لیسانس مهندسی

عمومی

2 مکان موجود

شرح برنامه

گرفتن در

یک نفس عمیق بکشید، پرونده های خود را با هم جمع کنید، منابع خود را جمع آوری کنید و از طریق فرم درخواست آنلاین ماسون از دانشگاه استفاده کنید. هنگامی که شما به میسون پذیرفته می شوید، می توانید یک مدرک را در دانشکده مهندسی ولگاوو انتخاب کنید.

مزایای زیادی از میسون

ما در حال نزدیک به برخی از پیشرفته ترین پژوهش های علمی و مهندسی در کشور هستیم، که به این معنی است که شما فرصت های شگفت انگیزی برای به دست آوردن تجربه عملی از طریق تحصیل در خارج از کشور، کارآموزی و پروژه های پژوهشی خواهید داشت. بزرگترین موسسه تحقیقاتی دولتی ویرجینیا، میسون به شما منابع و پشتیبانی شما را در اختیار شما می گذارد تا شما را به یک حرفه ی پرطرفدار هدایت کنید. همچنین چهار سال سرگرم کننده خواهد بود.

شما:

  • جایی که این اقدام است: دانشگاه های ما در فیرفکس، آرلینگتون و ماناساس دانش آموزان Volgenau را با ارتباط با دولت فدرال و شرکت ها در Corridor Technology Dulles و مراکز داده Loudoun شهرستان ارائه می دهند. این نزدیکی در هر دو حالت کار می کند. دانش آموزان دسترسی به کارآموزی و موقعیت های خود را افزایش می دهند، در حالی که مهندسی منطقه، امنیت اطلاعات و شرکت های فن آوری برای نیروی کار ماهرانه ای که نیاز دارند، به ما می آید. و با سازمان های فدرال و سازمان های واشنگتن دی سی، از حمایت از زیرساخت های فناوری و امنیت دولتی، پیمانکاران فدرال برای اولین بار به ماسون نگاه می کنند. چندین دانشگاه از CIA درخواست نمیکند که یک مسیر درجه خاص ارائه شود؛ ما انجام می دهیم
  • در میان دانش آموزان STEM شما زندگی می کنند: دانش آموزان ورودی Volgenau می توانند به مهندسی پیوست
  • بخشی از جامعه جهانی باشید: میسون یکی از دانشگاه های متنوع کشور است. شناختن انواع مختلف مردم می تواند به شما کمک کند تا جهان را به شیوه ای متفاوت ببینید. این دیدگاه جدید می تواند خلاقیت شما را افزایش دهد و مهارت های تفکر انتقادی شما را بهبود بخشد، کیفیت هایی که در جهان کار بسیار ارزشمند هستند. به علاوه، شما یک گروه بسیار خوب از دوستان خواهید داشت.
  • گام های اول را به حرفه خود برسانید: فارغ التحصیلان ما در مکان هایی مانند اپل، ناسا، گوگل، نورثروپ گرومن و وزارت امنیت داخلی مشارکت دارند. اعضای هیات علمی ما با شرکت های دولتی، فن آوری و مهندسی کار می کنند و در کنفرانس های بین المللی در DC شرکت می کنند. این ارتباطات به این معنی نیست که شما برای کارآموزی و فرصت های شبکه سخت نیستید.
  • بیشترین انفجار را برای خود داشته باشید: بیش از 80 درصد از فارغ التحصیلان میسون در شش ماه پس از فارغ التحصیلی مشغول به کار هستند و مجله امور مالی شخصی کیپلینگر Mason را به عنوان یکی از 100 بهترین ارزش در کالج عمومی در کشور قرار داده است. شورای عالی آموزش عالی ویرجینیا Mason را در بالای فهرست مدارس ویرجینیا قرار داد تا بالاترین دستمزد را از فارغ التحصیلان اخیر دریافت کنند.
  • کمک های مالی لازم را دریافت کنید: Volgenau بورس تحصیلی را از طریق سازمان هایی مانند انجمن ارتباطات و الکترونیک نیروهای مسلح و بنیاد شورای فن آوری ویرجینیا شمالی برنده می کند. ما همچنین راهنمایی هایی در مورد چگونگی اعطای جوایز از این گروه ها و سازمان ها به عنوان انجمن مهندسان زنان، اداره حمل و نقل ویرجینیا و انجمن ملی مهندسین سیاه ارائه می دهیم.

آیا می خواهید پاتریوت را به پیروزی تشویق کنید یا در جام جهانی رباتیک آینده شرکت کنید، می توانید بخشی از ملت ماسون را بخاطر داشته باشید.

آخرین به روز رسانی اکتبر 2018

درباره این دانشگاه

Mason is a young university that, in just a short time, has made impressive strides in size, stature and influence. Today, as Virginia’s largest public research university, we are setting the benchmar ... اطلاعات بیشتر

Mason is a young university that, in just a short time, has made impressive strides in size, stature and influence. Today, as Virginia’s largest public research university, we are setting the benchmark for a bold, progressive education that serves the needs of our students and communities. To that end, we have 10 schools and colleges devoted to a variety of areas of study. اطلاعات محدود
Fairfax , واشنگتن + 1 بیشتر کمتر