لیسانس معماری و طراحی شهری

عمومی

شرح برنامه

پس از ثبت نام در برنامه تحصیلی کارشناسی معماری و طراحی شهری ، زمینه اصلی نظری و عملی لازم برای حرفه یک معمار را بدست می آورید و دانش ، مهارت و مهارت های مربوطه را بدست می آورید. فارغ التحصیل شدن از برنامه مطالعات معماری و طراحی شهری ، این دیپلم را برای شما فراهم می کند که می توانید برای مطالعات بیشتر در زمینه معماری متقاضی شوید و به شما حق داده می شود تا در پروژه های معماری و طراحی شهری تحت نظارت در استودیوهای معماری در اروپا و خارج از آن همکاری کنید. این مسلماً شما را برای تحصیل در رشته معماری و / یا برنامه ریزی شهری در سطح کارشناسی ارشد دانشکده معماری و همچنین در برنامه های مطالعاتی مرتبط در سایر دانشگاه های اروپایی واجد شرایط می کند.

اساس این پژوهش ، یادگیری مبتنی بر پروژه است که در Design Studios انجام می شود ، جایی که دانش آموزان دانش به دست آمده را در موضوعاتی چون اصول ساختارها و فناوری ، تاریخچه معماری ، نوع شناسی ، طراحی شهری ، مرمت بناها و اماکن تاریخی ، طراحی بوم شناسی و پایداری ، طراحی داخلی و طراحی جهانی. این برنامه برای کمک به دانش آموزان در توسعه حس زیبایی شناسی و بیان هنری و همچنین آماده کردن آنها برای تمرین معماری ، دوره هایی را در زمینه هنر (طراحی و مدل سازی رس سه بعدی) و دروس در برنامه های متنوع CAD و BIM شامل می کند.

سه سال اول تحصیل از موضوعات اجباری تشکیل شده است. با این وجود ، در سال چهارم ، شما می توانید از نه ماژول مبحثی با Design Studios انتخاب کنید ، یا می توانید از طریق مطالعه و تبادل مطالعه و تحصیل در خارج از کشور تحت برنامه های تحرک تبادل Erasmus + استفاده کنید. دانشکده معماری از توافق نامه های مشارکت با بیش از پنجاه دانشگاه اروپا استفاده می کند. کار روی پایان نامه کارشناسی نهایی با یک سمینار نظری همراه است و نتیجه آن یک طراحی معماری یا شهری است. در کار لیسانس خود ، توانایی نوشتن اسناد پروژه را در تمام مراحل طراحی طراحی - از برنامه های اولیه و نقشه های گرفته تا پروژه های اجرا ، نشان می دهید.

architecture, building, house

عکسهای رایگان / pixabay

فرصت های شغلی

به عنوان یک فارغ التحصیل لیسانس ، شما واجد شرایط برای طراحی طرح های معماری و اجرای پروژه ها برای سازه های ساده به طور مستقل هستید. با نظارت یک معمار مجاز ، شما قادر خواهید بود پروژه های معماری را در مقیاس بزرگتر و همچنین پروژه ها و نقشه های طراحی شهری توسعه دهید. علاوه بر این ، شما می توانید واجد شرایط برای سمت های جوان در دولت ایالتی و منطقه ای و موقعیت های مختلف خلاق ، فنی و تجاری در صنعت ساخت و ساز و پس از آن باشید. فارغ التحصیلان مجاز هستند این حرفه را در سراسر اتحادیه اروپا تمرین کنند.

با توجه به نتایج ، علاقه ها و تلاش های اثبات شده شما می توانید تعامل خود را از طریق همکاری تنگاتنگ با معماران متقاضی در مورد تکالیف مدت و / یا ارائه کارآموزی خود در یک استودیوی معماری تقویت کنید.

دانشکده معماری دانشگاه صنعتی اسلواکی همچنین از یک راه اندازی انکوباتور بین رشته ای پشتیبانی می کند ، که در آن دانشجویان می توانند ایده های خود ، طراحی و کار را با نظارت دقیق مربیان از حوزه دانشگاهی و همچنین از طریق عملی توسعه دهند. از این طریق به آنها تشویق می شود تا در یک محیط آشنا فعالیت خود را آغاز کنند و یک حرفه موفق را آغاز کنند.

آخرین مهلت درخواست

31 مه 2020

هزینه های تحصیل

دانشجویانی که به زبان انگلیسی تحصیل می کنند: 3500 یورو در سال

درباره مدرسه

چرا دانشکده معماری STU در براتیسلاوا؟

دانشکده معماری یکی از هفت دانشکده دانشگاه فناوری اسلواکی در براتیسلاوا است (از این پس به اختصار STU ، از اسلواکیایی "Slovenská technická univerzita" اسلواکی). این بزرگترین و قدیمی ترین مدرسه معماری اسلواکی است. آغاز آموزش معماری به سال تحصیلی 1946/1947 باز می گردد و با رشته تحصیلی به نام مهندسی عمران مرتبط است.

دانشکده معماری امروز یک موسسه خلاق و رقابتی است با کارکنان فکری و آزاد و با موفقیت از فرصت های همکاری بین المللی در تحقیق و آموزش بهره می برد. به خصوص از طریق برنامه تحرک Erasmus Plus ، دانشکده با بیش از 50 موسسه شریک در سراسر اروپا امکان تبادل ارز را ارائه می دهد. سالانه ده‌ها دانشجو از دانشکده معماری در خارج از کشور تحصیل می کنند و همچنین دانشجویان بین المللی برای تحصیل در دانشکده معماری وارد کشور می شوند. در همین زمان 29 دانشجوی بین المللی برای تحصیل در دانشکده معماری حاضر شدند.

استادان دانشکده معماری شخصیت های برجسته ای هستند که نه تنها معلمان و محققان هستند. بیشتر آنها معماران فعال ، برنامه ریزان شهر یا طراحان تجاری / محصول و گرافیک / برند هستند. جوایز و جوایز بدست آمده و همچنین شناخت و تماس با هم در مرزهای اسلواکی بهترین اثبات کیفیت آنها است.

جدای از کارشناسان ملی ، FA STU همچنین از مدرسان مدعو از خارج از کشور نیز دعوت کرده است: Jan Gehl ، Marco Casagrande، Nathalie de Vries (MVRDV) ، Rainer de Graaf (OMA) ، Jenny B. Osuldsen (Snohetta) ، Patrik Schumacher (Zaha Hadid Architects) ) فقط برخی از کارشناسان و شخصیتهای بیشمار قابل توجه خارجی در معماری معاصر هستند که تاکنون از دانشکده بازدید کرده اند. مشارکت بین المللی دانشکده با عضویت در سازمان های بین المللی و مشارکت در پروژه های چند ملیتی در اسلواکی و خارج از کشور منعکس می شود.

به عنوان یکی از کوچکترین کلان شهرها در اروپای مرکزی و غربی ، شهر پر جنب و جوش براتیسلاوا مکانی مهیج و در عین حال مقرون به صرفه را برای دانشجویان و مسافران بین المللی نشان می دهد. این دروازه به لطف موقعیت جغرافیایی آن در اروپای مرکزی ، دروازه اروپا است. از نزدیکی آن به وین ، بوداپست ، پراگ با اتصالات ترافیکی کامل لذت خواهید برد. تاریخ مشترک و مسافت های نزدیک برای این پایتخت ها مشترک است و فرصت های بسیاری را برای تجربیات فرهنگی ، اجتماعی و مسافرتی فراهم می کند. اتصالات بزرگ اتوبوس و راه آهن از براتیسلاوا و همچنین دسترسی آسان به فرودگاه براتیسلاوا و وین ، اتصالات ارزان قیمت را به مقصد مهم اروپایی ارائه می دهد.

چه کاری انجام می دهیم و چگونه؟

اگر به دنبال بزرگترین و قدیمی ترین مدرسه معماری اسلواکی هستید ، با وجود دانشکده معماری به عنوان بخشی جدایی ناپذیر از دانشگاه اسلواکی اسلواکی در براتیسلاوا ، قصد دارید به مکان مناسب برسید.

می توانید در اینجا معماری و طراحی شهری ، طراحی صنعتی و محصول را مطالعه کنید. ویژگی این مطالعات ، استراتژی اساسی دانشکده ، به ویژه تمرکز آن بر توسعه خلاقیت و تفکر انتقادی دانشجویان و توانایی آنها برای پاسخگویی به چالش های غیرقابل پیش بینی آینده است که هنوز همه فارغ التحصیلان با آن روبرو نیستند. یادگیری مبتنی بر پروژه به رهبری کارشناسان دارای سوابق تحصیلی و همچنین حرفه ای و پروژه های هماهنگ در همکاری دقیق با تمرین ، شبیه سازی وفادار به تجربه "زندگی واقعی" را فراهم می کند.

دانشکده معماری همچنین امکان کار متمرکز را در مرکز تخصصی آموزش و تحقیقات خود در قلب شهر میراث فرهنگی یونسکو از بانسکوی اتیاویکا ارائه می دهد. در خانه تاریخی معتبر (که واقعاً توسط دانشجویان ترمیم شده است) این دانشکده می تواند حداکثر 30 دانشجو و 10 کارمند را در طول کارگاه ها یا دوره های تخصصی در طول سال مستقر کند.

هنگام نزدیک شدن به تمرین ، دانش آموزان تشویق می شوند در طیف گسترده ای از مسابقات محلی و بین المللی شرکت کنند. کیفیت مدرسه عمدتاً با دستاوردهای دانش آموزان تأیید می شود. دانشکده معماری با افتخار می تواند با موفقیت دانشجویان در مسابقات مختلف معماری و شهرسازی و طراحی داخلی (به عنوان مثال جوایز Inspireli ، Xella ، Isover ، جایزه ملی برای طراحی ، ABF اسلواکی برای بهترین کارشناسی لیسانس ، جایزه لاکو) کسب کند. برای بهترین کار دیپلم) و بسیاری دیگر.

با چنین طرز فکری ، هدف ما آماده سازی پیچیده دانشجویان در زمینه مهارت های سخت و همچنین مهارت های نرم در زمینه صنعت آینده 4.0 است.

با این حال ، یک آموزش خوب کافی نیست. ما در وهله اول تلاش می کنیم که یک جامعه ایجاد کنیم. دانشکده معماری زندگی غنی اجتماعی ، پژوهشی ، دانشگاهی و ورزشی را ارائه می دهد. ما در برگزاری بزرگترین رویداد عمومی خود - شب معماری و طراحی - یک سنت طولانی داریم. بسیاری از رویدادها توسط دانشجویان توسط دانش آموزان آماده شده است - برای مثال ، مانیفست (سال های اول ما با استقبال گرم توسط همکاران جدیدشان). به دنبال روزهای آزاد ، نمایشگاه های دانشجویی و همچنین حرفه ای هایی که نمایش آثارشان ، آخر هفته تنیس روی میز و غیره است و در پایان با بسیاری از معماری های محلی ، طراحی ، جشنواره های هنری و بازارها (مانند بازار شهری) ، دانشکده معماری از آنها لذت می برد. حضور به دلیل موقعیت استراتژیک نزدیک به مرکز شهر براتیسلاوا.

آخرین به روز رسانی مارس 2020

درباره این دانشگاه

The Faculty of Architecture is part of the Slovak University of Technology in Bratislava as a top establishment with educational, scientific, artistic, and project activities in the field of architect ... اطلاعات بیشتر

The Faculty of Architecture is part of the Slovak University of Technology in Bratislava as a top establishment with educational, scientific, artistic, and project activities in the field of architecture, urbanism, and design. It was founded in 1947, and since then, it is based on the most talented Slovak architects and designers. اطلاعات محدود