business engineering

معرفی مختصر

ترکیب مهندسی و کسب و کار برای بهبود چشم انداز حرفه ای بین المللی خود را!

مهندسی جهانی کسب و کار یک برنامه عالی 4/5 ساله است که به زبان انگلیسی تدریس می شود و در محیط پر جنب و جوش دانش آموزان دانمارکی و بین المللی قرار دارد.

به عنوان یک فارغ التحصیل، شما قادر خواهید بود دانش علمی در مورد مسائل فنی و تجاری را ترکیب و مهارت های جهانی در زبان و ارتباطات لازم برای کار در سراسر جهان داشته باشید.

این ترکیب باعث می شود مهندس جهانی کسب و کار واقعا منحصر به فرد است. در طی مطالعات، شما نحوه طراحی و اجرای راه حل های فنی و همچنین نحوه فروش و فروش محصولات را یاد خواهید گرفت. از طریق تجزیه و تحلیل بازار، توسعه محصول، و غیره، شما همچنین در مورد عوامل فرهنگی که ممکن است بر رفتار خریداران تاثیرگذار باشد، یاد می گیرید. این برنامه به زبان انگلیسی در Campus Horsens و Campus Aarhus C تدریس می شود.

محتوا و ساختار

جذابیت مهندس کسب و کار جهانی بر ترکیب منحصر به فرد علم متکی است

فرآیند یادگیری تئوری را در ترکیب با تعدادی از پروژه های چند رشته ای قرار می دهد که به صورت جداگانه و همچنین در گروه ها انجام می شود. درس های تئوری و کلاس ها در ابتدای هر ترم به شدت در حال افزایش است، در حالی که آنها بعدا تمایل بیشتری به پروژه دارند.

مدت زمان مطالعه تمام وقت 9 ترم است، از جمله امکان تبادل تحصیل در ترم 5 و تدریس در ترم 7 در دانمارک یا خارج از کشور. این برنامه ترکیبی از تقریبا دو سوم دوره های مهندسی و یک سوم دوره های تجاری و زبان را ارائه می دهد. شما تعدادی از موضوعات اصلی را مطالعه خواهید کرد و با توجه به خواسته های شما، دوره های مختلف انتخابی به شما امکان می دهد مشخصات شخصی خود را ایجاد کنید.

این برنامه تاکید زیادی بر علم و تکنولوژی در ترکیبی منحصر به فرد از اقتصاد و بازاریابی و همچنین زبان و فرهنگ دارد. تمرکز بر روی علوم کاربردی همراه با کار گروهی و پروژه است.

تخصص ها

شما می توانید از زمینه های تخصص خاصی را انتخاب کنید:

توسعه کسب و کار جهانی
این مشخصات بر طراحی و توسعه مناطق کسب و کار جدید که نیازهای مشتری را برآورده می کنند و در عین حال باعث می شود که شرکت ها به همان اندازه سودآور و رقابتی باشند.


نوآوری و طراحی محصول
توانایی نوآوری، خلاقیت و مهمتر از همه برای تبدیل ایده های نوآورانه به مزایای کسب و کار، تمرکز اصلی این تخصص است.


فناوری اطلاعات و مدیریت تولید
این مشخصات برای شما که علاقه مند به کامپیوتر، الکترونیک، وب، چند رسانه ای و یا توسعه نرم افزار است، به عنوان آن را به شما فراهم می کند با مهارت و دانش مورد نیاز برای مدیریت سیستم های اطلاعاتی.


مکانیک هوشمند و سیستم
توسعه محصولات و سیستم های هوشمند در مورد ادغام نرم افزار، توسعه سیستم و تکنیک های دستگاه است. شما جدیدترین فن آوری ها، روباتیک و ارتباطات ماهواره ای را با مطالعات تجاری مطالعه خواهید کرد.


انرژی پایدار
شما در مورد مهندسی انرژی پایه، صرفه جویی در انرژی، طراحی گیاهان انرژی و نیز فن آوری های انرژی تجدید پذیر یاد خواهید گرفت.

شرایط پذیرش

الزامات دانشجویان بین المللی:

  • گواهینامه ها و دیپلم های امتحانی در دبیرستان (همچنین یک نسخه از رونویسی از پرونده های ترجمه شده به زبان انگلیسی را ارسال کنید).
  • مدرک کارشناسی بین المللی و اروپایی.
  • گواهینامه های بالا باید مدرک تحصیلی زبان انگلیسی را که مربوط به سطح دانمارکی A (پیشرفته، حداقل 3 سال در سطح متوسطه متوسطه) باشد، ارائه دهد و سطح در یک زبان خارجی دوم مربوط به سطح دانمارکی C (سطح متوسط، حداقل یک سال در سطح متوسطه) حداقل سطح ریاضیات مربوط به سطح دانمارکی B توصیه می شود.
  • اگر دانشجوی خارجی غیر دانمارکی هستید، به جای زبان فرانسه / آلمانی / اسپانیایی، زبان دانمارکی را به عنوان زبان دوم خود انتخاب کنید. این به درس دانمارکی در "Sprogcenter Mitt" از ترم اول نیاز دارد و همچنین دوره های یک زبان دوم در ترم سوم، چهارم و ششم در VIA .
  • همانطور که برای مدارک سطح فعلی زبان انگلیسی ما، آزمون TOEFL، آزمون TOEIC، آزمون آیلتس یا آزمون Cambridge ESOL را قبول می کنیم.
  • شما همچنین می توانید برای تست ارزشیابی زبان انگلیسی VIA University College (VIAT / e) شرکت کنید.

متقاضیانی که زبان مادری دارند یا مدارک تحصیلی متوسطه را از انگلستان، استرالیا، آمریکا، کانادا و نیوزلند دارند، از شرایط پذیرش زبان انگلیسی معاف هستند.

برنامه آموزش در:
  • انگلیسی

مشاهده 10 برنامه دیگر ارائه شده توسط VIA University College »

آخرین به روز رسانی فوریه 4, 2019
این دوره واقع در پردیس
Duration
4.5 
تمام وقت
Price
61,000 EUR
هزینه تحصیل برای شهروندان غیر اتحادیه اروپا اعمال می شود
Deadline
درخواست اطلاعات
1 February - 15 March
بر اساس مکان
بر اساس تاریخ
آخرین مهلت تقاضا
درخواست اطلاعات
1 February - 15 March
آخرین مهلت تقاضا
درخواست اطلاعات
1 February - 15 March
Location
آخرین مهلت تقاضا
درخواست اطلاعات
1 February - 15 March
End Date
Location
آخرین مهلت تقاضا
درخواست اطلاعات
1 February - 15 March
End Date