لیسانس مطالعات لیبرال

کارشناسی برنامه مطالعه آزاد طراحی شده است برای ارائه یک درجه است که دانش آموزان در تئوری و برنامه های کاربردی مرتبط با رشته های مختلف آموزش می دهد. رشته اصلی از بسیاری از کسانی که در کاتولوگ دانشگاه اندرسون انتخاب شده است.

دانش آموزان، با کمک یک مشاور آکادمیک، می توانید یک برنامه مطالعه که به بهترین وجه متناسب با اهداف شخصی و حرفه ای خود را طراحی کنند. برنامه درسی دارای دو گزینه. یکی گزینه اتمام درجه برای کسانی که با مدرک را وابسته است. دیگر این است که برای کسانی که بدون مدرک.


چرا لیبرال مطالعات؟


درجه مطالعات آزاد دانش آموزان را برای طیف گسترده ای از مشاغل آماده در مناطق شامل خدمات اجتماعی، دولت، کسب و کار، مدیریت، روابط عمومی، بخش های خصوصی و غیر انتفاعی.درجه BLS همچنین یک فرصت بسیار عالی به گذراندن دوره های پیش نیاز در آماده سازی برای کسب یک مدرک فارغ التحصیل فراهم می کند.رشته جزییات


گزینه اتمام درجه برای BLS نیاز به شرح زیر است: پس از اتمام کاردانی تایید 'درجه S (حداکثر 64 ساعت ترم از یک موسسه منتقل که جوایز تنها وابسته ' درجه). حداقل 56 ساعت ترم از یک کالج یا دانشگاه ارشد. حداقل 45 ساعت ترم از دوره تقسیم بالا. حداقل 36 ساعت ترم از دانشگاه اندرسون. حداقل 36 ساعت ترم از دوره های آموزش عمومی شامل آمار، ادبیات، علوم انسانی / هنرهای زیبا، علوم اجتماعی / رفتاری، ارتباطات، علوم طبیعی، و مطالعات مسیحی.


گزینه ای برای کسانی که بدون به همکار درجه یا بالاتر نیاز به شرح زیر است:


کارشناسی برنامه عدالت کیفری شامل 123 واحد در قالب هشت هفته مناسب برای بزرگسالان شاغل ساختار. استادان ماهر و با تجربه با تخصص دنیای واقعی آموزش دوره ها و به طور مستقیم با شما کار می کنند به گسترش دانش خود و بهبود مهارت های خود را.


آموزش و پرورش عمومی (36 ساعت ترم) - دوره در ارتباطات، ادبیات، آمار، علوم انسانی، هنرهای زیبا، علوم اجتماعی و رفتاری، علوم طبیعی، و مطالعات مسیحی. این به عنوان جزء هنرهای آزاد از درجه مشاهده و بنیادی را در دوره تقسیم فوقانی می باشد.


دروس (12 ساعت ترم) - دوره در سیستم های اطلاعات کامپیوتر، ارتباطات کسب و کار، دوره را به شما معرفی نوشتن مبتنی بر تحقیق و برای کمک به دانش آموزان در این دوره capstone.


تاکید مطالعات آزاد (36 ساعت ترم) - سطح 300 و دوره های فوق که با کمک یک مشاور آکادمیک انتخاب شده است. 36 ساعت ترم باید با توجه به گزینه های تجویز شده در کاتولوگ دانشگاه و تایید شده توسط مشاور دانشکده توزیع شده است. حداقل سه دوره در سطح 400 باید گنجانده شود.


اختیاری عمومی (ساعت کافی برای تکمیل نیاز به مدت 120 ساعت برای درجه) - دوره که دانش آموزان اجازه را به کار اضافی در افراد است که آنها را علاقه و که در حرفه خود مفید خواهد بود. مهم است که به مشورت با یک مشاور در هنگام انتخاب اختیاری.

مشاهده 11 برنامه دیگر ارائه شده توسط Anderson University South Carolina »

این دوره آنلاین, واقع در پردیس
Start Date
Duration
درخواست اطلاعات
پاره وقت
تمام وقت
بر اساس مکان
بر اساس تاریخ