لیسانس مهندسی برق و الکترونیک (Hons)

عمومی

شرح برنامه

بررسی اجمالی

برق و الکترونیک (E

E

برنامه ما فارغ التحصیلان را با تخصص و مهارت های لازم برای انجام نقش های حرفه ای در زمینه مهندسی برق و الکترونیک و به کارگیری روش های نوآورانه و پیشگام برای توسعه محصولات و فن آوری های جدید در حالی که پیگیری پیشرفت های پیشرفته و آخرین روند در صنعت را فراهم می کند. با توجه به کمبود استعداد عظیم در این زمینه، ما اطمینان داریم که فارغ التحصیلان ما به طور فعال به دنبال کارفرمایان خواهند بود.

* تمام فارغ التحصیلان این برنامه که برای ثبت نام به عنوان مهندسین فارغ التحصیل در رشته مهندسی برق با هیئت مهندسین مالزی (BEM) ثبت نام خواهند شد.

نکات مهم برنامه

  • یک برنامه تایید شده توسط شورای اعتباربخشی مهندسی (EAC) مالزی
  • برنامه درسی جامع که دانش بنیادی را همراه با طیف گسترده ای از دوره های انتخابی را پوشش می دهد
  • یک آموزش مبتنی بر وسیع که پرورش استعدادهای بین رشته ای است که قادر به برآورده ساختن چالش های جدید در یک دنیای در حال تغییر است، از طریق ترکیب عناصر علوم انسانی، علوم اجتماعی، اقتصاد و مدیریت کسب و کار به برنامه درسی
  • یکپارچگی ایده آل آموزش عملی با یادگیری نظری
  • یک پیوند قوی با صنعت، که تضمین به روز شدن پیشرفت های تکنولوژی و مسیرهای تحقیق را تضمین می کند

دوره های اصلی ارائه شده112256_maincourses.png

شغل

فارغ التحصیلان ما فرصتی برای کار در بسیاری از صنایع، از جمله الکترونیک، فناوری اطلاعات، مخابرات، تولید، برق، سیستم های خودرو، فن آوری هوا فضا، فن آوری انرژی تجدید پذیر و غیره خواهد داشت.

شرایط ورود

STPM
آخرین به روز رسانی مارس 2019

درباره این دانشگاه

Xiamen University Malaysia (XMUM) اولین دانشگاه خارج از کشور است که توسط یک دانشگاه مشهور چینی و اولین پردیس دانشگاه چین در مالزی تاسیس شده است. در نزدیکی بندر کوتا واریسن، سپانگ، سلانگور واقع شده است... اطلاعات بیشتر