لیسانس مطالعات مدیریت با افتخارات

عمومی

شرح برنامه

لیسانس مطالعات مدیریت با افتخارات

کارشناسی مطالعات مدیریت با افتخارات در حال تغییر است.

فکر کردن در مورد enroling در لیسانس مطالعات مدیریت در سال 2017؟ چک کردن اطلاعات فعلی است.

به دست آوردن تخصص مدیریت و رهبری شما نیاز به تبدیل شدن به یک مدیر در سطح جهانی فکر، با درجه جامع ترین کسب و کار نیوزیلند است.

کارشناسی وایکاتو مطالعات مدیریت با افتخارات است برتر چهار سال مدرک کسب و کار نیوزیلند - فارغ التحصیلان ما به شدت توسط کارفرمایان در بخش خصوصی و دولتی در نظر گرفته.

رهبران کسب و کار بالا نیاز به یک درک خوب گرد از همه حوزه های کلیدی مدیریت، و این دقیقا همان چیزی این درجه جامع ارائه برای به حداکثر رساندن فرصت های شغلی خود را.

به BMS (لیسانس) یک انتخاب ایده آل برای کسانی که به دنبال توسعه طیف گسترده ای از مهارت های کسب و کار، مالی و مردم است.

مقالات، اصول کسب و کار در قلب این درجه ارائه مقدمه ای بر تمام حوزه های کلیدی مدیریت، از جمله حسابداری، اقتصاد، امور مالی، مدیریت استراتژیک، بازاریابی، کسب و کار دیجیتال و زنجیره تامین.

شما باید انعطاف پذیری به تخصص در تا سه موضوعات مختلف، معروف به "رشته" (هشت مقاله) و افراد زیر سن قانونی (چهار مقاله).

شما همچنین می توانید این درجه به سرعت پیگیری سفر خود را به سمت تبدیل شدن به یک حسابدار خبره، با در نظر گرفتن یک مجموعه خاص از مقالات حسابداری حرفه ای به رسمیت شناخته شده توسط انجمن حسابداران خبره استرالیا و نیوزیلند استفاده کنید.

(به لیسانس) درجه BMS توانایی های خود را با سنگ تیز کردن برای شناسایی فرصت های جدید در بازار، استراتژی برای رشد آینده، عملیات کسب و کار کارآمد تر و سودآور، سرب تیم از مردم، و ایجاد یک فرهنگ نوآوری برای کمک به شرکت ها در یک محیط رقابتی جهانی رشد.

شما در مورد برخی از چالش های شرکت های کوچک تر، و پیچیدگی های فرهنگی انجام کسب و کار در سراسر مرزهای ملی یاد بگیرند. ما همچنین به شما در مورد شیوه های کسب و کار پایدار یاد می دهد، و چگونه شرکت ها می توانند به ایجاد یک دنیای بهتر کمک می کند.

در طول سال خود را افتخارات نهایی، شما را در مهارت های خود را با به دست آوردن تجربه در صنعت در محل کار، و یا با تکمیل یک پایان نامه پژوهش در موضوع متخصص خود را ساخت.

وایکاتو تا به شهرت بین المللی

شما می شود که وایکاتو مدیریت مدرسه، که در بالای 1٪ از مدارس کسب و کار رتبه بندی در سراسر جهان در حال مطالعه، پس از تاج سه گانه اعتباربخشی از دست EQUIS, AMBA و AACSB در سال 2005. این یک معیار جهانی برتری در آموزش و پژوهش است.

وایکاتو نیز در بالای 150 دانشگاه های جهان برای آموزش کسب و کار و مدیریت مطالعات حسابداری، امور مالی و معتبر رتبه بندی QS رتبه بندی موضوع.

فرصت های شغلی

 • تحلیلگر کسب و کار
 • حسابدار خبره
 • مدیر ارشد اجرایی (CEO)
 • اکونومیست
 • مشاور مالی
 • مشاور سیاست دولت
 • مدیر منابع انسانی
 • مذاکره ای تجارت بین الملل
 • مشاور مدیریتی
 • مدیر عامل
 • مدیر بازاریابی
 • مدیر عملیات
 • مدیر پروژه

برنامه تبادل و تحصیل در خارج

آماده سازی خود را برای یک شغل جهانی و گسترش افق خود را با رفتن در تبادل دانشجو به یکی از دانشگاه های همکار ما در اروپا، آسیا، شمال امریکا و مکزیک.

شما می توانید تبادل مطالعه در خارج از کشور برای 1-2 ترم را، پرداخت هزینه های وایکاتو معمول خود را، و اعتبار نقاط تماس به درجه خود را BMS (لیسانس). تماس با تیم دانشگاه وایکاتو تبادل دانشجو برای یافتن اطلاعات بیشتر. دانشجویان مدیریت می تواند برای اعمال بورس تحصیلی وایکاتو مدیریت مدرسه بین المللی تبادل، یک سال و ارزش ارائه شده دو بار تا به $ 2،500. از سال دوم، شما می توانید برای اعمال بورس تحصیلی کشف SWUFE بین المللی کمپ تابستانیاست، که به سفر به طور کامل تامین می شود به چین به مدت دو هفته از سخنرانی کسب و کار و فعالیت های فرهنگی، به میزبانی دانشگاه جنوب غربی سرمایه گذاری و اقتصاد (SWUFE) فراهم می کند.

تجربه فرهنگی

دانشکده مدیریت وایکاتو دارای یک فرهنگ دانش آموز پر جنب و جوش که ارائه می دهد مقدار زیادی از فرصت های اجتماعی و یادگیری است. شما می توانید افراد همفکر از طریق باشگاه دانش آموز، مانند دیدار:

 • انجمن مدیریت وایکاتو دانش آموزان، (WMSSA)
 • بتا آلفا پسی - وایکاتو فصل (باشگاه حسابداری)
 • اقتصاد بحث گروه
 • انجمن دانشجویان ارتباطات مدیریت (MCSA)
 • ته از Ranga Ngaku - مدیریت شبکه های دانشجویی مائوری
 • اقیانوس آرام مدیریت جزایر انجمن دانشجویان (PIMSA)
 • نوآوری ایستگاه وایکاتو
 • نوآوری وایکاتو اجتماعی

ما ارائه می دهیم برنامه مربی دانش آموز برای دانش آموزان سال اول مدیریت برای کمک به شما را از انتقال دانشگاهی از دبیرستان به دانشگاه.

برای مشاوره تخصصی در نوشتن مقالات و گزارش ها، تماس با تیم ما از معلمان متخصص در WMS زبان و واحد توسعه آموزش، واقع در مرکز دانشجویی مدیریت (MSB1.50).

تجربه عملی

در طول سخنرانی ها، دانش آموزان مطالعات موردی از نیوزیلند و کسب و کار در خارج از کشور مورد بحث، شروع به اعمال نظریه های اصلی کسب و کار و مفاهیم برای حل مشکلات واقعی، و کار در تیم به ارسال گزارش و ارائه شده است.

شما مهارت های تحلیلی و حل مشکل قوی به دست آورید؛ کار گروهی، ارتباطات و مهارت های فردی و درک جامع از محیط کسب و کار جهانی است.

 • در اصول بازاریابی موفق مقاله سال اول، شما در برابر تیم های دیگر به رقابت بپردازند به آمده تا با بهترین ایده برای یک محصول نوآورانه جدید است.
 • BMS (لیسانس) دانش آموزان به عنوان مشاوران مدیریت عمل می کنند و اعمال نظریه کسب و کار آنها در کلاس به دست آوردید به منظور توسعه یک استراتژی رشد برای یک شرکت واقعی نیوزیلند، با شانس برای برنده شدن یک جایزه نقدی. برای جزئیات بیشتر وایکاتو مدیریت مدرسه مسابقه مورد.
 • در سال چهارم، شما انتخاب کنید که آیا برای به دست آوردن تجربه در صنعت با کار کردن برای یک سازمان میزبان مربوطه؛ و یا انجام یک پروژه تحقیقاتی کاربردی برای کسب و کار محلی.

پذیرش و ثبت نام

شما واجد شرایط برای لیسانس مطالعات مدیریت اعمال می شود با افتخارات اگر شما هستید ورود به دانشگاه، یا معادل آن. همه برنامه های کاربردی دیگر خواهد شد بر اساس مورد به مورد در نظر گرفته.

اگر شما معیارهای پذیرش ملاقات نیست، لطفا با recruitment@waikato.ac.nz، ممکن است به عنوان مسیرهای دیگر شما می توانید برای تحصیل در دانشگاه وایکاتو وجود دارد.

آخرین به روز رسانی مارس 2020

بورسیه تحصیلی Keystone

گزینه‌هایی که بورسیه ما می‌تواند به شما ارائه دهد را بشناسید

درباره این دانشگاه

This University is provides students with a full and dynamic university experience, distinctive in character, and pursuing strong international links to advance knowledge. A commitment to producing qu ... اطلاعات بیشتر

This University is provides students with a full and dynamic university experience, distinctive in character, and pursuing strong international links to advance knowledge. A commitment to producing quality research that aims to solve the worlds greatest issues has led to the University being among the 100 universities for research impact. اطلاعات محدود
همیلتون , تاورانگا + 1 بیشتر کمتر