Read the Official Description

مهندسی مکانیک

دانش آموزان در زمینه پردازش فلزات، آلیاژها و مواد پودر با فشار دادن، فشار دادن و فشار دادن، دانش بنیادی را کسب می کنند. آمادگی برای اجرای فعالیت های سازمانی-اداری و تحقیقاتی، ارتقاء دانش و مهارت های لازم برای اجرای فعالیت های طراحی، تولید و تکنولوژیکی در زمینه فشار پردازش مواد.

برنامه TEMPUS مبادلات دانشجویی وجود دارد که از سال 2010 با همکاری مؤسسه مهندسی ملی سنت اتیان (ENISE)، فرانسه اجرا شده است.

تخصص در این برنامه

  • ماشین آلات و فن آوری پردازش مواد تحت فشار

فرآیند مواد با فشار - یک روش همه کاره و گسترده برای تولید قطعات ساده و پیچیده از مواد مختلف: فلزات، آلیاژهای، مواد پودر شده، پلاستیک و غیره. تکنولوژی مدرن نیاز به پردازش توسط فشار دریافت اقلام با دقت بالا و قدرت، خواص مکانیکی، تریبولوژیکی و دیگر موارد. این شامل قطعات وسیله نقلیه، تراکتور، تجهیزات، سیستم های پیچیده هواپیمایی و سیستم های فضایی، انرژی هسته ای و لوازم خانگی است.

  • جوش، فرآیندهای مرتبط و فن آوری

هدف این برنامه این است که: - کار تحقیقاتی در زمینه جوشکاری، فرآیندهای مربوط و مرتبط با آن؛ - مطالعه روش های مدرن طراحی کامپیوتری اجزای جوش داده شده. - مطالعه مدلسازی ریاضی، فیزیکی و عددی فرایندهای تکنولوژیک؛ - تحقیق در زمینه بازده ساخت سازه های جوش؛ - ارزیابی عمر باقی مانده سازه های جوش داده شده. - برنامه ریزی ربات جوش در سلول جوشکاری

Program taught in:
انگلیسی
Last updated August 12, 2018
این دوره Campus based
Start Date
سپتامبر 2019
Duration
تمام وقت
Price
134,430 RUB
By locations
By date
Start Date
سپتامبر 2019
Application deadline

سپتامبر 2019