لیسانس مهندسی برق و الکترونیک (Hons)

عمومی

جهت اطلاعات بیشتر درخصوص این برنامه به وب سایت دانشگاه مراجعه کنید

شرح برنامه

مهندسی برق و الکترونیک (E&E) یکی از سریعترین شاخه های مهندسی است که جامعه مدرن را تحت تأثیر قرار داده است. این طیف گسترده ای از تخصص ها ، مانند تولید برق ، طراحی الکترونیکی ، مدل سازی رایانه ، ارتباط از راه دور ، الکترو مغناطیسی ، فناوری اطلاعات و سیستم های متخصص را در بر می گیرد.

برنامه E&E در Xiamen University Malaysia (XMUM) عمدتا توسط دانشکده علوم اطلاعات و فناوری اطلاعات و دانشکده مهندسی هوافضا دانشگاه Xiamen پشتیبانی می شود. به عنوان یکی از قدیمی ترین دانشکده های مهندسی در چین که طیف گسترده ای از موضوعات را ارائه می دهد ، دانشکده علوم و فناوری اطلاعات هزاران فارغ التحصیل برجسته را پرورش داده است که سهم بسزایی در توسعه صنعت E&E در چین و آسیای جنوب شرقی داشته اند. این مرکز دارای یک مرکز ملی تدریس نمونه ای برای اطلاعات الکترونیکی است و میزبان "آزمایشگاه اصلی ارتباطات صوتی زیر آب و مهندسی اطلاعات دریایی" وزارت آموزش و پرورش است. این کشور همچنین از طریق تبادل دانشگاهی و همکاری با بسیاری از دانشگاهها و شرکتهای مشهور جهان روابط گسترده ای برقرار کرده است. دانشکده مهندسی هوافضا ، اولین در نوع خود در چین ، از طریق مشارکت بین شرکت صنایع هواپیمایی هواپیمایی چین و دانشگاه Xiamen تأسیس شد. این دانشکده با داشتن یک پیوند محکم به صنعت حمل و نقل هوایی اطمینان می دهد که همه کارکنان در خط مقدم رشته خود هستند و از به روز بودن پیشرفت های فن آوری هوافضا و جهات تحقیقاتی برخوردار هستند. برای هر دو مدرسه ، تعداد قابل توجهی از دانشمندان شناخته شده بین المللی به عنوان اساتید کمکی ، میهمان یا افتخاری از جمله اعضای آکادمی های مهندسی ایالات متحده و کانادا منصوب می شوند.

برنامه ما فارغ التحصیلان را با تخصص و مهارت های لازم برای انجام نقش های حرفه ای در زمینه مهندسی برق و الکترونیک و به کارگیری روش های نوآورانه و پیشگام برای توسعه محصولات و فن آوری های جدید در حالی که پیگیری پیشرفت های پیشرفته و آخرین روند در صنعت را فراهم می کند. با توجه به کمبود استعداد عظیم در این زمینه، ما اطمینان داریم که فارغ التحصیلان ما به طور فعال به دنبال کارفرمایان خواهند بود.

* تمام فارغ التحصیلان این برنامه که برای ثبت نام به عنوان مهندسین فارغ التحصیل در رشته مهندسی برق با هیئت مهندسین مالزی (BEM) ثبت نام خواهند شد.

نکات مهم برنامه

  • برنامه ای که توسط شورای اعتباربخشی مهندسی (EAC) مالزی تصویب شده است.
  • یک برنامه درسی جامع که دانش بنیادی را به همراه طیف گسترده ای از دوره های انتخابی پوشش می دهد.
  • یک آموزش گسترده مبتنی بر استعدادهای بین رشته ای است که از طریق ادغام عناصر علوم انسانی ، علوم اجتماعی ، اقتصاد و مدیریت شغلی در برنامه درسی قادر به برآورده کردن چالش های جدید در دنیای متغیر است.
  • ادغام ایده آل آموزش عملی با یادگیری نظری.
  • یک پیوند محکم با صنعت که تضمین به روز از پیشرفت های فناوری و جهات تحقیق را تضمین می کند.

دوره های اصلی ارائه شده

112256_maincourses.png

شغل

فارغ التحصیلان ما فرصتی برای کار در بسیاری از صنایع، از جمله الکترونیک، فناوری اطلاعات، مخابرات، تولید، برق، سیستم های خودرو، فن آوری هوا فضا، فن آوری انرژی تجدید پذیر و غیره خواهد داشت.

شرایط ورود

STPM پاس در STPM با حداقل درجه C (GP 2.0) در ریاضیات و فیزیک
یک مرحله پاس در سطح A با حداقل درجه C در ریاضیات و فیزیک
UEC گذرنامه در UEC با حداقل درجه B در 5 موضوع شامل ریاضیات ، شیمی و فیزیک
بنیاد / ممیزی (علوم / در یک زمینه مرتبط) گذرنامه در مبانی / matriculation با حداقل CGPA 2.0 از 4.0 و قبولی در ریاضیات و فیزیک
دیپلم (در یک زمینه مرتبط) گذرنامه دیپلم با حداقل CGPA 2.5 از 4.0 و قبولی در ریاضیات و فیزیک
آخرین به روز رسانی آوریل 2020

درباره این دانشگاه

Xiamen University Malaysia (XMUM) is the first overseas campus set up by a renowned Chinese university and the first Chinese university branch campus in Malaysia. Located in the vicinity of Bandar Kot ... اطلاعات بیشتر

Xiamen University Malaysia (XMUM) is the first overseas campus set up by a renowned Chinese university and the first Chinese university branch campus in Malaysia. Located in the vicinity of Bandar Kota Warisan, Sepang, Selangor, it's just 15 minutes ride from the country's administrative center of Putrajaya or 45 km southwest of Kuala Lumpur. اطلاعات محدود