لیسانس هنرهای زیبا

عمومی

جهت اطلاعات بیشتر درخصوص این برنامه به وب سایت دانشگاه مراجعه کنید

شرح برنامه

بررسی اجمالی

  • یک دوره تخصصی تخصصی در یکی از 10 رشته ما مطالعه کنید.
  • تجربه و ارتباطات در صنعت خود را از طریق قرار دادن و پروژه های صنعتی حرفه ای به دست آورید.
  • ایجاد نمونه کارها و آثار نمایشگاهی به متخصصان صنعت.

Majors

لیسانس هنرهای زیبا (بازیگری)

QUT Acting است که مدرک لیسانس استرالیا در فعالیت های تخصصی در عملکرد صفحه نمایش است. این به شدت در سطح ملی برای آمادگی فارغ التحصیلانش در فیلم و تلویزیون کار می کند. متقاضیان بر اساس آزمايش انتخاب می شوند.

شما سه سال تمرین فشرده و اجرای، فارغ التحصیل شدن به عنوان یک فیلم و کارگردان حرفه ای را انجام خواهید داد. شاخه های فیلم شما دارای فیلم های حرفه ای فیلم هستند، و فصل های عملکرد شما فرصت هایی را برای کار با مدیران حرفه ای و طراحان ایستگاه ملی فراهم می کند. تمرین روی صفحه نمایش تخصصی ما، اندازه گروه کوچک و امکانات فوق العاده، فارغ التحصیلان QUT را یک لبه متمایز می دانند.

لیسانس هنرهای زیبا (انیمیشن)

فارغ التحصیلان QUT در انیمیشن، بازی ها و جلوه های بصری به شدت در نظر گرفته شده اند، زیرا آماده هستند همه کاره، نوآورانه و حرفه ای.

این دوره پایه و اساس جامعی از مفاهیم، شیوه ها و تاریخچه های بنیادین را فراهم می سازد که بر مبنای آن ابتکار عمل خود را ایجاد می کند. شما در حین ساخت انیمیشن های خود، گرافیک و جلوه های بصری، با استفاده از طیف وسیعی از سبک ها و تکنیک های انیمیشن، تشویق خواهید شد. مطالعات در مورد جریان های کاری، ابزار، فرایندها و مهارت ها، شما را با درک قوی از شیوه های فعلی صنعت - از مفهوم توسعه تا زمان بندی و کارهای به پایان رسید. در سال آخر سال، کار شما در نمایشگاه فارغ التحصیل به متخصصان صنعت نمایش داده خواهد شد.

در طول دوره، شما می توانید در پروژه های دنیای واقعی کار کنید یا تمرین فردی را انجام دهید. شما یادگیری خود را به بخشی از صنعت جالب برای شما مناسب خواهد بود.

لیسانس هنرهای زیبا (نوشتن خلاقانه)

ما بزرگترین و جامع ترین دوره کارشناسی را که در سطح کوئینزلند جنوب شرقی ارائه می دهیم، ارائه می دهیم. ما از ابتدا یک رویکرد بین رشته ای می گیریم، شما را به عنوان یک نویسنده خلاق متخصص دعوت می کند تا در تیم هایی با دیگران که مهارت های مختلف خلاق دارند کار کند. شما با مهارت نوشتن و ارتباطات پیشرفته فارغ التحصیل خواهید شد - یک مهارت نادر است که به شدت از سوی کارفرمایان دنبال می شود.

شما توسط نويسندگان، محققان و متخصصان نوشتار خلاق، با تجربه و منتشر شده، آموخته ايد.

بازدید از نویسندگان، سردبیران و ناشران بیشتر به شما کمک خواهد کرد که دیدگاه منحصر به فردی برای نوشتن به عنوان یک حرفه و به عنوان یک عمل انتقادی و خلاق به دست آورید. نویسندگان، سردبیران و ناشران به طور منظم سخنرانیهای مهمان را برای نفع دانش آموزان ارائه می دهند و به صنعت و جوامع نوشتاری دسترسی خواهید داشت.

لیسانس هنرهای زیبا (عملکرد رقص)

اگر شما رقصنده ای هستید که میخواهد هنر و حرفه خود را پرورش دهد و اهداف حرفه ای خود را دنبال کند، این درجه برای شماست. این دوره آموزش های فشرده در تکنیک های اصلی رقص باله و رقص معاصر را که توسط دو داوطلب، Pas de deux، Pointe، کلاس های مربیگری مردانه، Pilates، یوگا و روش های رقص و بدن جایگزین ارائه می شود، به شما در رقابت بین المللی ارائه می دهد. تکنولوژی در کارگاههای آموزشی که شامل اکتشاف انواع رویکردهای بین رشته ای است، یکپارچه شده است.

خارج از استودیو شما درک خود را از نظریه، تجزیه و تحلیل و بازتاب در ذهن و بدن در رقص و نقش های مختلف سبک، هر دو تاریخی و در حال ظهور گسترش خواهد داد.

لیسانس هنرهای زیبا (رقص)

این دوره آموزشی در زمینه تکنیک اصلی رقص و تجربه معاصر در طیف گسترده ای از ژانرهای آموزشی شامل رقص باله، هیپ هاپ، جاز و یوگا، علاوه بر سبک های رقص جایگزین از طیف گسترده ای از فرهنگ های جهانی، از جمله لاتین، ارائه می دهد. دوو و همکاران نیز در این سبک آموخته شده است.

رویدادهای عملکرد در حوزه های اختصاصی سایت، دیجیتال و تئاتر، با رابط کاربری عمومی تمرین شما ارتباط برقرار می کند. تکنولوژی در کارگاههای آموزشی که شامل اکتشاف انواع رویکردهای بین رشته ای است، یکپارچه شده است. هنگامی که در استودیو نیستید با دانش نظری درگیر خواهید شد که شامل تحلیل و تفکر در مورد ذهن و بدن در رقص و نقش سبک های متنوع است.

114244_Image8CIF_5837Wx3987H.jpg

لیسانس هنرهای زیبا (درام)

اگر شما علاقه مند به بررسی کارهای عملی در زمینه کارگردانی، طراحی، آموزش، طراحی، تولید خلاق و مدیریت، و یا انجام در طیف وسیعی از اشکال تئاتر تجربی علاقه مند هستید، این دوره برای شما مناسب است. این دوره انعطاف پذیری و گستردگی را ارائه می دهد، ترکیبی از تجارب خلاقانه در انجام عملکرد با مطالعات نظری بسیار مرتبط است که شما را با عملکرد معاصر در سطح ملی و جهانی متصل می کند.

فارغ التحصیلان پیشین تا به حال تاثیر پویا در توسعه بخش صنایع خلاق استرالیا داشته اند، و اخیرا فارغ التحصیلان ما در قلب رشد هیجان انگیز در بخش مستقل تئاتر در استرالیا هستند.

لیسانس هنرهای زیبا (فیلم، صفحه نمایش و رسانه های جدید)

این دوره فیلم برای عصر دیجیتال فرصت هایی را برای توسعه مهارت های شما در تولید، نوشتن، ویرایش، صدا، فیلمبرداری و یا کارگردانی فراهم می کند. شما مهارت های مورد استفاده در رسانه های صوتی و تصویری، مهارت های کسب و کار و رهبری، و دانش صنعت صنعت سرگرمی را یاد خواهید گرفت. صرفنظر از تخصص تخصصی خود، این پایگاه گسترده ای از مهارت ها را برای کارفرمایان جذاب می کند و یا به شما امکان می دهد تا بتوانید کار حرفه ای خود را کنترل کنید.

تاکید بر ایجاد محتوای با کیفیت برای طیف وسیعی از برنامه ها وجود دارد. شما از طیف وسیعی از ژانرها، از جمله مستند، درام، فرمت های تلویزیونی و فیلم تجربی انتخاب خواهید کرد و تشویق خواهید شد که فرمت هایی را که شامل فیلم، تلویزیون، سیستم عامل های دیجیتال و موبایل هستند، در نظر بگیرید.

لیسانس هنرهای زیبا (موسیقی)

صنعت موسیقی با موجی از تغییر دیجیتالی روبرو است. این ها زمان های هیجان انگیز برای هر کسی است که می خواهد در جهت های جدید به اعتصاب ادامه دهد. درجه موسیقی QUT به شما کمک می کند تا برای این فرصت های در حال توسعه آماده شوید.

این دوره یک محیط یادگیری نوآورانه را فراهم می کند که به شما کمک می کند هویت فردی خود را توسعه دهید و مهارت های خلاقانه ای را بدست آورید تا دیدگاه خود را در صحنه موسیقی معاصر بفهمید.

عنصر کلیدی این دوره مجموعه ای از کارگاه های آموزشی است که به اصول عملکرد، نوشتن و تنظیم، تولید و صنعت موسیقی مربوط می شود. تمرینکنندگان صنعت با تجربه بسیاری از این کارگاهها را انجام میدهند.

شما هر دو محیط زنده و ضبط محیط استودیو را تجربه خواهید کرد و مهارت های خود را در محیط حرفه ای تیز کنید. ستاره های افقی ما حالت پیشرفته ای هستند. شما همچنین یاد خواهید گرفت که چگونه از تکنولوژی برای ایجاد موسیقی، ضبط و توزیع آثار خود، و استعداد خود در بازار استفاده کنید. شما با همکاری با افراد متمول در پروژه های مختلف الهام خواهید گرفت و در عین حال پیدا کردن راه های جدید برای ایجاد دیدگاه هنری خود خواهید بود.

لیسانس هنرهای زیبا (تولید فنی)

اگر در زمینه گسترده تئاتر ، اجرا و سرگرمی آرزوی شغلی دارید ، این دوره فقط آن چیزی است که شما نیاز دارید. شما مهارت های حرفه ای مورد نیاز خود را برای همگام با فنی ، مرحله ای و مدیریت تولید یاد خواهید گرفت.

درجه شامل مدیریت مرحله، نورپردازی، صدا، تولید چند رسانه ای، صحنه و لباس، پروکسی، مکانیک مرحله، نصب مناظر و طراحی تئاتر است. شما همچنین می توانید این فرصت را برای تخصص در یک منطقه خاص از تولید زنده بگیرید.

لیسانس هنرهای زیبا (هنرهای تجسمی)

QUT یک رهبر جهانی در صنایع خلاق است و برنامه ویژوال هنر آن تجربه متمایز آموزش های چند رشته ای را ارائه می دهد. هنرهای تجسمی در QUT با پشتیبانی از شما برای تعریف و شکل دادن به هویت خلاقانه ، می تواند به شما در یافتن طاقچه های خود در صحنه های هنری محلی و فراتر از آن کمک کند.

از طریق محیط مجازی استودیویی ما، شما بر روی هنرهای معاصر تمرکز می کنید بدون اینکه به مناطق خاصی از رسانه ها مانند نقاشی یا مجسمه سازی، مانند مدارس هنر سنتی تقسیم شود. تمرین هنر را در طیف وسیعی از رسانه ها از جمله ویدئو، عکاسی، نصب، عملکرد و چاپ، و همچنین نقاشی و مجسمه سازی. این رویکرد متضاد متمایز، تحقیقات مایع، خودگردان را تشویق می کند، که برای عمل هنری بسیار مهم است.

شما می توانید آموزش استودیوی خود را با زمینه های تحصیل مانند طراحی تعاملی و بصری، مدیریت رویداد، کارآفرینی یا کسب و کار به منظور تجهیز شما برای طیف وسیعی از حرفه های خلاق ترکیب کنید.

114246_Image2QUT_KG_Education_Building.jpg

آخرین به روز رسانی مارس 2020

بورسیه تحصیلی Keystone

گزینه‌هایی که بورسیه ما می‌تواند به شما ارائه دهد را بشناسید

درباره این دانشگاه

QUT is a major Australian university with a global outlook and a real-world focus. We are one of the nation’s fastest-growing research universities and our courses are in high demand. Our graduates in ... اطلاعات بیشتر

QUT is a major Australian university with a global outlook and a real-world focus. We are one of the nation’s fastest-growing research universities and our courses are in high demand. Our graduates include eight Rhodes Scholars, five of these awarded in the past six years. اطلاعات محدود
بریزبن , کلوین گراو + 1 بیشتر کمتر