لیسانس مهندسی (beng) در مهندسی برق و الکترونیک (eee)

عمومی

شرح برنامه

برنامه های مهندسی در AIT طراحی شده اند تا فارغ التحصیلان با تجربه فنی داشته باشند که همچنین در مورد روند مهندسی اطلاعات دارند - چطور همه چیز طراحی، تصفیه و تولید می شود، در حالی که با توجه به شرایط و محدودیت های مهندسی دنیای واقعی. برنامه های مهندسی ما تاکید بر طراحی فرآیند مهندسی، سیستم ها و خروجی ها است. اهداف برنامه - که در راستای ماموریت AIT است - تولید فارغ التحصیلان درجه یک در مهندسی برق و الکترونیک با استفاده از یک برنامه درسی بین المللی است. به همین ترتیب این برنامه برای رعایت مقررات IEEE و الزامات طراحی شده است. این برنامه طراحی شده است تا دانش آموزان خود را با دانش و مهارت های مرتبط در زمینه گسترده ای از مهندسی برق و الکترونیک.

در طول برنامه چهار ساله طیف وسیعی از مهارت های مبتنی بر، افراد عمومی خواهد شد به منظور توسعه دانش آموز عنوان یک فارغ التحصیل همه کاره و به عنوان یک زندگی طولانی یادگیرنده، پایدار. دانش آموزان در این برنامه مهارت های پایه تجربی، طراحی، و ارتباطی را به دست خواهند آورد و برای طیف گسترده ای از کارها آماده می شوند مهندسی برق و الکترونیک، یا برای ادامه تحصیل در سطح تحصیلات تکمیلی.

هر فارغ التحصیل از برنامه توانایی رشد حرفه ای، و پیشبرد حرفه عاقلانه در حرفه IT، و پذیرش مسؤولیت نشان می دهد. تعداد قابل توجهی از آنها موقعیت های رهبری در صنایع و یا حرفه خود دست پیدا کند.

شرایط ورود

ارشد ثانویه / دبیرستان گواهی آزمون (SS / HSCE) و یا غرب آفریقا ارشد ثانویه گواهی مدرسه (WASSCE) یا معادل آن با نمره کل از 24 یا بهتر در شش نفر شامل پاس در: سه موضوع هسته (از جمله هسته انگلیسی، و Core ریاضیات ) به علاوه سه دروس اختیاری.

آخرین به روز رسانی اوت 2017

درباره این دانشگاه

Our mission is to become a cradle of excellence in education, training and research through providing leadership in the educational and the technological world by carefully selecting students of chara ... اطلاعات بیشتر

Our mission is to become a cradle of excellence in education, training and research through providing leadership in the educational and the technological world by carefully selecting students of character, integrity, determination and motivation, and choosing individuals of outstanding character, commitment, ability and vision to serve as trustees, officers and faculty. اطلاعات محدود