لیسانس هنرهای روانشناسی

Washburn University

شرح برنامه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

لیسانس هنرهای روانشناسی

Washburn University

در دانشگاه وشبرون، ارزش علم روانشناختی را از طریق آموزش شخصی با کیفیت و کیفیتی که دانش آموزان زندگی شایسته تر را انجام می دهند، آنها را برای حرفه های آینده آماده می سازد و جوامع قوی تر را ایجاد می کنند. الزامات کارشناسی هنر روانشناسی برای رسیدن به اهداف آموزشی دو دانش آموز متمایز از دانشجویان - کسانی که قصد دارند در رشته روانشناسی فارغ التحصیل شوند و کسانی که قصد دارند در یک رشته تحصیلی غیر از روانشناسی برنامه ریزی کنند، طراحی شده است.

چرا روانشناسی را در Washburn مطالعه کنید؟

 • برنامه ریزی انعطاف پذیر برای بزرگسالان مشغول : در حال حاضر ممکن است لیسانس خود را در روانشناسی به طور کامل آنلاین کسب کنید. تحصیلات خود را پس از تحصیل در خانه، در برنامه خود مطالعه کنید.
 • محیط یادگیری همکاری : در Washburn، اندازه کوچک کلاس ما طراحی شده است تا به شما منابع مورد نیاز برای تکمیل تحصیلات خود را بدهد. شما روابط شخصی با دانش آموزان و دانش آموزان دیگر را توسعه می دهد، از طریق وقت خود در اینجا به شما کمک و هدایت فراوان می دهد.
 • پشتیبانی پژوهشی : بخش روانشناسی دانشگاه واشبن فرصت های زیادی برای انجام تحقیق و تکمیل کارآموزی ارائه می دهد. بسیاری از دانشجویان ما تحقیقات خود را در کنفرانس های منطقه ای و ملی ارائه می دهند.
 • فرصت های رهبری : با مشارکت در تجربه تربیتی واشبن، تجربه ی تحصیلی خود را افزایش دهید، که به شما اجازه می دهد آنچه را که در آن پرشور هستید و آن را به نقش رهبری، تحصیل در خارج از کشور، فرصت های اجتماعی و یا یک تلاش علمی یا خلاق تبدیل کنید.

مقطع کارشناسی

دانش آموزان باید حداقل 34 ساعت مدرک اعتباری را در رشته روانشناسی بدست آورند که درجه ای از C را دریافت می کنند یا بهتر است. حداقل 15 مورد از 34 ساعت لازم باید دوره های فوق لیسانس باشد و حداقل 9 ساعت (از جمله 6 ساعت بالا) باید در Washburn گرفته شود. این ساعت ها باید شامل: PY 100، 151، 231، 251، و 299 باشد. حداقل یک درس را از دوره های روانشناسی توسعه زیر انتخاب کنید: PY 209، 210، 211، 212؛ دوره یادگیری یا شناخت را انتخاب کنید: PY 301 یا 306؛ روانشناسی فیزیولوژیکی یا دوره احساس و درک را انتخاب کنید: PY 307 یا 305؛ یا شخصیت یا روانشناسی اجتماعی را انتخاب کنید: PY 309 یا 310؛ دو دوره اضمحلال روانشناسی بالینی باید به صورت اجباری به پایان برسد (ممکن است دوره های کپسون برای اجرای این الزام استفاده نشود)؛ مجموع حداقل 3 ساعت انتخاب شده از مجموعه ای از دوره ها است که ممکن است به عنوان پایه تجربه Capstone سن (PY 336، 387، 389، 390).

پیگیری حرفه ای مرتبط با روانشناسی

برای دانشجویانی که علاقمند به پیگیری حرفه ای خود پس از کسب مدرک لیسانس هستند، لیسانس هنرهای روانشناسی برنامه شما را برای بسیاری از حرفه های مرتبط با روانشناسی آماده خواهد کرد. مشاوران ما به شما کمک می کنند تا آموزش خود را طراحی کنید تا تغییرات شغلی خود را پس از فارغ التحصیلی خود افزایش دهید.

پیگیری تحصیلات تکمیلی روانشناسی

برای دانشجویانی که علاقه مند به دنبال یک مدرک کارشناسی ارشد یا دکتری هستند، لیسانس هنرهای روانشناسی برنامه شما را برای ورود به برنامه تحصیلات تکمیلی آماده خواهد کرد. مشاوران ما به شما کمک خواهند کرد که دوره هایی را انتخاب کنید که می تواند شانس خود را برای پذیرش در برنامه فارغ التحصیلی افزایش دهد.

BA-MA برنامه

دانش آموزانی که "استانداردهای پیشرفت" را که در زیر شرح داده شده است و مدرک لیسانس خود را در رشته روانشناسی از دانشگاه واشبن به پایان رسانده اند، پذیرفته خواهند شد و در رشته برنامه ریزی روانشناسی واشبن، و خروج از روند پذیرش رقابت

استانداردهای دستاورد

 1. الزامات شرایط پیش نیاز: در هر یک از دوره های زیر نمی توان بیش از یک C کسب کرد (حداقل دو مورد از این دوره ها باید در Washburn تکمیل شود)
  • PY 151 آمار روانشناسی
  • روش های تحقیق PY 251، و
  • PY 231 روانشناسی غیرعادی
 2. الزامات GPA
  • GPA عمومی از 3.2 یا بالاتر، و
  • GPA در 60 ساعت گذشته 3.5 یا بالاتر و
  • GPA در تمام روانشناسی دوره های 3.5 یا بالاتر
 3. الزامات تحقیق
  • تکمیل و ارائه یک پروژه تحقیقاتی به عنوان بخشی از PY Major Capstone که از طریق تکمیل تحقیقاتی 390 PY انجام شده است.
 4. توصیه های دانشکده
  • تأیید بدون تردید حداقل سه دانشکده روانشناسی واشبرون تمام وقت
  • اعضا با رتبه بندی در مورد # 9 از کارشناسی ارشد روانشناسی "فرم توصیه" از "توصیه می شود" و یا "به شدت توصیه می شود".
 5. GRE
  نمرات GRE از متقاضیان "در خانه" مورد نیاز نیست.

جدول زمانی برای پذیرش:

 1. مقاله در روز 15 ژانویه به دلیل دانش آموزان خواهد بود
 2. این اداره تا 1 فوریه دانشجویان را پذیرا می کند.
 3. دانش آموزان مجبور خواهند شد پیشنهاد را تا 15 مارس پذیرفته یا رد کنند.
 • دانش آموزان واجد شرایط استفاده از این برنامه به مدت 5 سال از تاریخ فارغ التحصیلی هستند

مدرک لیسانس آنلاین

گزینه آنلاین درجه دکتری روانشناسی تضمین می کند که دانش آموزان بیش از چهار سال قادر به تکمیل تمام الزامات مدرک دانشگاهی در اینترنت خواهند بود. این گزینه درجه ای بخشی از یک مدرسه آنلاین جداگانه نیست و ما نمی توانیم در دسترس بودن دوره های آنلاین خاص خارج از بخش ما (گرچه تضمین شده است که دوره های آنلاین کافی در دسترس خارج از اصلی برای پذیرش تمام الزامات BA) تضمین می شود.


برنامه ما به طور کامل توسط کمیسیون عالی آموزش عالی تأیید شده است.
دانشگاه Washburn می تواند برنامه های آموزش از راه دور را در تعدادی از ایالت ها از طریق عضویت ما در SARA - شورای ملی توافقنامه های متقابل مجوز دولتی ارائه دهد. SARA یک توافق داوطلبانه در میان کشورهای عضو و سرزمین های ایالات متحده است که استانداردهای ملی قابل مقایسه را برای ارائه بین ایالتی دوره ها و برنامه های تحصیلی از دوران تحصیلات عالی فراهم می کند. تحت موافقتنامه فعلی Washburn مجاز به ارائه برنامه ها در همه ایالت ها به جز کالیفرنیا، فلوریدا و ماساچوست نیست که عضو SARA نیستند.

این مدرسه این برنامه ها را ارائه می نماید:
 • انگلیسی


آخرین به روز رسانی September 3, 2017
مدت زمان و قیمت
این دوره
Online
واقع در پردیس
Start Date
تاریخ شروع
آگوست 2018
ژانویه 2019
Duration
مدت زمان
پاره وقت
تمام وقت
Locations
آمریکا - Topeka, Kansas
تاریخ شروع : آگوست 2018
آخرین مهلت تقاضا درخواست اطلاعات
تاریخ پایان درخواست اطلاعات
تاریخ شروع : ژانویه 2019
آخرین مهلت تقاضا درخواست اطلاعات
تاریخ پایان درخواست اطلاعات
Dates
آگوست 2018
آمریکا - Topeka, Kansas
آخرین مهلت تقاضا درخواست اطلاعات
تاریخ پایان درخواست اطلاعات
ژانویه 2019
آمریکا - Topeka, Kansas
آخرین مهلت تقاضا درخواست اطلاعات
تاریخ پایان درخواست اطلاعات