Read the Official Description

انگلیسی (انگلیسی یا آمریکایی انگلیسی) زبان بین المللی علم، دیپلماسی و کسب و کار است. علاوه بر این، ادبیات انگلیسی جایگاه مهمی در ادبیات جهان دارد. وقتی در Radboud University اید زبان و فرهنگ انگلیسی را مطالعه کنید، به یک حوزه بسیار متنوع مطالعه می پردازید که برای شما یک کل دنیا را باز می کند.

مطالعات آمریکایی یکی از دو آهنگ در برنامه کارشناسی زبان و فرهنگ انگلیسی است. مطالعات آماری آمریکایی به شما امکان می دهد تا خود را در فرهنگ، ادبیات، تاریخ، سیاست، و رسانه های ایالات متحده غوطه ور کنید. چگونه می توانیم "امریکا" را درک کنیم، زمانی که آن را شامل بسیاری از مردم، تاریخ و فرهنگ های مختلف است؟ چگونه چنین کشوری می تواند اولین بار اوباما و سپس ترامپ را انتخاب کند؟ و چرا و به چه طریق امریکا قدرت جهانی است؟ این برنامه به شما امکان می دهد درک عمیق از یکی از تاثیر گذار ترین کشورهای جهان را بدست آورید: ایده ها و ارزش های رانندگی آن، تاریخ و سیاست هایی که آن را شکل می دهند، و فرهنگ های محلی و جهانی که این شکل داده شده است. در حالی که شما این را یاد می گیرید، به سختی کار خواهید کرد تا یاد بگیرند که زبان انگلیسی آمریکایی را در سطوح حرفه ای سخنرانی بنویسید.

آهنگ زبان و فرهنگ انگلیسی به شما اجازه می دهد تمام جنبه های زبان انگلیسی را در طول قرن ها مطالعه کنید. در همان زمان، شما خود را در فرهنگ و ادبیات بریتانیا غوطه ور می کنید. شما کلاسیک فرهنگ و فرهنگ محبوب - شکسپیر، استیونسون، ایوان دونتان، Little Britain و غیره را مطالعه می کنید. برای تبدیل شدن به متخصص در زمینه زبان انگلیسی، زبان شناسی و فرهنگ، شما نیز باید خود را در فرهنگ، روابط اجتماعی، عادت ها و بی نظمی های مردم غوطه ور سازید که برای آنها (انگلیسی) انگلیسی زبان اصلی آنها است. بنابراین شما نه تنها یاد می گیرید که انگلیسی (انگلیسی) انگلیسی را در سطحی حرفه ای زبان انگلیسی صحبت و نوشتن کنید، بلکه تاریخ و فرهنگ بریتانیا را نیز مطالعه خواهید کرد.

چرا زبان و فرهنگ انگلیسی در Radboud University ؟

 • یک برنامه چالش انگیز و هیجان انگیز که مطالعه زبان، فرهنگ، ادبیات، جامعه و تاریخ را به ارمغان می آورد
 • غرق شدن کامل به زبان انگلیسی، با تمرکز قوی بر دوره های یادگیری زبان در طول برنامه
 • یک کارمند آموزشی پویا بین المللی که هم زبان مادری و هم زبان مادری انگلیسی است و هم دانشمند برجسته در زمینه زبان و فرهنگ انگلیسی است
 • فرصت تحصیل در خارج از کشور یا انجام کارآموزی
 • رویکرد شخصی
 • مطالعه در بهترین دانشگاه سنتی در هلند

شرایط پذیرش

در این صفحه شما می توانید اطلاعات مربوط به شرایط پذیرش برای برنامه کارشناسی زبان و فرهنگ انگلیسی در Radboud University :

مدارک تحصیلی هلندی

مدارک تحصیلی هلندی که به این برنامه دسترسی پیدا می کند، یک دیپلم پیش دانشگاهی است (دیپلم VWO در هلند). اگر دیپلم VWO دریافت کرده اید، الزامات زبان مورد استفاده قرار نخواهند گرفت.

مدارک تحصیلی بین المللی

اگر شما تکمیل شده یا مایل به تکمیل یک برنامه تحصیلی در خارج از کشور هستید، دیپلم شما به صورت فردی ارزیابی خواهد شد تا معلوم شود آیا تحصیلات قبلی شما اجازه ورود به دانشگاه را دارد یا خیر. باید دیپلم خود را برای پذیرش اجازه دهید، پس شما می توانید به طور مستقیم پذیرفته شده یا ممکن است شرایط اضافی (مانند الزامات زبان). در طی مراحل درخواست شما اطلاعات بیشتری در مورد این نیازهای اضافی دریافت خواهید کرد.

الزامات زبان انگلیسی

به عنوان زبان آموزش در برنامه ما انگلیسی است، شما نیاز به مهارت کافی در زبان انگلیسی دارید.

هنگامی که شما بدست می آورید این الزام است:

 • دیپلم vwo دیپلم هلند؛
 • یک دیپلم بین المللی مدرک لیسانس؛
 • دیپلم مدرک کارشناسی اروپا، با حداقل دوره انگلیسی زبان 2 یا زبان 1؛
 • یک دیپلم، که در آن انگلیسی به عنوان بخشی از امتحانات نهایی کشورهای اروپایی ذکر شده در فهرست بوده است (pdf، 34 kB) (pdf، 34 kB)؛
 • یک دیپلم معادل یا بالاتر از سطح VWO هلندی با تکمیل یک برنامه آموزشی انگلیسی در یک موسسه در یکی از کشورهای عضو اتحادیه اروپا / EEA، استرالیا، کانادا، نیوزیلند یا ایالات متحده است.

اگر شرایط فوق زبان را برآورده نکنید، باید یکی از حداقل موارد زیر را بپذیرید:

 • مجموع نمره TOEFL iBT ≥80، تمام چهار زیر نمرات ≥20؛
 • نمره کلی آیلتس آکادمی ≥6.0، تمام چهار زیر نمرات ≥6.0؛
 • گواهینامه کمبریج پیشرفته انگلیسی (CAE) یا گواهی مهارت در زبان انگلیسی (CPE) با علامت C یا بالاتر؛
 • نمره آزمون TOEIC ≥785 و ماژول ها صحبت و نوشتن و گوش دادن و خواندن با موفقیت انجام شد.
 • الزامات زبان انگلیسی برای زبان مادری زبان انگلیسی اعمال نمی شود. اگر شما از استرالیا، کانادا (به استثنای کبک)، ایرلند، نیوزیلند، انگلستان یا ایالات متحده هستید، به عنوان زبان مادری انگلیسی تلقی می شود.

چشم انداز شغلی

با مدرک زبان و فرهنگ انگلیسی، شما می توانید طیف وسیعی از مشاغل را انتخاب کنید. برای دادن ایده ای از شغل های احتمالی، در اینجا نمونه ای از مشاغل است که فارغ التحصیلان ما در حال حاضر انجام می دهند:

 • مشاور در ارتباطات بین فرهنگی
 • سیاستگذار دولت
 • معلم
 • مترجم
 • روزنامه نگار برای روزنامه ها و مجلات
 • مقام دولتی

به سمت کار رویای شما

در Radboud University شما به عنوان متخصص در زمینه خود آموزش دیده و مهارت هایی را که در بازار کار ضروری است، توسعه می دهید. شما احتمالا در هنگام شروع تحصیلات خود، کارهای خاصی را در ذهن ندارید. بنابراین، ما به شما کمک می کنیم تا آنچه را که در طول راه است پیدا کنید. به عنوان یک دانش آموز در دانشکده ما، شما دسترسی رایگان به خدمات حرفه ای ما، یک بسته کامل از کارگاه ها، دوره ها و مشاوره شغلی شخصی است که به شما کمک می کند گزینه های باز شده توسط درجه خود را به شما نشان دهد که در آن استعداد و منافع خود دروغ است. شرکت در کار حرفه ای بهترین راه برای شروع زود هنگام در شبکه و مهارت های کاربردی شما است.

میخواهی بیشتر بدانی؟

آیا می خواهید درباره Radboud University بیشتر بدانید؟ برای روز مجازی باز کنید، یک رویداد منحصر به فرد در تاریخ 16 فوریه 2019 به ما بپیوندید. در www.ru.nl/vod ثبت نام کنید تا از دست نروید!

Program taught in:
انگلیسی

See 12 more programs offered by Radboud University »

Last updated February 5, 2019
این دوره Campus based
Start Date
سپتامبر 2019
Duration
تمام وقت
Price
2,083 EUR
برای دانشجویان هلندی، دانشجویانی که از کشورهای اتحادیه اروپا / EEA / EFTA یا سورینام هستند، دانشجویان بین المللی با بورس تحصیلی از دولت هلند و دانش آموزانی که از مشتریان نیروی زمینی هستند. € 8،342 برای همه دانش آموزان دیگر
Deadline
آپریل 1, 2019
1 April (non-EEA students) or 1 May (EEA students)
By locations
By date
Start Date
سپتامبر 2019
Application deadline
آپریل 1, 2019
1 April (non-EEA students) or 1 May (EEA students)

سپتامبر 2019

Location
Application deadline
آپریل 1, 2019
1 April (non-EEA students) or 1 May (EEA students)
End Date