توضیحات رسمی را مطالعه کنید

در باره

بسیاری از مشکلات روزافزون اجتماعی امروز به طور مستقیم به مشکلات رفتاری بستگی دارد. خشونت (در خانه یا خیابان)، اعتیاد به مواد مخدر و روابط بین فردی ضعیف، فقط نمونه هایی از انواع مسائل مورد بررسی در زمینه روانشناسی است. روانشناسان در ابتدا برای توصیف، درک و توضیح مشکلات رفتاری و همچنین کمک به راه حل های چنین مشکلی، از طریق جمع آوری دقیق داده ها، تجزیه و تحلیل داده ها و توسعه استراتژی های مداخله تلاش می کنند.

BA در روانشناسی دانش آموزان را درک مفیدی از اصول که توضیح رفتار و تعامل انسان است. علاوه بر یادگیری آخرین علم و تئوری رفتار رفتار حیوانات و غیر انسان، دانش آموزان در این برنامه مهارت های حیاتی و تجربه کارفرمایان را به دنبال می آورند. این مهارت ها شامل مهارت های تحقیق و نوشتن، مهارت های حل مسئله و توانایی تفکر بالایی در سطح بالا است که در تجزیه و تحلیل، تلفیق و ارزیابی اطلاعات نشان داده شده است.

  • تمرکز در روانشناسی عمومی، روانشناسی غیر طبیعی، تحلیل رفتار کاربردی، روانشناسی کاربردی، روانشناسی توسعه، علوم اعصاب و روانشناسی اجتماعی.
  • را انتخاب کنید از انتخاب در روانشناسی پزشکی، روانشناسی، علوم اعصاب، روانشناسی اجتماعی، و روانشناسی صنعتی و سازمان.

علاوه بر مستمر کار در زمینه های مرتبط با روانشناسی، مانند مشاوره و تدریس، دانش آموزان و فارغ التحصیلان ما در زمینه های مختلف مانند امور عمومی، آموزش، تجارت، فروش، صنایع خدماتی، بهداشت، علوم زیستی و برنامه نویسی کامپیوتر مشغول به کار هستند. آنها همچنین به عنوان مشاوران استخدامی، کارآموزان مشاوران تصحیح، مصاحبه دهندگان، تحلیلگران پرسنل، افسران پرونده و نویسندگان کار می کنند.

اعتبار و مورد نیاز GPA

  • حداقل مجموع اعتبار: 128
  • حداقل هنر لیبرال
  • حداقل اعتبار اصلی: 33
  • حداقل اعتبار در دوره ها
  • الزامات مورد نیاز: نگاه کنید به بالا
  • حداقل GPA عمده: 2.0
  • حداقل GPA عمومی: 2.0

اعتبار نامه ها

تمام برنامه های کارشناسی و فارغ التحصیل در لیو بروکلین با اداره آموزش و پرورش نیویورک ثبت نام شده و توسط کمیته آموزش عالی ایالتی انجمن کالج ها و مدارس متوسطه تأیید شده است. علاوه بر این، برنامه های آکادمیک مختلفی در کالج ریچارد ل. کنوللی هنر و علوم لیبرال توسط سازمان های حرفه ای مورد تایید قرار می گیرند، که نشان می دهد آنها با بالاترین استانداردهای کیفیت آموزشی مطابقت دارند که توسط رهبران در این زمینه مشخص شده است.

انجمن روانشناسی آمریکا

Ph.D. در روانشناسی بالینی، ارائه شده توسط گروه روانشناسی، از سال 1974 توسط انجمن روانشناسی آمریکا (APA)، که در واشنگتن دی سی واقع شده است، معتبر است و بزرگترین انجمن روانشناسان در سراسر جهان است. اعتبار بخشی APA یک فرآیند داوطلبانه و غیر دولتی خودآموزی و بررسی خارجی است که برای ارزیابی، ارتقاء و به طور کلی کیفیت در آموزش عالی به رسمیت شناخته شده است. Ph.D. در آخرین دیدار اعتباربخشی APA در روانشناسی بالینی در سال 2007 هنگامی که این برنامه وضعیت کامل اعتباربخشی به دست آمد، رخ داده است.

جامعه شیمیایی آمریكا

BS در شیمی، ارائه شده توسط گروه شیمی، توسط کمیته آموزش حرفه ای انجمن شیمی آمریکا (ACS) گواهی شده است. برنامه های درجه یک که گواهینامه ACS را دریافت می کنند، یک آموزش جامع و گسترده در زمینه شیمی را ارائه می دهند و با دانشکده های پیشرفته و امکانات پیشرفته ای مشخص می شوند. فارغ التحصیلان برنامه های گواهی ACS دارای مهارت های تجربی و ارتباطی هستند که آنها را برای شغل آماده می کند و یا تحصیلات بیشتر را در سطح تحصیلات تکمیلی انجام می دهند. کارفرمایان و مدارس فارغ التحصیل ارزش اعتبار ACS را می شناسند.

انجمن آمریکایی سخن گفتاری آمریكا (ASHA)

MS در آسیب شناسی گفتار زبان، ارائه شده توسط گروه علوم ارتباطات و اختلالات، توسط انجمن گفتار زبان شنوایی آمریکایی (ASHA) تایید شده است. ASHA یک انجمن حرفه ای، علمی و معتبر با بیش از 140،000 عضو و وابسته است. ASHA نشانگر آسیب شناسی گفتار زبان، متخصصین شنوایی، و سخنرانی، زبان و شنوایی دانشمندان در ایالات متحده و بین المللی است.

برنامه آموزش در:
انگلیسی

مشاهده 28 برنامه دیگر ارائه شده توسط Long Island University »

آخرین به روز رسانی November 29, 2018
این دوره واقع در پردیس
Start Date
سپتامبر 2019
بر اساس مکان
بر اساس تاریخ
Start Date
سپتامبر 2019
آخرین مهلت تقاضا

سپتامبر 2019