لیسانس هنرهای زیبا در طراحی گرافیک

عمومی

2 مکان موجود

شرح برنامه

بررسی اجمالی

که در

نتایج آموزش برنامه

پس از اتمام موفقیت آمیز این برنامه، دانش آموزان قادر خواهند بود:

 • نظریه و تاریخ طراحی گرافیک: درک تکامل طراحی گرافیک و استفاده از سبک ها و تحلیل های نظری به راه حل های کلی بصری را نشان می دهد.
 • تمرین طراحی حرفه ای گرافیک:
 • با توجه به استانداردهای حرفه ای، مدیریت زمان و مهارت های ارتباطی مناسب، دانش آکادمیک را در سناریوهای واقعی تجربه کنید.
 • تفکر انتقادی: تعریف، تجزیه و تحلیل یک مشکل، همدردی با مخاطب، و همچنین مفهوم سازی و ارزیابی راه حل های بالقوه طراحی.
 • سواد بصری: درک پایه های زبان بصری برای اثربخشی ارتباطات و ارائه ایده ها و / یا پیام ها از طریق راه حل های نوین طراحی.
 • فن آوری اطلاعات: ادغام فناوری های طراحی چندگانه با دانش و مهارت در رسانه های مناسب.
 • کار تیمی و رهبری: قبل از پیگیری یک هدف اعلام شده، در دینامیک تیم شرکت کنید و اهمیت همکاری را درک کنید، در حالی که مسئولیت خود و نتایج تیم را بر عهده دارید.

برنامه تحصیلی

برنامه درسی برای عمده در هنر و طراحی توسعه یافته است تا با استانداردهای اعتباربخشی انجمن ملی مدارس هنر و طراحی (NASAD) در ایالات متحده آمریکا سازگار باشد. سه تلاش کوهنوردی چارچوبی را در اختیار دانش آموزان چهارم سالگی به عنوان هنرمندان و طراحان می گذارند:

 • کارآموزی فرصت کاری حرفه ای، تجربه محور حرفه ای را فراهم می کند که از آن دانش آموزان آموزش مهارت و تجربه زندگی حرفه ای را به دست می آورند.
 • پروژه ارشد: با در نظر گرفتن انواع مختلف، مهارت های بالقوه خود، پردازش و تحقیق را ثبت می کند. هدف از این فرآیند این است که دانش آموزان برای ایجاد یک مجموعه ای از کار که نشان دهنده رشد به عنوان هنرمندان / طراحان، متفکران و اعضای جدید جامعه هنری و حرفه ای است.
 • نمایشگاه ارشد: فرصتی برای نمایش گروهی در یک محل عمومی فراهم می کند که دانش آموزان را برای کار خود به طور عمومی تشخیص می دهد.

علاوه بر کار آکادمیک و استودیویی، دانشجویان هنر در سفرهای میدانی به موزه ها، گالری ها، سایت های باستان شناسی و معماری شرکت می کنند و در رویدادهای مختلف دانشگاه و سایر فعالیت هایی که تطبیق پذیری و شایستگی آنها را نشان می دهد، شرکت می کنند.

پذیرش Zayed University

درخواست کنندگان ملی امارات متحده عربی

برای پذیرش در نظر گرفتن، همه متقاضیان ملی باید یک گذرنامه معتبر امارات متحده عربی، گواهی هویت ملی معتبر امارات متحده عربی و امارات متحده عربی داشته باشند.

متقاضیان از دبیرستان پس از برنامه درسی امارات متحده عربی باید دارای 12 سال مدرسه و مدارک تحصیلی عمومی مدارک عمومی باشند، حداقل 70٪ در مقاطع تحصیلی، حداقل نمره CEPA انگلیسی 150 و نمره CEPA ریاضیات (حداقل نمره حداقل در حال حاضر مورد نیاز است)

متقاضیان از دبیرستان زیر برنامه درسی بین المللی باید 12 سال مدرسه داشته باشند: GCSE / IGCSE باید پنج نفر را در سطح عادی و دو نفر در سطح پیشرفته تحصیلات تکمیلی یا پیشرفته GCE با درجه بالاتری در هر موضوع تکمیل کند. لیسانس بین المللی باید با موفقیت پنج نفر را امتحان کند.

اگر در حال حاضر در دبیرستان هستید یا در سال جاری دبیرستان را امتحان کرده اید: فرم درخواست تکمیل شده را با تمام اسناد پیوست شده ارسال کنید و Zayed University به عنوان انتخاب اولیه موسسه به دفتر ملی پذیرش و پذیرش ملی (NAPO) انتخاب شده است. برنامه های کاربردی بصورت آنلاین در http://www.napo.ae ارائه می شوند

متقاضیان بین المللی

Zayed University نیز از برنامه های دانشجویان بین المللی استقبال می کند. برای اطلاعات بیشتر در مورد شرایط پذیرش و فرم های درخواست دانشجویان بین المللی، لطفا به آدرس http://www.zu.ac.ae/main/en/enroll/ international.aspx مراجعه کنید.

برنامه آموزشی دانشگاهی (ABP): موفقیت در Zayed University نیاز به مهارت در زبان های عربی و انگلیسی دارد. دانش آموزانی که به دانشگاه پذیرفته می شوند، در ابتدا یا به صورت مستقیم به برنامه های مدرک کارشناسی یا به برنامه آموزشی Academic Bridge می روند. این قرار دادن به طور عمده بر هر دانش آموزی در زبان انگلیسی بستگی دارد که توسط آزمون معیار آموزش مهارت های آموزشی (CEPA) توسط دفتر پذیرش و پذیرش ملی (NAPO) در وزارت تحصیلات عالی و تحقیقات علمی اندازه گیری می شود. دانش آموزان در ابتدا به پیشرفت ABP به کالج دانشگاه و برنامه مدرک کارشناسی منتقل شدند، تنها زمانی که آنها با موفقیت از برنامه ریزی برنامه تحصیلی پل برنامه های خروجی و رسیدن به سطح مورد نیاز مهارت انگلیسی (نمره مجموع 5. 0 یا بیشتر) به عنوان اندازه گیری آزمون زبان انگلیسی بین المللی خدمات (IELTS) امتحانات.

کالج دانشگاهی (UC): کالج دانشگاه مسئول ارائه برنامه آموزشی عمومی Zayed University که به عنوان یادگاری در یادگیری مجتمع سازماندهی شده است. برنامه فراخوانده دانشجویان کارشناسی کارشناسی همه دانشجویان Zayed University . کالج دانشگاه کالج زایید با ارائه خدمات آموزش عالی مبتنی بر کیفیت بالا، یادگیری تکمیلی آموزش، به همه دانشجویان Zayed University . آنها را برای رشته های آینده و اشتغال نهایی آماده می کند. این تجربه در آنها میل به یادگیری مادام العمر را ایجاد می کند، موجب کنجکاوی فکری و ایجاد تفکر انتقادی می شود.

پذیرش بزرگراه

کالج هنر و شرکت های خلاق نیاز دارد که متقاضی شرایط لازم برای پذیرش را برآورده کند:

 • تکمیل رضایتبخش 42 ساعت اعتبار ساعتی یا بیشتر؛
 • دستیابی به GPA تجمعی 2.0 یا بالاتر؛
 • دستیابی به نمرات C یا بهتر در COL 140، COL 145، و COL 270؛ و
 • دستاوردهای گذراندن نمرات در COL 105، COL 110، COL 111، COL 120، COL 130، COL 135، COL 150، COL 155، COL 165، COL 230، COL 255، و COL 260.

(COL 260 و COL 270 ممکن است برای ترم سوم، چهار، پنج یا شش سال برنامه ریزی شود)

کالج همچنین نیازمند ورود دانشجویان به درجه C یا بالاتر در یک دوره هنرهای تجسمی است (ART 201 یا ART 205).

اعتباربخشی

Zayed University توسط کمیسیون عالی ایالات متحده آموزش عالی (ایالات متحده) معتبر است، که برنامه های شناخته شده بین المللی را از یک دانشگاه با کیفیت مطمئن اطمینان می دهد. برنامه های کالج هنر و خلاق به طور معقول معادل توسط انجمن ملی دانشکده های هنر و طراحی (ایالات متحده آمریکا) شناخته شده است.

آخرین به روز رسانی مارس 2020

درباره این دانشگاه

Zayed University is a national and regional leader of educational excellence that was founded in 1998 and proudly bears the name of the United Arab Emirates (UAE) founder, the Late Sheikh Zayed bin Su ... اطلاعات بیشتر

Zayed University is a national and regional leader of educational excellence that was founded in 1998 and proudly bears the name of the United Arab Emirates (UAE) founder, the Late Sheikh Zayed bin Sultan Al Nahyan. This flagship institution is notable for encompassing two stunning modern campuses in Abu Dhabi and Dubai. The University offers a diverse range of academic programs taught by a qualified, highly experienced faculty and supports a lively study body of both national and international students. اطلاعات محدود
شهر محمد بن زاید , دبی + 1 بیشتر کمتر