لیسانس مهندسی در فن آوری رسانه های چاپی

عمومی

شرح برنامه

این لیسانس مهندسی آموزش فنی را در آلمان فراهم می کند در حالیکه دانش آموزان با مهارت های حرفه ای، خلاق و متقابل فرهنگی مورد نیاز برای رونق در خانه و خارج از کشور مسلح خواهند بود.

در آلمان، رسانه های چاپی اولین و تنها برنامه دانشجویان بین المللی در مهندسی رسانه ها است که به طور انحصاری در زبان انگلیسی آموزش داده شده و برای دانش آموزان از سراسر جهان طراحی شده است. این یک موضوع منحصر به فرد است که خلاقیت، علم، فن آوری، مطالعات بین فرهنگی، مدیریت شرکت ها و زبان ها را ترکیب می کند.

111635_download.jpeg

فارغ التحصیلان از شغل با کیفیت بالا بهره مند می شوند. میزان اشتغال 100٪ است. برنامه این است که رهبران و تمرینکنندگان تحصیلکرده را در مسائل رسانه ای تشکیل دهد؛ که شامل مقامات فنی، مدیریت و بازاریابی در سراسر جهان است. فارغ التحصیلان در کسب و کار در حال گسترش در سطح بین المللی کار می کنند. این برنامه به طور قاطع طراحی شده است تا مهارت های مهندسی رسانه را ارتقاء دهد؛ علاوه بر این، دانش آموزان مهارت های انتقادی تفکر و سخنرانی عمومی را توسعه خواهند داد.

فن آوری های جدید به توسعه ادامه می دهند. چاپ های متغیر برای انطباق بسته بندی و شخصی سازی تجارتی نقش مهمی در ارتباطات و بازاریابی بازی خواهند کرد. همکاری بین اینترنت و رسانه های چاپی، محصولات جدیدی را ارائه می دهد، ارتباطات ما را تغییر می دهد و راهبردهای بازاریابی جدید را باعث می شود.

هیات علمی دارای مرکز یادگیری منحصر به فردی است که با فناوری پیشرفته رسانه ای یعنی آخرین ماشین های چاپی مورد استفاده در صنعت ادغام شده است. این مرکز بزرگترین و بهترین مجهز در اروپا است و تعداد زیادی از آزمایشگاه ها و استودیوها را شامل می شود، از جمله چاپگرهای دیجیتال و تجاری، مجموعه های چاپ خلاق، چاپ 3D، کارخانه چاپ بسته بندی و آخرین تجهیزات مطبوعاتی مورد استفاده برای اتصال و اتمام دانش آموزان نیز از مزایای بسیاری از یک ابزار جدید پیش رسانه ای که شامل آخرین تکنولوژی های فناوری اطلاعات و جریان های کاری خاص موجود در صنعت رسانه هستند بهره مند خواهند شد.

کاربرد

همانطور که در مورد آموزش رهبران جهانی برای فردا جدی هستیم، ما نیاز به فارغ التحصیلانی داریم که می توانند در جوامع مختلف شرکت کنند و بتوانند بین آنها همکاری ایجاد کنند. زبان خارجی بخش مهمی از این تلاش است. تعقیب آموزش زبان خارجی لوکس نیست که چند نفر آن را جستجو کنند. در عوض، آموزش زبان خارجی یکی از عناصر اصلی مدرک مدیاست .

الزامات زبان انگلیسی

همه متقاضیان باید قبل از اینکه بتوانند در برنامه لیسانس چاپ مجلات فناوری اطلاعات (PMT) پذیرفته شوند، باید دارای مدرک تحصیلی در زبان انگلیسی باشند، چه زبان اول آنها انگلیسی است یا نه.

تمام تدریس در PMT در Hochschule der Medien ( HdM ) به زبان انگلیسی (به استثنای برخی از آموزش های آلمانی در طول سال سوم) انجام می شود و آموزگاران باید متقاعد شوند که شما روان انگلیسی کتبی و صوتی را برای مقابله با دوره خود از زبان انگلیسی آغاز. بنابراین، تمام متقاضیان انگلیسی زبان غیر بومی باید یکی از الزامات زیر را رعایت کنند:

 • TOEFL (550 PBT مبتنی بر کاغذ، 72 iBT مبتنی بر اینترنت و یا بالاتر)، اعتبار صدور گواهینامه 2 سال از تاریخ صدور
 • آیلتس (6.0 یا بالاتر)، اعتبار صدور گواهینامه 2 سال از تاریخ صدور
 • گواهی مهارت کمبریج (درجه B یا بالاتر)
 • گواهی پیشرفته کمبریج (درجه A)
 • OOPT (GER: B 2 یا بالاتر)، اعتبار صدور گواهینامه 2 سال از تاریخ انتشار
 • Allgemeine Hochschulreife (انگلیسی به انگلیسی 2.0 و یا 12 و بالاتر)
 • GCSE به زبان انگلیسی (درجه B یا بالاتر)
 • GCSE بین المللی به زبان انگلیسی به عنوان زبان دوم (درجه B یا بالاتر)

اخراج از این مورد برای متقاضیانی که دارای:

 • در صورتی که به زبان انگلیسی تدریس می شود، برنامه بین المللی مدرک کارشناسی مورد مطالعه قرار می گیرد
 • مطالعه برنامه جامع سنگاپور (SIPCAL)
 • تحصیل کرده در استرالیا، کانادا، ایرلند، نیوزیلند، انگلستان یا ایالات متحده آمریکا و گواهی ورود به دانشگاه را دریافت کرده است.
 • سطح مقدماتی زبان انگلیسی در دبیرستان به دست آورد

الزامات زبان آلمانی

ما نیاز به مهارت های قبلی زبان آلمانی نداریم. دانش آموزان غیر زبان آلمانی باید به عنوان بخشی از رشته تحصیلی آلمان تحصیل کنند. دانش آموزان مهارت های لازم لازم در آلمان را با حضور در کلاس های زبان به طور منظم آلمانی به عنوان بخشی از برنامه خود بدست می آورند. از سال سوم به بعد دانش آموزان باید در دوره های تخصصی فنی و تجاری که در آلمان برگزار می شوند شرکت کنند.

الزامات زبان عمومی

 • تا کلاس های سال سوم به انگلیسی برگزار می شود.
 • دانش آموزانی که زبان انگلیسی و زبان اصلی آنها زبان انگلیسی نیستند، برای نشان دادن سطح پیشرفته زبان انگلیسی نوشته شده و گفتاری لازم است.
 • زبان مادری آلمانی مورد نیاز برای تحصیل در زبان انگلیسی است و ممکن است زبان سوم مانند فرانسه، ایتالیایی یا اسپانیایی را مطالعه کند.
  کلاسهای زبان در طول مطالعه اجباری هستند.

شغل

بادن-وورتمبرگ یکی از پایین ترین نرخ بیکاری در اروپا را دارد، چرا که می توانید در ادامه مطلب بخوانید چرا اشتوتگارت؟

اما این برای دانشجویان ما چیست؟ آنها یک شغل پیدا می کنند؟ نرخ اشتغال فارغ التحصیلان در واقع 100٪ است، بنابراین شما نیازی به نگرانی نیستید، شما قادر خواهید بود که از کجا ترجیح می دهید بروید.

فارغ التحصیلان ما به عنوان محققان، مدیران و خلاقیت در کسب و کارهای بین المللی درگیر در تولید و مهندسی رسانه ها مشغول به کار هستند. آنها در زمینه بازاریابی، مدیریت و تولید در چاپ و نشر رسانه های جدید، در همه جا از شرکت های بزرگ تا سازندگان نوآورانه صنایع دستی کار می کنند.

فارغ التحصیلان ما کجا هستند؟

... Porsche AG، مرسدس بنز AG، Springer Group، Bertelsmann، BASF، Tetra Pak، Bosch، Friesland Campina، Frito Lay، MBO، DuPont، Merck، Flint، Mondi، Asahi، Kodak، HP، Canon، Fuji، Heidelberger Druckmaschinen AG، Konica-Minolta، Beiersdorf، Henkel، Ferrero، Storck، Procter

آخرین به روز رسانی مارس 2020

درباره این دانشگاه

Since the 1st September 2001, Hochschule der Medien has brought together the combined know-how of the former University of Printing and Media, an educational institution with over 100 years of traditi ... اطلاعات بیشتر

Since the 1st September 2001, Hochschule der Medien has brought together the combined know-how of the former University of Printing and Media, an educational institution with over 100 years of tradition, and the University of Librarianship and Information whose history reaches back to 1942. اطلاعات محدود