لیسانس هنر در علوم سیاسی و روابط بین الملل

عمومی

شرح برنامه

علوم سیاسی و روابط بین الملل

ما برنامه آموزشی معاصر و جامع علوم سیاسی و روابط بین الملل را ارائه می دهیم تا دانش آموزانمان را با دانش غنی و مهارت های پیشرفته فراهم کنیم که آنها را قادر به تجزیه و تحلیل تحولات در سراسر جهان در زمینه سیاست، امنیت، دیپلماسی ، قانون، و اقتصاد.

در سال اول و دوم تحصیلات خود، دانش آموزان ما دوره های مقدماتی را فراهم می کنند که اساس علوم اجتماعی مانند علوم سیاسی، جامعه شناسی، تاریخ تمدن ها، تاریخچه اندیشه سیاسی، مفاهیم اساس شناختی، اقتصاد سیاسی بین المللی و روشهای تحقیقاتی. علاوه بر این، دوره هایی که توانایی دانش آموزان ما برای استفاده از رایانه ها و پیشرفت محصولات فن آوری را افزایش می دهد نیز ارائه می شود.

شروع به دو سال اول، به لطف نرم افزار Classroom Classroom، دانش آموزان ما قادر به نوشتن مقاله های کوتاه دانشگاهی هستند که موضوعات آنها توسط آنها تعیین می شود. دانش آموزان همچنین قادر خواهند بود که دوره های ضروری خود را در سال های سوم و چهارم خود، از جمله سیاست مقایسه ای، نظریه روابط بین الملل، سازمان های بین المللی، حقوق بین الملل، تحلیل سیاست خارجی و سیاست خارجی ترکیه، مطالعه کنند.

علاوه بر این، دانشجویان ما در قالب سمینارهای پژوهشی انواع دوره های انتخابی ارائه می دهند که در آن آنها قادر به انجام تحقیقات مستقل در زمینه هایی مانند جنگ و صلح، اختلافات قومی و فرهنگی، حل اختلاف، خلع سلاح، مدرنیزاسیون، دموکراتیزه شدن، جهانی سازی، امنیت انسان و محیط زیست؛ و همچنین مطالعات منطقه ای که آنها را با جوامع و فرهنگ ها در نقاط مختلف جهان مانند اروپا، خاورمیانه، اوراسیا، آمریکا، آفریقا و شرق دور آشنا می کند.

مطابق با انتخاب مناطق، دانشجویان ما دوره های زبان خارجی را ارائه می دهند که مهارت های زبانی خود را به گونه ای تقویت می کنند تا توانایی آنها برای تحقیق در کشورهای منطقه را افزایش دهد.

دانش آموزان گروه علوم سیاسی و روابط بین الملل از دو برنامه اصلی و کوچک و همچنین برنامه های تبادل بین المللی مانند اراسموس، به همان اندازه که هر دانشجوی دیگر در MEF University ، به عنوان بزرگترین میزان ممکن بهره خواهند برد.

دانشجویان ما از موقعیت هایی مانند "کمک گرفتن از دانشجویان"، "کارآمدی پروژه" و "کارآموزی" به منظور تشویق آنها به طور فعال در پروژه های پژوهشی دانشگاهی که توسط اعضای هیئت علمی ما انجام می شود و همچنین در سازمان کمک می کنند، ارائه می شود و اجرای فعالیت های دانشگاهی در محوطه دانشگاه، مانند کنفرانس ها، سمینارها و کارگاه های آموزشی، که به آنها کمک می کند تا تجربه قابل توجه و دانش خاصی را در انتخاب گزینه های شغلی خود پس از فارغ التحصیلی مفید بدست آورند.

فرصت های شغلی

علوم سیاسی و روابط بین الملل اساسا زمینه کاری است. فارغ التحصیلان ما فرصت های شغلی متعددی از قبیل پیگیری حرفه ای تحصیلی، پیوستن به دفاتر دولتی برجسته، کار در سازمان های بین المللی، احزاب سیاسی، رسانه ها و شرکت های بین المللی / چند ملیتی خواهند داشت.

فارغ التحصیلان ما که با روش های بین رشته ای آموزش می بینند ممکن است ترجیح دهند مطالعات فارغ التحصیل را در ترکیه یا خارج از کشور دنبال کنند. دانشجویان ما که تصمیم می گیرند که از طریق تحصیلات تکمیلی و تحصیلات تکمیلی تحصیلی پیگیری کنند، به دلیل کیفیت تحصیلات که در آنها به آنها داده خواهد شد، در جایگاه بسیار مثبت و منفی پذیرفته شده توسط دانشگاه های برجسته در ترکیه و خارج از کشور قرار خواهند گرفت. MEF University .

دانشجویان ما که تصمیم می گیرند که برای دولت کار کنند، برنامه های آمادگی ویژه ای ارائه می دهند که آنها را قادر می سازد تا در امتحانات ورودی بسیار رقابتی ادارات دولتی مانند وزارت امور خارجه، وزارت امور امور اتحادیه اروپا و وزارت از اقتصاد

فارغ التحصیلان ما نیز این فرصت را برای پیگیری حرفه ای در سازمان ملل و سازمان های تخصصی خود مانند یونسکو، یونیسف، UNHCR، UNDP، FAO و بانک جهانی، و همچنین در احزاب سیاسی، سازمان های غیر دولتی، گروه ها و رهبری "مخازن فکر" در کشور و در جهان است.

اعضای اعضای هیات علمی ما که در طول دوران تحصیلات خود در ارتباط نزدیک با این حلقه ها هستند، دانش و تجربیات ارزشمند خود را با دانش آموزان ما در طول سالیان متمادی به اشتراک خواهند گذاشت که آنها را در جایگاه های مثبت نسبت به همتایان خود در نهادهای دیگر قرار می دهد.

با تشکر از دوره های انتخابی که دانش آموزان ما می توانند از اداره امور تجاری و وزارت اقتصاد انتخاب کنند، بعضی از فارغ التحصیلان ما ممکن است بخواهند در شرکت های خصوصی خصوصی، شرکت های چند ملیتی / چند ملیتی، بانک ها و سایر موسسات مالی که نمایندگی دارند دفاتر در خارج از کشور.

علوم سیاسی و روابط بین الملل یک رشته بسیار محبوب در میان دانشجویان کشور ما است که در تلاش برای تحصیلات عالی هستند. با توجه به قابلیت های متمایز فیزیکی و تکنولوژیکی و زیرساخت های دقیق MEF University ، گروه ما توانایی ارائه دانش آموزان خود را با آموزش عالی با کیفیت در سطح بهترین دانشگاه های جهان فراهم می کند.

علاوه بر برنامه درسی غنی که توسط گروه ما ارائه می شود، از برنامه های مبادله ای که با معتبر ترین موسسات آموزش عالی در جهان موافقت می شود، دانش آموزان ما قادر به پیشرفت دانش خود و همچنین تطبیق آکادمیک و مهارت های هنری که به آنها کمک می کند فرصت های شغلی را پیدا کنند و حرفه های خود را در نهادهای برجسته ای دنبال کنند.

برنامه تحصیلی

113182_Skjermbilde2019-04-02kl.21.24.28.png113181_Skjermbilde2019-04-02kl.21.24.41.png113179_Skjermbilde2019-04-02kl.21.24.53.png113180_Skjermbilde2019-04-02kl.21.25.09.pngنحوه درخواست

معیارهای کاربرد:

 • متقاضیان باید به فارغ التحصیلان دبیرستان معادل با دبیرستان های ترکیه و یا در سال گذشته از چنین دبیرستان باشند. متقاضیانی که دیپلم دبیرستان خود را دریافت نکرده اند تنها می توانند پذیرش مشروط را دریافت کنند.
 • دانشجویان آینده ممکن است با یک دیپلم دبیرستان قابل قبول (کسانی که در سال گذشته دبیرستان با رونویسی آنها)، دیپلم بین المللی (مانند IB، Abitur و غیره)، نمره امتحان ورودی دبیرستان / دبیرستان یا بین المللی نمره آزمون ورودی دانشگاه (مانند SAT، GCE، ACT). لیست کامل دیپلم های قابل قبول / معاینه و حداقل نمرات آنها در وب سایت دانشگاه قابل دسترسی است.

درخواست آنلاین:

متقاضیان باید فرم درخواست آنلاین را تکمیل کنند. متقاضیان باید اسناد زیر را پیوست کنند:

 • کپی از صفحه اطلاعات هویت گذرنامه خود
 • عکس پاسپورت (پرتره)
 • دیپلم دبیرستان (در صورت امکان)
 • رکورد دبیرستان
 • هر نتیجه معاینه ورودی دبیرستان / تحصیلی به رسمیت شناخته شده، در صورت موجود بودن
 • گواهینامه مهارت انگلیسی، در صورت وجود
 • بیانیه انگیزش

تسلط به زبان انگلیسی:

MEF University یک دانشگاه متوسط متوسط انگلیسی است. تمام برنامه های جدا از قانون 100٪ به زبان انگلیسی هستند. برنامه قانون 30٪ به زبان انگلیسی است.

دانش آموزان قبل از شروع برنامه های آموزشی باید مهارت انگلیسی خود را نشان دهند. سطح مهارت انگلیسی مورد نیاز برابر با TOEFL iBT 80 است. فقط معاینات بین المللی یا ملی شناخته شده به عنوان مدرک تحصیلی پذیرفته می شود. معاینات شناخته شده و معادلات آنها به شرح زیر است:

 • TOEFL iBT: 80
 • PTE Academic: 67، CAE: C، CPE: C
 • UDS، KPDS، YDS (معاینات دولتی ترکیه): 65

متقاضیانی که مدارک معتبر انگلیس را در زمان ثبت نام یا پذیرش دانشگاه ندارند، آزمون تحصیلی زبان انگلیسی زبان انگلیسی MEF University امتحان می کنند. دانش آموزانی که نمره امتحانات را نمی گذرانند باید در برنامه آمادگی زبان انگلیسی MEF University کنند تا سطح لازم را برآورده کنند.

متقاضیان برنامه قانونی که سخنرانان بومی ترکیه یا فارغ التحصیلان دبیرستان متوسطه ترکیه نیستند، باید مدرک تحصیلی زبان ترکی را ارائه دهند (TÖMER C).

تصمیمات پذیرش:

 • تصمیمات پذیرش به متقاضیانی که براساس شایستگی نسبی درخواستها برآورده می شوند، بر اساس معیارهای کاربردی است. متقاضیان در مورد تصمیم پذیرش و پیشنهاد بورس تحصیلی اطلاع داده می شوند و از تأیید قصد خود برای ثبت نام با پرداخت سپرده 250 دلاری در حساب بانکی دانشگاه درخواست می شود. این سپرده در برابر هزینه تحصیل در رشته ترم اول شمارش می شود اما در صورت عدم ثبت نام غیرقابل برگشت است. پس از پرداخت سپرده، یک نامه رسمی پذیرش صادر می شود. دانشجویان پذیرفته شده صرفا مسئولیت اعطای ویزای دانشجویی خود را دارند.

ثبت نام دانشگاه:

دانش آموزان پذیرفته شده در تاریخ اعلام شده توسط دانشگاه در وب سایت خود ثبت نام دانشگاه را ثبت می کنند. مدارک زیر برای پذیرش دانشگاه مورد نیاز است:

 • دیپلم دبیرستان و ترجمه تركیسی آن در ترکیه اگر در زبان ترکی یا انگلیسی صادر نشود
 • گواهی معادل دیپلم دبیرستان از وزارت آموزش و پرورش ترکیه (یا متخصص آموزش و پرورش کنسولگری ترکیه)
 • نسخه دبیرستان اصلی
 • کارت امتیازی اصلی نمرات آزمون (خروج دبیرستان / ورودی دانشگاه) مورد استفاده برای حمایت از برنامه، در صورت وجود
 • فتوکپی صفحات شناسایی گذرنامه متقاضی و صفحه حاوی ویزای دانشجویی. ویزای دانشجویی برای همه دانشجویان بین المللی اجباری است. این را می توان از یک کنسولگری ترکیه در کشور اقامت متقاضی خود با ارائه نامه پذیرش دریافت کرد.
 • فتوکپی از هفت صفحه اول مجوز اقامت (به دست آمده از دفتر اقامت خارجی)
 • 4 عکس پاسپورت (4.5 x 6 سانتیمتر) عکس (گرفته شده در 6 ماه گذشته، به وضوح شناسایی فرد)
 • دریافت هزینه پرداخت هزینه تحصیل
 • کارت امتیازی اصلی آزمون امتحان زبان شناخته شده (در صورت موجود بودن)

متقاضیانی که موفق به انجام فرایند ثبت نام در تاریخ اعلام شده یا ارائه مدارک مورد نیاز نیستند، حق دسترسی به تحصیل در MEF University .

آخرین به روز رسانی مارس 2020

درباره این دانشگاه

MEF University, which admitted its first students in the academic year 2014-2015, aims to become a university that keeps entrepreneurship, innovative thinking and creativity in the foreground and has ... اطلاعات بیشتر

MEF University, which admitted its first students in the academic year 2014-2015, aims to become a university that keeps entrepreneurship, innovative thinking and creativity in the foreground and has the ability to create global and local value-added with its distinctive educational model. اطلاعات محدود