Read the Official Description

دوره

در این راستا، دانش آموزان فرصتی برای توسعه دانش عملی طراحی در استودیوهای تخصصی دارند و از کارکنانی که به صورت حرفه ای و به عنوان محقق فعال هستند یاد می گیرند. دانش آموزان در مورد رشته های درون صنعت طراحی و روش های ساخت تکنولوژی، در حالی که در حال توسعه خود خلاق و سبک فردی خود را. دانش آموزان در مورد رشته های درون صنعت طراحی و روش های ساخت تکنولوژی، در حالی که در حال توسعه خود خلاق و سبک فردی خود را.

فرصت ها برای کسب تجربه کاری عملی و یا کار کامل زندگی برای مشتریان واقعی و ایجاد تحولات در طول دوره، که می تواند شامل قرار دادن در طیف گسترده ای از طراحی داخلی و شیوه های معماری است. دانش آموزان می توانند سال های تحصیلات تکمیلی را بین سال های دو تا سه ساله انتخاب کنند و همچنین در یک دوره تحصیلی در خارج از کشور تحصیل کنند. دانشجویان مسئولیت هر مسافرت، مسکن، و هزینه های زندگی عمومی را هنگام انجام یک برنامه کاری یا طرح تبادل می پردازند. همچنین در این دوره فرصتی برای مطالعه در خارج از کشور به عنوان بخشی از یک برنامه مبادله وجود دارد. هزینه هایی که ممکن است به عنوان بخشی از فرصت یا تحصیل در خارج از کشور به همراه داشته باشند، در برگه ویژگی ها مشخص شده است.

یک فرهنگ استودیو کاربردی در University of Lincoln و همچنین تلاش می کند تا یک محیط تحریک کننده و خلاقانه ایجاد کند، این شیوه کار برای ایجاد دانش آموزان برای حرفه آینده خود در معماری و طراحی است. این همچنین به دانش آموزان فرصت می دهد که مسئولیت چگونگی ایجاد یک فضای خود، کشف سبک بصری خود و مشارکت با دیگر دانش آموزان و کارکنان را بدهند.

چگونه مطالعه میکنید

تفکر سه بعدی تمرکز اولین سال تحصیلی است و از طریق رسانه های گوناگون مورد بررسی قرار می گیرد. دانش آموزان این فرصت را خواهند داشت تا یاد بگیرند که چگونه فرایند طراحی کار می کنند و مهارت های برنامه ریزی و مدل سازی را شروع می کنند. تاریخ و تئوری معماری و طراحی نیز مورد بررسی قرار گرفته است، و دانش آموزان را قادر می سازد تا تمرین خود را با درک نظری جامع از موضوع به طور متمرکز کنند.

در سال دوم، دانش آموزان به مفهوم روابط اجتماعی و مسئولیت هایی که با معماران داخلی روبرو می شوند، معرفی می شوند.

انتظار می رود که دانشجویان یک پروژه فردی جامع را در حوزه ای از علاقه شخصی خود در سال سوم خود به پایان برسانند و فرصتی را برای نشان دادن مهارت هایی که به عنوان طراح به دست آورده اند، ارائه دهند. تمرین حرفه ای در این مرحله تاکید می شود تا اطمینان حاصل شود که دانش آموزان در هنگام فارغ التحصیلی آماده ورود به صنعت باشند.

ساعت تماس و خواندن برای یک دوره

دانش آموزان در این برنامه از کارکنان دانشگاهی که اغلب در تحقیق و یا حرفه ای در سطح جهانی یا بین المللی فعالیت می کنند، یاد می گیرند. زمان تماس می تواند در کارگاه ها، جلسات عملی، سمینارها یا سخنرانی ها باشد و ممکن است از ماژول به مدول و از سال تحصیلی تا سال متفاوت باشد. جلسات آموزشی و نظارت بر پروژه می تواند به صورت تعامل فرد به فرد یا جلسات گروه کوچک باشد. بعضی از دوره ها فرصتی را برای شرکت در بازدید کنندگان خارجی و کارهای میدانی فراهم می کنند.

هنوز دانش آموزان برای مدرک تحصیل می کنند و این به این معنی است که علاوه بر ساعت های تماس با برنامه ریزی شده، دانش آموزان باید در مطالعه مستقل شرکت کنند. این به شما اجازه می دهد تا در مورد یک موضوع بخوانید و برای خواندن و خواندن گسترده تر، یا برای تکمیل وظایف نظیر تکالیف یا تجدید نظر، برای سخنرانی ها و سمینارها آماده شوید. به عنوان یک راهنمای کلی، میزان مطالعات مستقل مورد نیاز دانشجویان University of Lincoln این است که برای هر ساعت در کلاس انتظار می رود که حداقل دو تا سه ساعت در مطالعه مستقل صرف شود.

چگونه ارزیابی می شود

  • بازخورد ارزیابی

خط مشی University of Lincoln در بازخورد ارزیابی به منظور اطمینان از این است که دانشگاهیان به سرعت به دانشجویان ارزیابی می کنند - معمولا ظرف 15 روز کاری پس از تاریخ ارسال (مگر اینکه به طور متفاوت در بالا ذکر شده).

  • روش های ارزیابی

شیوه ای که دانش آموزان در این دوره ارزیابی می کنند ممکن است برای هر یک از ماژول ها متفاوت باشد. نمونه هایی از روش های ارزیابی که استفاده می شوند عبارتند از: دوره کار، مانند تکالیف نوشته شده، گزارش یا پایان نامه؛ امتحانات عملی مانند ارائه ها، عملکرد ها یا مشاهدات؛ و امتحان های کتبی، مانند امتحانات رسمی و یا آزمون های در کلاس. وزن هر روش ارزیابی ممکن است در هر سال تحصیلی متفاوت باشد. University of Lincoln قصد دارد اطمینان حاصل کند که کارکنان به سرعت به دانش آموزان ارزیابی می کنند.

امکانات

  • Adobe Creative Cloud

دانش آموزان در حال حاضر با دسترسی آزاد به نرم افزار Adobe Creative Cloud و نرم افزار Autodesk، و همچنین Lynda.com در طول دوره تحصیل خود، دسترسی دارند.

  • دانشجو به عنوان تولید کننده

دانش آموز به عنوان تولید کننده، یک مدل تدریس و یادگیری است که دانشگاهیان و دانشجویان مقطع کارشناسی را برای همکاری در فعالیت های پژوهشی تشویق می کند. این برنامه ای است که از طریق انجام یادگیری متعهد است.

ابتکار دانش آموزان به عنوان تولید کننده توسط QAA در سال 2012 ما مورد تحسین قرار گرفت و یکی از ویژگی های آموزش و یادگیری است که تجربه لینکلن را منحصر به فرد می کند.

شرایط ورود

سطح پیشرفته GCE: بی بی سی

مدرک لیسانس بین المللی: 29 امتیاز کلی

BTEC Extended Diploma: Distinction، Merit، Merit

متقاضیان همچنین باید حداقل 3 GCSE را در درجه 4 (C) یا بالاتر داشته باشند که باید شامل انگلیسی باشد. معادل سطح 2 مدارک ممکن است در نظر گرفته شود.

دانشجویان اتحادیه اروپا و بین المللی که زبان اول انگلیسی نیست، نیاز به زبان انگلیسی IELTS 6.0 با حداقل 5/5 در هر عنصر یا معادل آن http://www.lincoln.ac.uk/englishrequirements

این دانشگاه طیف وسیعی از مدارک را به عنوان پایه ورودی پذیرش می کند و متقاضیانی را انتخاب می کند که ترکیبی از مدارک تحصیلی دارند.

ما همچنین متقاضیان را با تجارب گسترده و مربوطه در نظر می گیریم و به کسانی که شرایط ورود به استاندارد را برآورده نمی کنند، توجه خاصی به آنها خواهیم کرد.

برای متقاضیانی که شرایط ورود به استاندارد ما را برآورده نمی کنند، سالن های بنیاد هنر ما می توانند راه دیگری برای ورود به برنامه های کامل تحصیلی ما ارائه دهند: http://www.lincoln.ac.uk/home/course/AFYAFYUB/

اگر می خواهید اطلاعات بیشتری در مورد شرایط ورود یا مایل به بحث در مورد اینکه آیا مدارک مورد نظر شما در حال حاضر در حال مطالعه هستند قابل قبول است، لطفا با تیم پذیرش در شماره 01522 886097 تماس بگیرید یا به آدرس admissions@lincoln.ac.uk ایمیل کنید.

Program taught in:
انگلیسی
University of Lincoln

See 22 more programs offered by University of Lincoln »

Last updated September 3, 2018
این دوره Campus based
Start Date
آگوست 2019
Duration
تمام وقت
Price
15,600 GBP
در هر سطح. دانش آموزان بین المللی. | خانه / دانشجویان اتحادیه اروپا: 9،250 پوند برای هر سطح
By locations
By date
Start Date
آگوست 2019
Application deadline

آگوست 2019