزانی که در پاریس و نیس تحصیل می کنند باید یک دوره کارآموزی 4 ماهه اجباری را تکمیل کنند و در ترم دوم سال 3 برای تکمیل این برنامه گزارش دهند. در دانشگاه ویلز نیز گزینه ای برای کارآموزی به جای ترم تحصیلی وجود دارد.

مدرسه بازرگانی Ipag BBA اجازه می دهد تا دیپلم های مدرک کارشناسی ارشد / دبیرستان به:

  • کارشناسی ارشد در 3 سال مهارت های مدیریت عمومی مورد نیاز برای کار در یک گروه بزرگ؛
  • یاد بگیرید چگونه در یک محیط چند فرهنگی توسعه و کار کنید
  • با تحصیل برای دیپلم کارشناسی دوگانه در دو دانشگاه معتبر بریتانیا، یک نمایه بین المللی را بدست آورید:
  1. دانشگاه ساوت ولز
  2. مدت زمان

3 سال

اعتبارنامه

سیستم ارزیابی براساس اصول سیستم انتقال اعتبار اروپا (ECTS) عمل می کند که 60 واحد برای هر سال تحصیلی را به خود اختصاص می دهد. تمام کارهای اجباری معتبر است.

شرایط ورود

پیش نیازها :

  • مدرک کارشناسی، دیپلم دبیرستان یا معادل آن
  • انگلیسی - حداقل TOEFL نمره 500 در آزمون کاغذی یا 65 در آزمون مبتنی بر اینترنت، یا 5.5 در آزمون IELTS
برنامه آموزش در:
انگلیسی
این دوره واقع در پردیس
Duration
تمام وقت