لیسانس هنر در ارتباطات

عمومی

شرح برنامه

تبدیل شدن به یک متخصص در ارتباطات و فن آوری ارتباطات.

علاقه مند به زمینه غنی ارتباطات است؟ در Bellarmine، دوره های ما کلاس کار با استفاده از برنامه کاربردی و تجارب زمینه برای تدریس فن آوری های ارتباطی جدید و همچنین بسیاری از جنبه های ارتباطات انسانی: بین فردی، بین فرهنگی، میانجی و گروه ترکیب می کند.

دانشکده ارتباطات علاوه بر ارائه یک برنامه درسی درسی و غنی و هیجان انگیز، به برنامه رادیو Bellarmine Radio، روزنامه کنکورد، آژانس دانشجویی NEXU، یک مجموعه تولید رسانه ای و یک کانال تلویزیونی ورزشی پر جنب و جوش ورزشی است که ورزش های سبک را پوشش می دهد.

چرا ارتباط Bellarmine را مطالعه میکنید؟

دانشجویان ارتباطی Bellarmine از کسب و کار، روزنامه نگاری و چشم انداز ارتباطات برای شبکه، سخنرانان مهمان و کارآموزی از سراسر صنعت استفاده می کنند. دانش آموزان ما از فرصت های زیادی برای یادگیری فعال می باشند، چه در یک آزمایشگاه مک، یک مجموعه تولیدی و چه در محل یکی از سایت های کارآموزی بالا. اگر می خواهید در یک صنعت که هرگز خوابید مطالعه کنید، سپس علاقه خود را در دانشکده ارتباطات Bellarmine پیدا کنید!

از این بخش های تحصیلات تکمیلی را انتخاب کنید:

  • طراحی گرافیک و دیجیتال
  • پخش ورزشی و تولید تلویزیون و رادیو
  • روزنامه نگاری و نوشتن رسانه های جدید
  • تبلیغات، روابط عمومی و بازاریابی

چشم انداز شغلی

فارغ التحصیلان اصلی ارتباطات ما در حرفه های متنوعی از جمله کسب و کار، منابع انسانی، روابط عمومی، بازاریابی، تبلیغات، تولید رسانه ها، محتوای دیجیتال و موارد دیگر به حرفه ها ادامه می دهند.

خبر بزرگ در مورد تخصص در ارتباطات این است که تقریبا در هر زمینه نیاز به ارتباطات عالی است. آسمان محدود است! و در Bellarmine، ما شما را با استقرار های بزرگ در ارتباطات بالا، رسانه ها، آژانس های تبلیغاتی، شرکت های روابط عمومی و HR به شما قلاب.

تجارب در پردیس

در Bellarmine، فرصت های زیادی برای ارتقاء تحصیلات خود را با تجربیات مفید دارد، از جمله:

  • رادیو بلارمین
  • روزنامه کنکورد
  • آژانس دانشجویی NEXU
  • مجموعه رسانه های ما
  • BU Athletics YouTube کانال

علاوه بر این فرصت های ارتباطی هیجان انگیز، ده ها تن از کلوپ ها و سازمان های دانشجویی وجود دارد که بسیاری از آنها مانند انجمن دولتی دانشجویی با نیاز به رهبران دانشجویی ارتباط برقرار می کنند.

برنامه پنج ساله

با تشکر از برنامه های ثبت نام دو ساله Bellarmine در ابتدای ورود، می توانید مدرک کارشناسی و مدرک کارشناسی خود را فقط در پنج سال کسب کنید. یک مدرک کارشناسی ارشد در رشته مدرک لیسانس Bellarmine می تواند شما را به سمت حرفه ای خود در مسیر پیشرفت سریع قرار دهد. در اینجا این است که چگونه کار می کند: در صورت نیاز شرایط پذیرش، با مشاور خود برای توسعه برنامه پنج ساله خود کار کنید. اکثر دانش آموزان دوره های کارشناسی ارشد خود را در سال تحصیلی خود شروع می کنند. دوره های کارشناسی ارشد به طور معمول اعتبارات انتخابی آزاد را جایگزین می کنند. برنامه های سطح عالی در ارتباطات شامل استاد هنر در ارتباطات و استاد علوم در رسانه های دیجیتال است.

آخرین به روز رسانی فوریه 2019

درباره این دانشگاه

Bellarmine University is a vibrant community of educational excellence and ethical awareness that consistently ranks among the nation's best colleges and universities. Our students pursue an education ... اطلاعات بیشتر

Bellarmine University is a vibrant community of educational excellence and ethical awareness that consistently ranks among the nation's best colleges and universities. Our students pursue an education based in the liberal arts – and in the distinguished, inclusive Catholic tradition of educational excellence, the oldest and most rewarding in the western world. اطلاعات محدود