لیسانس هنر در بازاریابی رسانه های اجتماعی

عمومی

شرح برنامه

با ادامه مطالبات شغلی ، دانشکده بازرگانی CH Sandage از دانشگاه Graceland دارای مدرک لیسانس هنر و دارای مدرک اصلی در بازاریابی رسانه های اجتماعی است. بازاریابی رسانه های اجتماعی عمده ای از ابتکاری ، به موقع و بین رشته ای است که از اهمیت امروزی برای دانشجویان برخوردار است و با مأموریت و پایه و اساس لیبرال هنرها و علوم گره خورده است. بدیهی است که تقاضا و بازار این عمده در حال رشد است.

بازاریابی رسانه های اجتماعی اجتماعی شامل ترکیبی منحصر به فرد از دوره های ارتباطات ، دوره های تجاری و بازاریابی و دوره های طراحی بصری است که برای دانشجویان آماده برای مشاغل در دنیای واقعی طراحی شده است. مهمترین امتیازات این نقاط قوت در دانشکده تجارت CH Sandage و کالج علوم و علوم لیبرال است.

یادگیری تجربی در این رشته مهم سرعت بسیار مهمی دارد و می تواند شامل پروژه هایی با انواع اندازه مشاغل از شرکت های کوچک محلی تا شرکت های Fortune 500 ، کارآموزی ، بازدید از شرکت ها و سخنرانان مهمان صنعت و همچنین فرصتی برای حضور در کشور باشد. تیم اناکتوس و مرکز تحلیلی Sandage برای مطالعه کارآفرینی آزاد و کارآفرینی شناخته شده است.

134727_hands-woman-laptop-notebook.jpg

مدرک کارشناسی - عمده بازاریابی رسانه های اجتماعی

علاوه بر الزامات ضروری آموزش ، کارشناسی ارشد در بازاریابی رسانه های اجتماعی باید 45 ساعت ترم را طبق شرح زیر بگذرانند:

15 ساعت ترم زیر دوره های اصلی مدیریت کسب و کار مورد نیاز است:

 • BUAD3330 اصول بازاریابی ، 3 ساعت ترم
 • تجارت الکترونیکی BUAD / CSIT3600 ، 3 ساعت ترم
 • سمینار BUAD4210 در بازاریابی رسانه های اجتماعی ، 3 ساعت ترم
 • استراتژی های بازاریابی BUAD4430 ، 3 ساعت ترم
 • ECON1320 اصول اقتصاد خرد ، 3 ساعت ترم

15 ساعت ترم زیر دوره های اصلی ارتباطات لازم است:

 • COMM1250 معرفی تئوری ارتباطات ، 3 ساعت ترم
 • COMM2300 معرفی فناوری های رسانه ای ، 3 ساعت ترم
 • COMM2500 معرفی رسانه های جمعی ، 3 ساعت ترم
 • مبارزات انتخاباتی و تئوری های COM3140 ، 3 ساعت ترم
 • COM3500 نوظهور و رسانه های اجتماعی ، 3 ساعت ترم

12 ساعت ترم زیر دوره اصلی طراحی گرافیک مورد نیاز است:

 • ARTS1680 Graphics Computer for Art & Design ، 3 ساعت ترم
 • ARTS1710 مقدمه طراحی گرافیک ، 3 ساعت ترم
 • سیستم های ARTS3630 در طراحی ، 3 ساعت ترم
 • طراحی تعاملی ARTS3640 ، 3 ساعت ترم

3 ساعت ترم زیر از علوم کامپیوتر و فناوری اطلاعات لازم است:

 • CSIT1060 معرفی برنامه نویسی صفحه وب ، 3 ساعت ترم

اکیداً توصیه می شود که رشته های اصلی در بازاریابی رسانه های اجتماعی موارد زیر را نیز انجام دهند:

 • رفتار سازمانی BUAD3450
 • COMM2100 مقدمه در ارتباطات سازمانی

دوره های بازاریابی رسانه های اجتماعی

ARTS1680 Graphics Computer for Art & Design ، 3 ساعت ترم

دوره فنی کاوش در ابزارهای دیجیتالی مورد استفاده در صنعت طراحی گرافیک. دانش آموزان در معرض عملکرد ، تئوری و استفاده از سخت افزار رایانه ای رایانه ای ، نرم افزاری و اصول اولیه طراحی دیجیتال مورد استفاده در تولید طراحی گرافیک قرار دارند. هزینه اضافی لازم است هدف 2A

ARTS1710 مقدمه طراحی گرافیک ، 3 ساعت ترم

پوشش اصول اساسی تایپوگرافی ، مانند آناتومی نوع ، فونتهای نوع و خانواده ها ، ارتباط با تایپوگرافی و مقدمه ای بر ساختار و ساختار شبکه. تایپوگرافی به عنوان راه حل های متوسط و پیام و مفهوم مورد تأکید است. هزینه های اضافی مورد نیاز است پیش نیاز: گرافیک رایانه ای ARTS1680 برای هنر و طراحی. هدف 2A

سیستم های ARTS3630 در طراحی ، 3 ساعت ترم

بررسی ادغام نوع و تصویر از طریق طرح های چند سطحی مانند طرح بندی های چند صفحه ای و سیستم های هویت. هزینه اضافی لازم است پیش نیاز: ARTS1680 و ARTS1710.

طراحی تعاملی ARTS3640 ، 3 ساعت ترم

معرفی به اصول تعامل از طریق رابط ، وب و طراحی اطلاعات. هزینه اضافی لازم است پیش نیاز: ARTS1210 ، ARTS1680 و ARTS1710.

BUAD3330 اصول بازاریابی ، 3 ساعت ترم

مروری بر تصمیم گیری در مورد مدیریت بازاریابی در سازمانهای مدرن. اساسی ترین اهداف این دوره ارائه مقدماتی گسترده به دانشجویان برای ارائه مفاهیم بازاریابی ، نقش بازاریابی در جامعه و شرکت و عوامل مختلفی است که در تصمیم گیری بازاریابی تأثیر می گذارد. دانش آموزان در معرض و انتظار می رود "زبان بازاریابی" (یعنی اصطلاحات ، مفاهیم و چارچوبها) را که توسط مدیران بازاریابی استفاده می شود یاد بگیرند. پیش نیاز: ECON1320.

+ تجارت الکترونیکی BUAD3600 ، 3 ساعت ترم (همچنین CSIT3600)

اکتشاف فن آوری ها و محیط کسب و کار پیرامون ظهور تجارت الکترونیکی. یک گزینه مسیر فنی و غیر فنی برای دانشجویان وجود خواهد داشت ، با این وجود تمامی دانشجویان برای اجرای یک وب سایت تجارت الکترونیکی با مهارت های فنی آشنا می شوند. بهار حتی سال ارائه می شود.

سمینار BUAD4210 در بازاریابی رسانه های اجتماعی ، 3 ساعت ترم

بازنگری جامع و با تجربه در مورد بازاریابی رسانه های اجتماعی. تأکید بر استفاده استراتژیک از ابزارهای آنلاین ، طراحی مؤثر و تکنیک های بازاریابی معاصر ، همراه با کاربردهای عملی خواهد بود. دانشجویان کمپین های بازاریابی در دنیای واقعی را ساخته و حفظ می کنند. محدود به عمده بازاریابی رسانه های اجتماعی است. هزینه اضافی لازم است

استراتژی های بازاریابی BUAD4430 ، 3 ساعت ترم

تمرکز بر توسعه مهارتهای تصمیم گیری در بازاریابی. مفاهیم و ابزارها برای چهارچوب و حل مشکلات در دنیای واقعی که مدیران بازاریابی درگیر توسعه استراتژی های بهینه بازاریابی هستند ، استفاده می شود. پیش نیاز: BUAD3330.

COMM1250 معرفی تئوری ارتباطات ، 3 ساعت ترم

بررسی تئوریهای اصلی که از تحقیق و مطالعه ارتباطات پشتیبانی می کند ، مانند ارتباطات بین فردی ، ارتباطات سازمانی ، بلاغت ، رسانه ، فرهنگ و اخلاق. این دوره به دانش آموزان پایه و اساس واژگان ارتباطی ، دانش پایه از تئوری های کلیدی و مقدمه ای برای کاربرد عملی نظریه در ارتباطات انسانی می دهد. هر پاییز ارائه می شود علوم انسانی ELO5 - نوآوری

+ COMM2300 معرفی فناوری های رسانه ای ، 3 ساعت ترم

آشنایی با فرم های اصلی رسانه های جمعی؟ روزنامه ها ، کتاب ها ، مجلات ، رادیو ، تلویزیون ، ضبط صدا ، فیلم و اینترنت؟ برای درک درستی از شیوه های عملکرد آنها. آیا صنایع مستقر در رسانه های جمعی هستند؟ روزنامه نگاری ، تبلیغات و روابط عمومی؟ و همچنین تئوری ، قانون و اخلاق رسانه های جمعی. تأکید بر تفکر انتقادی در مورد رسانه های جمعی.

+ COMM2500 معرفی رسانه های جمعی ، 3 ساعت ترم

بررسی نظریه های مختلف نقطه عطف ، مانند بلاغی ، مارکسیستی و فمینیستی برای تحلیل فرهنگ عامه ، با تأکید بر اهمیت ارتباطات در تولید و مصرف فرهنگ. دانش آموزان با استفاده از تئوری های مختلف یا "لنزها" بر روی آثار باستانی از جمله موسیقی ، فیلم ، تبلیغات ، لباس ، و غیره ، توسعه فرهنگ را مورد مطالعه قرار می دهند.

+ کمپین ها و نظریه های متقاعد کردن COMM3140 ، 3 ساعت ترم

تأکید بر نظریه های یادگیری ، تئوری های پردازش اطلاعات ، نظریه های ادراک ، مؤلفه های درخواستهای متقاعد کننده و اخلاق درگیر در ترغیب. علاوه بر این ، دانشجویان تئوری ها و استعلام های اقناعی درگیر در کارزارهای ارتباطی را مورد بررسی قرار داده و موفقیت یا فقدان آن استراتژی های متقاعد کننده متعدد را مورد نقد و بررسی قرار می دهند.

+ COM3500 نوظهور و رسانه های اجتماعی ، 3 ساعت ترم

کاوش در ظهور شیوه های جدید ارتباطی و همچنین تأثیرات اجتماعی ، سیاسی ، فرهنگی و اقتصادی آنها در زندگی شخصی ، اجتماع ، فرهنگی ، اجتماعی ، نهادی و بین المللی. توجه ویژه ای به روش های تأثیرگذاری رسانه های اجتماعی و شکل دادن به مسائل اخلاقی و حفظ حریم خصوصی ، چگونگی دیدن خود و دیگران ، نحوه تعامل رسمی و غیررسمی و نحوه انجام کار می شود.

CSIT1060 مقدمه ای برای برنامه نویسی وب ، 3 ساعت ترم

مبانی نحوه کار World Wide Web و ساخت وب سایت با استفاده از HTML و CSS. مهارتهای مرتبط با فناوری پوشش داده خواهد شد.

ECON1320 اصول اقتصاد خرد ، 3 ساعت ترم

تجزیه و تحلیل اصول اساسی سیستم اقتصادی آمریکا ، محور قیمت ، تولید ، ساختار بازار و بررسی مشکلات اقتصادی معاصر ، به عنوان مثال پایداری. هدف 1C ، علوم اجتماعی ELO5 - پایداری

+ یک دوره سال جایگزین را مشخص می کند.

آخرین به روز رسانی آوریل 2020

درباره این دانشگاه

Founded in 1895 and sponsored by Community of Christ, Graceland University is more than just a school. It is a community of passionate, caring and dedicated individuals who put their relationships wit ... اطلاعات بیشتر

Founded in 1895 and sponsored by Community of Christ, Graceland University is more than just a school. It is a community of passionate, caring and dedicated individuals who put their relationships with students first. The active Graceland alumni network reaches far beyond a student’s time on campus. اطلاعات محدود
Independence , Lamoni + 1 بیشتر کمتر